بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kasian_vet

New member
انگار کم کم اینجا داره تعطیل میشه؟!!! یه کم فعال تر باشیم.یه کم با انگیزه تر لطفاً. هیچکی نیست؟

n.b.m

New member
منم دیگه این امتحاناتم تموم بشه با خیال راحت تر می خونم البته کار پایان نامم شروع میشه که خودش دردسر بزرگیه ولی سعی میکنم بیشتر بخونم!!!!

همگی موفق باشید....

ebi1365

New member
سلام بچه ها من دارم برای دکترا تغذیه می خونم ولی منابع کافی ندارم میشه کمکم کنید مرسی

Setayesh92

New member
منم دیگه این امتحاناتم تموم بشه با خیال راحت تر می خونم البته کار پایان نامم شروع میشه که خودش دردسر بزرگیه ولی سعی میکنم بیشتر بخونم!!!!

همگی موفق باشید....

مهرناز جان منتظرتیم که بیای و گزارش های پربارتو به ما بگی

Setayesh92

New member

همگی موفق باشید....

مهرناز جان منتظرتیم که بیای و گزارش های پربارتو به ما بگی

kasian_vet

New member
سلام کسی نیست منو راهنمایی کنه؟
سلام. طبق راهنمایی که دوستان برام کردن: بیوشیمی: ضروریات بیوشیمی دکتر رضا محمدی، گنجینه سوالات دکتر جعفرنژاد.
جزوه دکتر قاسمی واسه فیزیولوژی، و گنجینه سوالات دکتر قاسمی.
جزوه تغذیه دکتر طریقت. عالیه. تست IQB. خوبه فقط پاسخ تشریحی نداره. واسه اون دوتا درس دیگه هم می تونید استفاده کنید. ولی گنجینه سوالات تشریحی توضیح داده.
واسه زبان هم کتاب test prepration for tofel میگن خوبه. و graner tofel نمی دونم هجیش درسته یا نه!:21:
بازم سرچ کنین. اینا چیزایین که من دارم تهیه می کنم. امیدوارم به دردتون بخوره

Setayesh92

New member
سلام گرم به دوست جونای گلم
برنامه من برای این ماه خوندن بیوشیمی و مقادیری زبان هستش
راستش با توجه به شرایطم نمیتونم هر روز همه رو بخونم تصمیم گرفتم فعلا بیو بخونم تا ببینیم چی میشه
خودم که امیدوارم که تا اخر ماه تموم بشه شما هم دعا کنین
اخه من سرعتم مورچه واره، از دبیرستان همینطور بودم و تا حالا نتونستم درستش کنم ، به امید خدا میخوام یه کم سرعت بدم به کار ان شاءا... تا اخر ماه بیو رو تموم کنم
با ارزوی ارامش سلامتی و شادی برای همه ی دوستان

حدیث جان همچنان عاشق اهسته و پیوسته خوندنتم
کاسیان عزیز خوشحالم که یکی با شرایط نزدیک به خودم پیدا شده که میخواد درس بخونه، اونم تغذیه
نوتر جان منتظر گزارشای شما هم هستیم
مهرناز عزیز فقط تو میتونی با خوندنت به همه ی ما انرژی بدی
و از بقیه عذر میخوام که اسمشون یادم رفته
شاد باشید دوستان

kasian_vet

New member
دیروز فقط چند تا تست تغذیه! بازم مهمون داشتم.
سرعتم خیلی کمه. با این سرعت حساب کردم 15 ماه وقت لازم دارم تا یه دور بخونم. چیکار کنم ؟ شما کلن چقدر خوندین؟

نوتر

New member
باز شما خوبه اینقدر خوندین. من درگیر پایان نامم دریغ از ی کلمه

n.b.m

New member
سلام ستایش جونی
ممنون عزیزم. امیدوارم تو هم موفق باشی. همینطور همه دوستای خوب و گل
من میکروب رو یه خلاصه وار خوندم ولی باز باید منابع دیگه بخونم و هنوز تست هم نزدم
ایمنی هم شروع کردم یه بار خلاصه وار دارم می خونم تا چند روز دیگه تموم میشه البته میگم فعلا در حد مقدمات هست و نیاز به خوندن رفرنس های دیگه هم دارم
ولی خوب از نطر cv که اصلا قوی نیستم فعلا فقط 4 تا مقاله فارسی دارم
زبان هم باید از اسفند شروع کنم بطور جدی که زودتر امتحانشو شرکت کنم.
مرسی ستایش جان که پیگیر هستی

kasian_vet

New member
باز شما خوبه اینقدر خوندین. من درگیر پایان نامم دریغ از ی کلمه

من رشته پایم یه چیز دیگه بوده خیلی بیشتر از اینا باید تلاش کنم. شما همه اینا رو توی این چند سال خوندین و تکرار کردین ولی ما....!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا