به نظرت خدا کیه؟

saeedms

New member
خدا کسیه که آدم های مختلف در موردش فکر های مختلف میکنند ، یکی تمام زندگیش خدائه ، یکی به خدا اهمیت نمی ده و میگه خدا منو نمی بینه در حالی که یکی دیگر فقط خدا براش مهمه و همش نگاش به آسمونه ...

نظر تو چیه ؟ خدا کیه ؟ خصوصیاتی ازش که برات خیلی جالبه چیه ؟ نقشش تو زندگیت کجاست؟ چقدر میشناسیش و چقدر بهش اهمیت میدی؟ تا حالا خاطره ای باهاش داشتی ؟ هر چی دوست داری بنویس

saeedms

New member
به نظر خودم, خدا خود عشقه...هر لحظه و در هر شرایطی باهاته
نظر شما چیه؟

MAHSABANOO

New member
وای عاشقشم خیلی با مرامه درست وقتی که فکر میکنی تو فکرت نیست خودشو بهت نشون میده منو تا حالا خیلی سورپرایز کرده

Artmis.a

New member
خدا کسیه که آدم های مختلف در موردش فکر های مختلف میکنند ، یکی تمام زندگیش خدائه ، یکی به خدا اهمیت نمی ده و میگه خدا منو نمی بینه در حالی که یکی دیگر فقط خدا براش مهمه و همش نگاش به آسمونه ...

نظر تو چیه ؟ خدا کیه ؟ خصوصیاتی ازش که برات خیلی جالبه چیه ؟ نقشش تو زندگیت کجاست؟ چقدر میشناسیش و چقدر بهش اهمیت میدی؟ تا حالا خاطره ای باهاش داشتی ؟ هر چی دوست داری بنویس

خدا...
خدا تمام زندگی من تمام عشقم و تمام امیدمه
توی لحظه هایی که امیدم از همه قطع میشه چنان سراسر زندگیمو فرا میگیره که از عالم و آدم بی نیاز میشم.
زیاد نمیشناسمش ولی سعی خودمو میکنمکه بیشتر بشناسمش ولی اون منو از هرکسی بهتر میشناسه و برای همین دلم به بودنش گرمه.
تازه دارم معنی این جمله رو میفهمم که خدا مارا بس است.
همیشه به وجودش به بخشش به لطفش به رحمتش امید دارم.شکر.

varia

Well-known member
خدا ؟؟

خدا بهونه نداشته هامونه.

خدا تظاهر غفلتهامونه.

خدا آینه ای هست که ناشکری هامونو بهمون نشون میده.

mino90

New member
رسول اکرم (صلى الله علیه و آله و سلم):

ان الله لاینظر الى صورکم و لا الى اءموالکم وانما ینظر الى قلوبکم و اءعمالکم ؛(4)

خداوند به شکل شما و اموال شما نگاه نمى کند بلکه به دلها و اعمال شما توجه مى نماید.

taksetareh

New member
خدا یه کانون واسه آرامش محض انسان هاست یه چیزی که وقتی حس کنی باهاته به هیج جیز دیگه ای نیاز نداری

hosseini

New member
خدا معرکه اس
خدا نزدیکترین هستی به آدمه
خدا عزیزترین مسئله ی زندگیه من
خدایا با تمام وجود می پرسمتمت و شکرگذارتم

بالا