به سلامتی ایرانی هااااااااااا

!SeCreT!

New member

پبامبر اکرم(ص):
روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید
ناپلئون بناپارت:
اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند
تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر:
اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند
صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند...
بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

شادیا

New member
:auizz3ffy9vla57584x
کاش پس خیلا قدر خودشونو و ایرانی بودنشونو بدونن و حسرت غرب را نخورن:65d6a5d6s:

MAHSABANOO

New member
ای ایران ای مرز پرگُهر
"]ای خاکت سرچشمهٔ هنر[/td]
دور از تو اندیشهٔ بَدان[/td]
"]پاینده مانی تو جاودان[/td]
[/tr]"]"]ای دشمن ار تو سنگ خاره‌ای من آهنم[/td]
[td][/td]"]جان من فدای خاک پاک میهنم[/td]
[/tr]
"]مهر تو چون، شد پیشه‌ام[/td]
[td][/td]
[t"]دور از تو نیست اندیشه‌ام[/td]
[/tr"]در راه تو، کِی ارزشی دارد این جان ما[/td]
[td][/td]"]پاینده باد خاک ایران ما[/td]
[/tr]
سنگ کوهت درّ و گوهر است[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]خاک دشتت بهتر از زر است[/td]
[/tr]
[tr="bgcolor: #ffffff"]
[td="class: B, align: Justify"]مهرت از دل کِی برون کنم[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]بَرگو بی مهرِ تو چون کنم[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]تا گردش جهان و دور آسمان به‌پاست[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]نورِ ایزدی همیشه رهنمای ماست[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]مهر تو چون، شد پیشه‌ام[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]دور از تو نیست اندیشه‌ام[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]در راه تو، کِی ارزشی دارد این جان ما[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]پاینده باد خاک ایران ما[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]ایران ای خرّم بهشت من[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]روشن از تو سرنوشت من[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]گر آتش بارد به پیکرم[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]جز مهرت در دل نپرورم[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]از آب و خاک و مهرِ تو سرشته شد گِلم[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]مهر اگر برون رود گلی شود دلم[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]مهر تو چون، شد پیشه‌ام[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]دور از تو نیست اندیشه‌ام[/td]
[/tr]
[td="class: B, align: Justify"]در راه تو کِی ارزشی دارد این جان ما[/td]
[td][/td]
[td="class: B, align: Justify"]پاینده باد خاک ایران ما[/td]
[/tr]

پبامبر اکرم(ص):
روزی مردانی از سرزمین پارس به دور ترین نقطه ی علم خواهند رسید
ناپلئون بناپارت:
اگر نیمی از لشگریانم ایرانی بودند
تمام دنیا را فتح میکردم...
آدولف هیتلر:
اگر مهندسان اسلحه ساز من ایرانی بودند
صد سال قبل از تولدم نازی دارای بمب اتمی میشد...
اسکندر :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده تمام فرزندانش را قربانی کند...
بدان که آن مرد اهل امپراطوری پارس است

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

خود گوییم و خود خندیم عجب ما هنر مندیم !!!

کجای کارید بزرگواران ایران زمین ؟

بر روی کاغذ پاره, آره

بعله روی کاغذ ایرانی چنین است و چنان است برتر از پیدا و نهان است !

اما در عمل ؟؟؟؟؟:5:

دوستان ارجمند بدانید که

هندوانه زیر بغل کسی گذاشتن و به خود فریفته کردن و خود شیفته کردن دیگران گونه ای از جنگ روانی و سرد است که دشمنان را با این شیوه خود شیفته کرده و از پیشرفت باز می دارند

خوب الان بفرمایید برابر آمار جهانی رتبه ی دانشی ایران چیست ؟رتبه ی هوشی ایرانیان چیست که این اندازه بر تر شمرده شده اند ؟؟؟؟

کشک

!!!

بعله بهترین رتبه ایران از نگر دانشگاهی آن است که در بین 500 دانشگاه بر تر جهان به زور و زحمت در اون آخر جایی گرفته !!!!

