بهترین کارتن دوران کودکی.

mahsa.

New member
يه كارتنم بود كه پسره ميرفت دنبال باباش بگرده،شهر به شهر ميرفت دنبال يه شهري ميگشت كه زير آب رفته بودااا....اسمشو يادم نمياد.اونم خيلي دوس داشتم
سلام گلم
فککنم پسر کوهستان بود پپرو

mahsa.

New member
کوتلاس،زنان کوچک،آنه شرلی،جودی ابوت،برین .سرندیبیتی.ببرو و عقاب طلایی............اینا رو دوست داشتم قبل از این که شروع بشه منتظر می نشستم.:4d564ad6:
میگ میگ،بینوکیو،زیزیگولو،چاق و لاغر،کاراگاه گجت.هاکلبریفیلد.بینوایان.هاچ زنبور عسل.................از اینا بدم میومد،تماشا می کردم ولی حرص می خوردم :smiliess (2):

یه کارتونیم بود ک یه بسر تو قطب شمال بود چشماش بادومی بود اونم دوست داشتم.اگه کسی اسمشو یادش میاد بگه:smiliess (12):
سلام گلم
موافقم خیلی اعصاب خورد کن بودن مخصوصا حاج زنبور عسل

ساحل

New member
هر چي خواستم نقل قول بزنم نشد.همه امروز اين مشكلو دارن يا فقط خودمم؟
ساحل از كجا دانلود كردي آدرسشو ميذاري؟ مرسي

لینکای مدیافایرش که کم حجمه(50-80 مگابابت) خراب شده ولی میتونی از این سایت که لینکشو میذارم با حجم بیشتر دانلودش کنی

دانلود کارتون خاطره انگیز Daddy Long-Legs 1990 قسمت اول ( 20 قسمت)

دانلود کارتون خاطره انگیز Daddy Long-Legs 1990 قسمت دوم ( 20 قسمت )

اینم زیرنویس فارسی 20 قسمت اول

My Daddy Long Legs First Season All Episodes

reza.n

New member
کوتلاس و واقعا دوس می داشتم.یادش بخیر.فوتبالیستام که بود.بلیک و مورتیمر.راستشو بخاین خوره کارتونی بودم.نه نمیگفتم همه رو میبینم یعنی میدیدم:whistle:

نگاه

New member
من کوتلاسو خیلی دوست داشتم

cut01.jpg

من هم کوتلاس رو خیلی دوست داشتم ولی بنده فکر میکردم فیلم مورد علاقه تون مارکوپولو هست. :25r30wi: :25r30wi: (مزاح کردیم!)

marcopolo.jpg

نگاه

New member
کوتلاس،زنان کوچک،آنه شرلی،جودی ابوت،برین .سرندیبیتی.ببرو و عقاب طلایی............اینا رو دوست داشتم قبل از این که شروع بشه منتظر می نشستم.:4d564ad6:
میگ میگ،بینوکیو،زیزیگولو،چاق و لاغر،کاراگاه گجت.هاکلبریفیلد.بینوایان.هاچ زنبور عسل.................از اینا بدم میومد،تماشا می کردم ولی حرص می خوردم :smiliess (2):

یه کارتونیم بود ک یه بسر تو قطب شمال بود چشماش بادومی بود اونم دوست داشتم.اگه کسی اسمشو یادش میاد بگه:smiliess (12):

فکر کنم منظورت نانوک بوده

nanook.JPG

patris

New member
من کوتلاس و بابا لنگ دراز و زنان کوچک وان شرلی و کاراگاه گجت رو دوست داشتم و فوتبالیستها رو هم فقط به خاطر کاکرو نگاه میکردم

ZOT

New member
يه كارتنم بود كه پسره ميرفت دنبال باباش بگرده،شهر به شهر ميرفت دنبال يه شهري ميگشت كه زير آب رفته بودااا....اسمشو يادم نمياد.اونم خيلي دوس داشتم

اسمش الدورادو بود :applause:

Sogand

New member
تام و جری

بهترین کارتون دوران کودکی و البته بزرگسالی من: <<<تام و جری>>> :thanks:

همیشه این کارتون باعث میشد صبح ها دیر به مدرسه برسم, یادتونه که صبح ها از تلویزیون پخش میشد؟
هنوزم عاشقشم:thanks:

آخرین ویرایش:

نگاه

New member
آره فک کنم ، ولی الان دوباره تو شک افتادم ، الدرادو فرقش با پسر کوهستان چی بود ؟؟؟!!!
همه یکی اند. پیرو همون پسر کوهستانه که در جستجوی الدرادو ( شهر طلایی) برای پیدا کردن پدرشه.

waria

New member
من عاشق فوتبالیست ها بودم...یادش بخیر همیشه با دختر خاله ها و پسر خاله هام جمع میشدیم نگاه میکردیم.ولی یادمه مامانو خاله هام همیشه از فوتبالیستها بدشون میومد.حالا چرا؟نمیدونم
البته کارتونای دیگه هم بود مثل جودی ابت و انشرلی و...

بالا