بچه بودی دوست داشتی چی کاره بشی؟

sakar

New member
من اولین شغل ارزوهام معلمی بود چون معلم اول ابتداییم یه فرشته بود
دومین شغل ارزوهام پزشکی بود که البته اینو داییم به ذهنم تزریق کرده بود که باید حتما دکتر بشم چون خیلی با استعداد بودم:whistle:
بعد میخواستم مجری تلویزیون شم و همیشه هم حرفای مجری رو واسه بیننده های خیالیم بازگو میکردم
بعد بازیگر میخواستم بشم و همیشه خودمو جای قهرمان کارتونا و فیلما میزاشتم
بعد میخواستم امام جماعت بشم مردمو موعضه کنم
میخواستم حافظ قران بشم
میخواستم صدای خوبی داشتم مث عبدالباسط بودم
میخواستم مث خیلیا که میدیدمشون و ازشون خوشم میومد باشم
میخواستم شاعر بشم
میخواستم نقاش بشم
میخواستم.............
و بعد از بچگی
میخواستم دکترای بهداشت محیط بگیرم بعدم استاد دانشگا شم
میخواستم کارخونه ی بازیافت زباله و کاغذ باز کنم یکم از شر این زباله ها خلاص شیم بعد اینقدم کاغذ وارد نکنیم
میخواستم طراح یه برنامه ی تلویزیونی باشم که یه موضوعی مد نظرم بود
میخواستم کارمند شبکه بهداشت یا اموزش و پرورش بشم
میخواستم نماینده ی مجلس بشم
میخواستم وزیر بهداشت بشم
میخواستم رییس جمهور بشم
میخوام ارشد قبول شم
میخوام رییس جمهور بشم
میخوام چن تا قانون مهم که مد نظرمه به اجرا بذارم
حال را دریاب

8521413

New member
جدی؟
منم هک خیلی دوس دارم
میشه به منم یاد بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هک چیز ساده ای نیست که بشه به این سادگی ها یاد گرفت!!!
من اون زمان فکر می کردم خیلی حالیمه!!!
اما الان که فکرشو میکنم... حتی الفبای هک رو هم بلد نبودم...
هک خودش یک علم کاملا گسترذه با هزاران زیر شاخه هستش...
باید حداقل چندتا زبون برنامه نویسی رو کاملا مسلط باشی!!!
وینذوز و لینوکس رو به طور تخصصی بلد باشی... این که میگم تخصصی منظورم کار کردن با ویندوز نیست... منظورم اینه که تمام چم و خمش رو بلد باشی... نقاط ضعف سیستم عامل ها رو بشناسی...
بعد از همه ی اینها باید اصول شبکه و اینترنت بخونی... با انواع پروتکل های شبکه آشنایی پیدا کنی و...
خلاصه باید تمام وقتت رو روش بذاری بعد از 5 یا 6 سال تازه میشه یه هکر ساده!!!

nava

New member
من بچه بودم میخواستم جراح قلب بشم تمام عروسکهامم جراحی میکردم بیچاره ها همیشه دل وجیگرشونو در میاوردم . بعد که بزرگتر شدم میخواستم مهماندار هوا*پیما شم:whistle: فعلا هم که شغل اصلیم درس خوندنه بعدا نمیدنم :33:

fateme67

New member
من بچه بودم چندتا شغل رو خیلی دوس داشتم..دبستان که بودم دوس داشتم دکتر بشم همه ش این دفترچه بیمه های تاریخ گذشته رو برمیداشتم و مثلا توش نسخه مینوشتم و همیشه هم بابام مریضم بود تو بازیام!!راهنمایی که بودم چون نقاشیم خوبه دوس داشتم شخصیتای کارتنی walt disney رو بکشم!!1مدت هم دوس داشتم رمان بنویسم..1 داستان هم نوشتم ولی نصفه موند!!ولی همیشه دوس داشتم 1کاری داشته باشم که روپوش سفید بپوشم و تحقیق کنم تو آزمایشگاه که اگه خدا بخواد ارشد قبول شم به آرزوم میرسم..البته هنوز اول راهمه و میدونم که تو این راه برا رسیدن به اهدافم با سختیای زیادی روبرو میشم
bb3.gif

بالا