با هوش ترین افراد ژاپنی ها هستند نه ایرانی ها حتی چینی ها از ایرانی ها با هوش ترند

آخرین ویرایش:

MAHTAB.G

New member
کاش همیشه ایرانی ها سرآمد خوبی ها باشن توی همه چیز و همه جا:auizz3ffy9vla57584x

MAHTAB.G

New member

بر روی کاغذ پاره, آره

دوستان ارجمند بدانید که

هندوانه زیر بغل کسی گذاشتن و به خود فریفته کردن و خود شیفته کردن دیگران گونه ای از جنگ روانی و سرد است که دشمنان را با این شیوه خود شیفته کرده و از پیشرفت باز می دارند

خوب الان بفرمایید برابر آمار جهانی رتبه ی دانشی ایران چیست ؟رتبه ی هوشی ایرانیان چیست که این اندازه بر تر شمرده شده اند ؟؟؟؟

کشک

!!!

بعله بهترین رتبه ایران از نگر دانشگاهی آن است که در بین 500 دانشگاه بر تر جهان به زور و زحمت در اون آخر جایی گرفته !!!!

با هوش ترین افراد ژاپنی ها هستند نه ایرانی ها حتی چینی ها از ایرانی ها با هوش ترند

شدیدا موافقم...

MAHSABANOO

New member

بر روی کاغذ پاره, آره

دوستان ارجمند بدانید که

کشک

!!!

آقای دکتررررررررررررررررررر هر کس نظر خودشو داره لطفا موضوع رو جنجالی نکنید تا بحث بی نتیجه ای پیش نیاد

behnaz.h

New member
بووووووووووووود حالا ديگه نيست!
من يه آزمايشگاه كار ميكردم يه خانمي اومد از جمهوري آذربايجان اومده بود بمن گفت مگه شما هم بلدين با كامپيوتر كار كنين؟؟؟؟؟؟؟ گفتم بار الها شما اگه كشورتون دكتر باسواد داره پس واسه چي اومدي تبريز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behnaz.h

New member
آقای دکتررررررررررررررررررر هر کس نظر خودشو داره لطفا موضوع رو جنجالی نکنید تا بحث بی نتیجه ای پیش نیاد

مهسا بانو دكتر راست ميگن قصد جنجال ندارن من با ايشون موافقم يك روزي تو دنيا ايراني حرف اولو ميزد انكار نكنيم كه خيلي عقب مونديم

taksetareh

New member
منم موافقم گذشته مون افتخار افرین بوده اما الان اصلا وضعیت خوبی نداریم

disjermino

New member

بر روی کاغذ پاره, آره

دوستان ارجمند بدانید که

کشک

!!!

امیدوارم با اپیدمی این فکر شما هر چه زودتر به جمله های این بزرگان دست پیدا کنیم ....

امیدوارم با اپیدمی این فکر شما هر چه زودتر به جمله های این بزرگان دست پیدا کنیم ....

آری گام نخست برای پیشرفت و سربلندی پذیرفتن واقعیت ها است اگه جاهای سستی ( نقاط ضعف) خویش را پیدا کنیم آسانتر پیشرفت می کنیم

بیماری را در نگر بگیریم که بیماری سخت اما قابل درمانی دارد !

اگر هر چه به او بگویی بابا تو بیماری برو در اندیشه ی درمان باش اما او نپذیرفته و مرتب بگوید نه !!!!! من تندرسترین- نیرومند ترین و بهترین بدن را دارم !!!
خب قطعا بیماری او پیشرفت کرده و زمینگیر خواهد شد و بسا خواهد مرد

اما اگر سخن درست ( حرف حق) را هر چه زودتر بپذیرد و از پی درمان برود آشکار است که بهبود می یابد

آخرین ویرایش:

disjermino

New member

آری گام نخست برای پیشرفت و سربلندی پذیرفتن واقعیت ها است اگه جاهای سستی ( نقاط ضعف) خویش را پیدا کنیم آسانتر پیشرفت می کنیم

بیماری را در نگر بگیریم که بیماری سخت اما قابل درمانی دارد !

اگر هر چه به او بگویی بابا تو بیماری برو در اندیشه ی درمان باش اما او نپذیرفته و مرتب بگوید نه !!!!! من تندرسترین- نیرومند ترین و بهترین بدن را دارم !!!
خب قطعا بیماری او پیشرفت کرده و زمینگیر خواهد شد و بسا خواهد مرد

اما اگر سخن درست ( حرف حق) را هر چه زودتر بپذیرد و از پی درمان برود آشکار است که بهبود می یابد

ممنون از توضیح بیشترتون برامون.............میدونین که فکر کردن سخترین کاره دیگه (ناسلامتی) به امید روزی که نیاز به هیچ توضیحی نداشته باشیم

آخرین ویرایش:

mehrshad

New member
فکر می کنم اقای نوری یک انسان روشن فکری هستند که متاسفانه ما شناختی ازشون نداریم. کاش خودشون رو معرفی کنن بدونیم خودشون برای ایران چه کارایی کرندن و از سوابقشون بگن تا ما هم بشناسیمشون!!! شاید ایشون یکی از فرهیختگان هستند و ما بیخبریم !! و کارهای بزرگی برای کشورمون انجام دادند. اخه میدونن ایران چی کم داره دیگه !!!! اقای نوری بفرمایید

raha 24

New member

بر روی کاغذ پاره, آره

دوستان ارجمند بدانید که

کشک

!!!

اما من شنیدمن آی کیو ایرانیها زیادتره اما ژاپنیها و چینی ها پشتکار و تلاششون زیاده .
همین الانشم ما تو کشورمون کم نابغه نداریم منتها باید قدر بدنن که متاسفانه .... قضیه فرار مغزها پیش میاد.
دیگه پیامبر که هندونه زیر بغل نمیذاره استغفراله . این سخنان میتونه جنبه انرژی مثبت هم داشته باشه . اینطور فکر نمی کنید!

mehrshad

New member
دیدن نیمه خالی لیوان کار چندان معقولی نیست. برید به یه بیمار بگید تو میمیری تو حالت بده الانه که تموم کنی خیلی اوضات خیته... خب بیچاره از بیماری که نه از استرس میمیره.... باید نیمه پر لیوان رو دید و با امید به سمت جلو با قدرت قدم برداشت و در راه اصلاح نقاط ضعف تلاش کرد
.....درود بر ایران و ایرانی....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana
اما من شنیدمن آی کیو ایرانیها زیادتره اما ژاپنیها و چینی ها پشتکار و تلاششون زیاده .
همین الانشم ما تو کشورمون کم نابغه نداریم منتها باید قدر بدنن که متاسفانه .... قضیه فرار مغزها پیش میاد.
دیگه پیامبر که هندونه زیر بغل نمیذاره استغفراله . این سخنان میتونه جنبه انرژی مثبت هم داشته باشه . اینطور فکر نمی کنید!

درود

اشتباه به عرض رسوندن

برابر آمار های دانشپذیر سنگاپوری ها با هوشترین افراد جهان هستن
اینجا را ببینید تا رده بندی کشور ها را از نگر هوشی بدانید

نخست
اینکه اینجانب کلی گفتم گفته ی کس ویژه ای را در نگر نداشته ام

دوم

اگر نیروی فزاینده ای داشت در درازنای تاریخ اسلام خود را نشان می داد که ایرانی ها همه ی جهان را بگیرند
تا آنجایی که من می دانم فرهنگ و اندیشه ی اربستان ( عربستان) فراگیر تر از اندیشه و فرهنگ ایران شد

سوم

اینجا را هتما (حتما) ببینید که میانگین هوش ایرانی ها( 85) هتااز عراقی ها کمتر بدست آمده سنگاپور با هوش ترین افراد را دارد و ایران موعود ما !!! ؟؟؟؟

فکر می کنم اقای نوری یک انسان روشن فکری هستند که متاسفانه ما شناختی ازشون نداریم. کاش خودشون رو معرفی کنن بدونیم خودشون برای ایران چه کارایی کرندن و از سوابقشون بگن تا ما هم بشناسیمشون!!! شاید ایشون یکی از فرهیختگان هستند و ما بیخبریم !! و کارهای بزرگی برای کشورمون انجام دادند. اخه میدونن ایران چی کم داره دیگه !!!! اقای نوری بفرمایید

درود
ببین گرامی نیازی نیس مرا بشناسید

تنها از شما می خواهم که سرسری در مورد هیچ چیز داوری نکنید بیندیشید از نیروی بیکران اندیشه ای که در درون کاسه ی سرتان کار گذاشته شده بهره گیرید

کور کورانه در پی هیچ سخنی راه نیفتید ژرف اندیش باشید نه رویه نگر

آخرین ویرایش:
بالا