بهش میگی?

bakhshi

New member
خواهش میکنم

منم همین اعتقاد رو دارم

ولی خب اگه خانمی به یک اقا علاقه مند بشه ،احتمال میده که شاید اون اقا هم همین احساسو داره وگرنه مطوئنا علاقه اش از بین خواهد رفت

khob in yani chi akhe?!!

be che chizi alaghe mand shodi?!!

mage nabayad tuye rabete bashi ke be taraf alaghe peyda koni

in ke nemishe dust dashtan
ehtemalan manish mishe khosh umadan
na??!!

خزر

New member
khob in yani chi akhe?!!

be che chizi alaghe mand shodi?!!

mage nabayad tuye rabete bashi ke be taraf alaghe peyda koni

in ke nemishe dust dashtan
ehtemalan manish mishe khosh umadan
na??!!

اولا ::smiliess (4): من علاقه مند نشدم

دوما::smilies: من طی تجربه ای که دیگران داشتن ، دیدم که مثلا طرف طی یک برخورد معمولی از برخوردش یا قیافش خوشش اومده ولی طرف نه

ketabsabz

Well-known member
میشه یکی بگه خوش اومدن چه فرقی با دوس داشتن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا من اگه کسیو دوس داشتم ازش خوشم اومده دیگه اما عکسش میتونه صادق نباشه ،اگه از کسی خوشم بیاد صرفا دلیل نیست که دوسش دارم ، درسته ؟؟؟؟

خزر

New member
میشه یکی بگه خوش اومدن چه فرقی با دوس داشتن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا من اگه کسیو دوس داشتم ازش خوشم اومده دیگه اما عکسش میتونه صادق نباشه ،اگه از کسی خوشم بیاد صرفا دلیل نیست که دوسش دارم ، درسته ؟؟؟؟

موافقم:28:

MAHTAB.G

New member
منم هیچوقت این کار رو نکردم. فکر هم نمیکنم از اینجا به بعد هم این کار رو بکنم.
یه جورایی شاید مثل آرزو بودم.

biosta

Well-known member

کسی که این تاپیک رو باز کرده میخواسته از نظرات شما به راه حلی برای سوالش برسه /کاش نظر خودش رو هم می گذاشت .
فرهنگ جامعه سن طرفین و دیدشان به زندگی وشرایطی در آن هستند و روابطی که بین دو طرف وجود داره میتونه باعث بشه جواب های کاملا" مختلفی برای این سوال وجود داشته باشه
والزاما" یک روش خاص برخورد برای رساندن علاقه به طرف مقابل درست نیست و هر کسی با توجه به شرایط روش خودش را دارد .
راه حل شما میتونه تو نوشته ی هیچ کدام از پست ها نباشه راه حل خودت رو پیدا کن .
هر چند دل این نوشته را نمی پذیرد اما یادمان باشد که برای رسیدن به خواسته مان تلاش می کنیم اما ما مامور به انجام وظیفه هستیم و نه نتیجه
گاهی حکمتی در "نه" هست که برای درکش گاهی احتیاج به زمان هست مهم اینه که سعی خودمان را می کنیم
حواسمان بایستی جمع کنیم چرا که کودک درونمان شخصی را انتخاب می کنه و بایستی تصمیم نهایی را با بالغ درونمان بگذاریم .
اگر بتوان صحبت های دکترفرهنگ هلاکویی در در زمینه ی ازدواج شنید بسیار کمک کننده و راهگشا خواهد بود که به چاه نیفتیم .

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
فرهنگ جامعه سن طرفین و دیدشان به زندگی وشرایطی در آن هستند و روابطی که بین دو طرف وجود داره میتونه باعث بشه جواب های کاملا" مختلفی برای این سوال وجود داشته باشه

کاملا درسته . شرایط هر کس متفاوته و این میتونه روی تصمیمش اثر بذاره .

omid9030

New member
کاملا درسته . شرایط هر کس متفاوته و این میتونه روی تصمیمش اثر بذاره .

به خواهراي خوبم توصيه ميكنم هيج وقت اين كار رو نكنن
اما ميتوان از يه نفر به عنوان واسطه هم كمك خواست
البته رفتار واحساسات بسر ها با هم فرق داره
اكه يه خانم همجين بيشنهاىي رو بهم بده خيلي برام جالب ميشه كه از جي من خوشش اومده
بعد خيلي برام قابل احترام ميشه جون دوستم داره وبهم اهميت ميده

Hossein2468

New member
باهات موافقم

zeindinho

New member
خب من ایشون را خیلی و وقته میشناسم حدود4سالfor bakhshi
من چون با موبایل میام نقل قول کردن سخته

zeindinho

New member
نه شنیدن را ظرفیت دارم اما با دلیل
بعدم من چون از نظر تحصیلی و مشاوره ب اطلاعات ایشون احتیاج دارم ن شنیدن ممکنه یکم انگیزه هامو کم کنه

zeindinho

New member
من فقط میترسم چون موقعیت من از نظر خانوادگی بالاتره هیچوقت جلو نیاد و یه روز بفهمه من دوستش دارم ک دیر شده باشه

شوکا88

New member
خب دوست من برفرض ایشون قبول کردن همه چی اوکی شد ازفیلترخانواده ها ردمیشین؟

zeindinho

New member
آره بابای من خیلی قبولش داره اما نمیدونم اونا منو قبول دارن یا نه

saahereh

New member
من ترجیح میدم ساکت بمونم.زیباترین کلام در بیان عشق سکوت است.:heart::heart:

goleyakh

New member
من با نظر کتاب سبز موافقم .همه چی بستگی به ظرفیت و شعور طرف مقابل بستگی داره !

arezoo90

New member
خوبی یا بدی جامعه ما اینه که نمیشی 3 یا 4 سال با یه نفر اشنا باشی تا بعدا باهاش ازدواج کنی (به غیراز استثناها!) چون این خودش مسئله سازه!
دوست عزیزشما فرمودی که از لحاظ تحصیلی ومشاوره بهش نیاز داری پس عاشق علمش شدی نه چیزی دیگه؟!
اینطور علاقه اگه فقط باشه معنی نداره!

بالا