بچه های ریست بشتابید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dilak

New member
دوست عزیز اگر هدفت دانشگاه های روزانه هست و رتبه ی برتر شدن بهتره که از فردا که دیره بلکه از امروز شروع کنی
اگر ژنتیک پزشکی میخوای دروسی که باید بخونی کم و مشخص هست یعنی ژنتیک و بیوشیمی و سلولی مولکولی و زبان
زبان رو که باید برنامه ی هر روزت کنی و اگر زبانت خیلی خوب نیست باید از لغات پایه شروع کنی و کم کم به ۵۰۴ برسی و بعد بری سر وقت منابع بعدی که هرچی هم منبع برای زبان بخونی بازم کمه.
ژنتیک امری و ژنتیک در هزاره ی سوم برای ژنتیک و بیوشیمی استرایر به همراه دولین یا لنینجر و برای سلولی هم که بهترین گزینه لودیش هست مخصوصا چون وقتشو داری
البته برای سلولی مولکولی کتاب زیست سلولی مولکولی و مهدنسی ژنتیک مجیدمهدوی هم خوبه.
باید یه برنامه ی خیلی منظم برای خودت بریزی که بتونی هم به دروس دانشگاهی کارشناسیت برسی و هم برای ارشد بخونی
البته یکی از مضرات زود شروع کردن اینه که ممکنه خسته بشی و کم بیاری ولی خب برای بهترین شدن لازمه.
دوست عزیر می شه در مورد مهندسی ژنتیک مجید مهدوی یه کم توضیح بدی چطورکتابی هست تو منابع بهداشت هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

monika.r

New member
سلام به همگی.بچه ها چرا هیچکی تو تایپیکی که واسه بیو بالینی بود شرکت نکرد؟حالا برنامتونو بگید هر چه سریعتر شروع کنیم

68m

New member
سلام به همه دوستان منم زیست عمومی خوندم میخوام واسه بیو شیمی بالینی بخونم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کرد به نظرتون الان خیلی دیر نیست برا شروع؟
:riz277::smiliess (12):

monika.r

New member
سلام عزیزم نه اصلا دیر نیست .خیلیامون هنوز جدی شروع نکردیم.اما یادمون نره زود دیر میشه

ne11833

New member
بله اتفاقا منم یه هم رشته ای داشتم که هم تربیت مدرس 8 شد و هم وزارت بهداشت قبول شد و الان داره بیوشیمی مدرس تهران میخونه
تونستن میتونید فقط باید ببینید خودتون به چه رشته ای بیشتر علاقه و پتانسیل دنبال کردنش رو داری
موفق باشید

vitamin

New member
سلام به همه دوستان منم زیست عمومی خوندم میخوام واسه بیو شیمی بالینی بخونم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کرد به نظرتون الان خیلی دیر نیست برا شروع؟
:riz277::smiliess (12):
سلام نه اصلا دير نيست من كساني رو ميشناسم دير شروع كردند ولي با دقت خوندند و قبول شدند

sara77

New member
salam bacheha alan az tapik bachehaye oloom azmayeshgahi ya hamun hematoloji umadam didam harchi az dahaneshun darmidD BE ZISTIYA MIGAN BERID VA JAVABESHUNO BEDIN PLZ

dornaz69

New member
سلام دوستان ، میخواستم بدونم که بیوشیمی لنینجر رضا محمدی سه جلدشم برای مطالعه لازمه؟
برای رشته تغذیه بچه های زیست گیاهی هم میتونن شرکت کنن یا نه؟

aasa

New member
سلام دوستان ، میخواستم بدونم که بیوشیمی لنینجر رضا محمدی سه جلدشم برای مطالعه لازمه؟
برای رشته تغذیه بچه های زیست گیاهی هم میتونن شرکت کنن یا نه؟
از بین گرایش های زیست شناسی...فقط گیاهی هست که خیلی از رشته های وزارت بهداشت رو نمیتونه ادامه بده...فک کنم بیوشیمی بتونن ادامه بدن

سلام به همگی من عضو جدید هستم.....
زیست شناسی میخونم،برا ارشد میخوام علوم تغذیه امتحان بدم کسی هست بتونه اطلاعات بیشتری درباره این رشته بهم بده؟؟؟؟
ممنون میشم......

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا