بچه بودی عاشق چی بودی ؟ ؟ ؟

mj1919

New member
عاشق؟؟؟؟؟؟!!!!!

هیچکدام!

ولی تخمه، زالزاک، گوجه سبز! قوت غالب ما بود!:motat:
(می رفتیم 5 تومن، 5 هزار تومن نه ها، 5 تا تک تومنی، تخمه می گرفتیم!!!!! واویلا!!!!! الان کمتر از 1000 تومن تخمه نمیدند!!!!!!!:14:)

Leyenda

Well-known member
من بچه بودم عاشق روزایی بودم که فوتبال داشت....
نه اینکه فوتبال دوست داشته باشما!!نه اصلا...
چون روزایی که فوتبال بود داداشم کلی خوراکی (چیپس و ماست موسیرو + بستنی+ لواشک+پفک (از همینایی که عکسشو گذاشتن)+ تخمه )میگرفت...اون فوتبال نگاه میکرد منم خوراکی ها رو میخوردم!!!!
خدایی خیلی خوش میگذشت ..(البته داداشم خوراکی میگرفت که من بهش گیر ندم "بزن کارتووووون") حکم رشوه رو داشتن:whistle::25r30wi:

آخرین ویرایش:

antenyus

Active member
لواشک........اونم فقط از نوع انارش........ به قول دکتر کوچولو...بودم، هستم و خواهم بود....

Nike313

New member
منم همه موارد:a2d3:
فقط اگه از شادونه منظورتون خاله شادونه هست كه من اونموقع دبيرستان بودم و كارتون نميديدم:33::bunnyearsmiley:

mohana

Well-known member
بودم.........هستم..........خواهم بود
عاشق
پاستیـــــــــــــــــــل

1348649790745378_large.jpg

این هم لوستر پاستیلی
:heart:

candelier02.jpg

candelier011.jpg

البته شکلات و بستنی هم خیلی دوست میدارم

ghazal26

New member
لواشكك آلوچه آلبالو خشكه.... اونم فقط از آقا عبدلي سر كوچمون (خدا رحمتش كنه) 10تومن ميداديمو 10ساعت لفش ميداديم بخوريمش!!! آخه كيف ميداد!!
تاكيد ميكنم دوستان اين نوع خوراكي هرچي غير بهداشتي تر باشه خوشمزه تره!!! حتما امتحان كنيد:a2d3:
UTCA0X3L13CAN0UXA6CATMVUCRCAG7DVKCCAZ6XRSECALH30TZCA1BOWL7CAFV0SVVCAQLWWK7CAFZ01WFCAS1GBFACA61XA.jpg 135069_639.jpg
نوش جان....

DNA

New member
بودم.........هستم..........خواهم بود
عاشق
پاستیـــــــــــــــــــل

1348649790745378_large.jpg

این هم لوستر پاستیلی
:heart:

candelier011.jpg

البته شکلات و بستنی هم خیلی دوست میدارم

آخه چرا با احساس ما بازی میکنین چرااااااااااااااااا:p7977cujr38iyymsu8:

goleyakh

New member
همش.......:4d564ad6:
ولی آلوچه رو به شکلات ترجیح میدادم ولی الان دقیقا برعکش شده!!:smiliess (8):

aManofDetail

New member
ههههههه چی بگم/راستش ذائقه میگن به مرور زمان عوض میشه/با ادمایی که میوفتی ولی من تقریبا هم ترشی ام هم شیرینی ه/:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:این چ وضعشه باید الان برم کلی وسایل بخرم بیارم/راستش منم خرید میکنم داداش و اینا میخورن خودم بی کلاه میمونم اخرش هم ادم بده منم ههه:riz481:
برای همتون ارزوی اوقات با مزه ای ک دوست دارین رو دارم ترش و شیرین:thanks:

leyla-h

New member
بستنی، لواشک، آلوچه ، واااای یادش بخیر چقدر بابام بدش میومد لواشک و آلوچه بخریم میگفت غیر بهداشتیه ولی ما اصلا درک نمیکردیم و یواشکی میخریدیم و میخوردیم:auizz3ffy9vla57584x

MAHTAB.G

New member
شکلات پاستیل بستنی
از شکلات اصلا نمیگذشتم هر جا قایمش میکردن محال بود پیدا نمی کردم!

شادیا

New member
لواشک
images77.jpg
و آلوچهimages22.jpg

و گاهی بستنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تا الان!!!!!3044-بستنی.jpg

mehrshad

New member
ادامس معلومه دیگه. مخصوصا ادامسایی که عکس فوتبالیستا رو داشت مثل ایدین و این چیزا. کلی هم جمع می کردیم همشو

شادیا

New member
راستی من آلبالو خشکه را هم خیلیییییییییییییییییییی دوست داشتم
البته اونم تا الااااااااااااااااااااااااااااااااااان

albalo-khoshke.jpg

Asena90

New member
:pشکلات پفک بستنی و :whistle:از همه بیشتر لواشک البته الانم هله هوله زیاد میخورم

!SeCreT!

New member
نه خاله من از اول همین سنی دنیا اومدم....:sarma:
یادش بخیر پفک نمکیای اصغری و په رمیز!!!!!!
:motat:

بالا