بچه هاي گل تربيت مدرس

araz

New member
سلام به همگی .
:riz304:
بالاخره یه همکلاسی پیدا کردم .

محبوبه خانوم(mah2 ) قبولیتون رو تبریک میگم . همکلاس شدیم . رشته منم ویروس شناسیه

araz

New member
تربیت مدرس چقدر فرم هاشو تغییر میده !!!:mad_majidonline:

دیروز که یه اطلاعیه دادن گفتن فرم صلاحیت عمومی رو با پست پیشتاز بفرستین ، امروز هم همون فرم رو دوباره تغییر دادن ، گفتن موقع ثبت حضوری بیارین .:p7977cujr38iyymsu8:

یعنی دیگه پست لازم نیست ؟

چیکار کنیم از دست اینا ! :14:

midwif.mah

New member
تربیت مدرس چقدر فرم هاشو تغییر میده !!!:mad_majidonline:

دیروز که یه اطلاعیه دادن گفتن فرم صلاحیت عمومی رو با پست پیشتاز بفرستین ، امروز هم همون فرم رو دوباره تغییر دادن ، گفتن موقع ثبت حضوری بیارین .:p7977cujr38iyymsu8:

یعنی دیگه پست لازم نیست ؟

چیکار کنیم از دست اینا ! :14:

نه دوست عزيز نيازي به پست نيست... دوره پست كردن ديگه تموم شده .. اگه قرار بود پست كنيم خوب ميگفتن اسكن كنيم بفرستيم ديگه...
فقط يه سوال اينا گفته بودن فرم عوض شده؟؟؟ يعني اون فرم قبلي ديگه نيست؟؟؟ من كه فرم قبلي رو پرينت گرفتم و پر كردم...
الان هم تو سايت فرم جديدي نميبينم

araz

New member
نه دوست عزيز نيازي به پست نيست... دوره پست كردن ديگه تموم شده .. اگه قرار بود پست كنيم خوب ميگفتن اسكن كنيم بفرستيم ديگه...
فقط يه سوال اينا گفته بودن فرم عوض شده؟؟؟ يعني اون فرم قبلي ديگه نيست؟؟؟ من كه فرم قبلي رو پرينت گرفتم و پر كردم...
الان هم تو سايت فرم جديدي نميبينم
دیروز یه فرم جدید داده بودن و گفته بودن پست پیشتازش کنیم به یک آدرس (که داخل همون فرم نوشته بود ) ولی امروز اون فرم جدید و پست و ... رو حذف کردن ، فکر کنم همون قبلی رو باید تهیه کنیم !

:smiliess (2):

midwif.mah

New member
الان كه هنوز فرم بهداشت رو نذاشتن... فرم هام كامل بررسي و تاييد نشده...
فرم جديد شناسنامه ورزشي اومده كه بايد از اونم پرينت بگيريم...
زمان و روزاي كلاسا هنوز مشخص نيست...كلا رو هواييم...
به قول بچه ها تا الان از سنجش پي ميكشيديم حالا هم از دانشگاه... خدا رحم كنه آخرش ميخواهيم چي بكشيم..:21:

midwif.mah

New member
من اون اطلاعيه رو نديدم... فرم جديدي هم نديدم...
همون فرم قبلي رو ميبرم...نخواستن ثبت نام نكنن...والاااااااااا:tonguesmiley:

midwif.mah

New member
ميخوام برم دنبال كار... اينا هم برنامه ها رو نميگن... بابا ملت كار دارن...چرا اينقدر اذيت ميكنن...

ممتاز

New member
مهسا جان منم میخوام روزای آفمو بدونم ..منم واسه کار لازم دارم برنامه رو زود تر بدونم..اما متاسفانه هیچ خبری نیس..منم بلا تکلیفم

- - - Updated - - -

آقا حمید سایت وزارت علومو رفتی؟؟چی شد؟

b.nafas

New member
سلام به همه دوستان ...من خیلی دوست دارم بیام تربیت مدرس ..دعا کنید منم سال دیگه این دانشگاه قبول شم ...:dadad4::sadsmiley::smiliess (2)::sad:

Hamidvet

New member
مهسا جان منم میخوام روزای آفمو بدونم ..منم واسه کار لازم دارم برنامه رو زود تر بدونم..اما متاسفانه هیچ خبری نیس..منم بلا تکلیفم

- - - Updated - - -

آقا حمید سایت وزارت علومو رفتی؟؟چی شد؟

رفتم ولی چیزی سردرنیاوردم اومدم بیرون!

Hamidvet

New member
سلام به همه دوستان ...من خیلی دوست دارم بیام تربیت مدرس ..دعا کنید منم سال دیگه این دانشگاه قبول شم ...:dadad4::smiliess (2):

سلاااااااام نفس، خیلی خوش اومدی به جمع درویشانه مااااااا ...

من برات دعا میکنم زودتر بیای پیش ما :tsimuzpzwoap1t9y3o7 من خودم شخصا پارتیت میشم چون ناسلامتی هم رشته ایم دیگه هههههه :rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

نه دیگه نموندم هههههه

midwif.mah

New member
مهسا جان یه فرم جدید گذاشته بودن من پرینت گرفتمش فرم قبلی رو هم دارم

ميبخشيد اين فرم كي رو سايت بود...
اگه الان نيست پس فكر نكنم واقعا بايد اونو بديم...
باز اسكن شده اش رو داره كسي برامون ميل كنه؟؟؟

ممتاز

New member
ميبخشيد اين فرم كي رو سايت بود...
اگه الان نيست پس فكر نكنم واقعا بايد اونو بديم...
باز اسكن شده اش رو داره كسي برامون ميل كنه؟؟؟
ظهر گذاشته بودن تو سایت.البته لینکشو گذاشته بودن که لینکش مربوط به گزینش دانشجو بود.یکم با فرم قبلیه تفاوت داشت

b.nafas

New member

سلاااااااام نفس، خیلی خوش اومدی به جمع درویشانه مااااااا ...

من برات دعا میکنم زودتر بیای پیش ما :tsimuzpzwoap1t9y3o7 من خودم شخصا پارتیت میشم چون ناسلامتی هم رشته ایم دیگه هههههه :rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

نه دیگه نموندم هههههه

مرسی حمید جان ..ایشاللله .:rose::rose:

بالا