بهترین کارتن دوران کودکی.

bita

New member
الان که فکرمیکنم میبینم ازهمشون خاطره دارم حنابااون پشتکارومهربونیاش.سپاستین جودی بچه های مدرسه والت حتی حاج زنبورعسل همشون نمادتلاش برای رسیدن به هدف بودن.کاش کارتونای الان هم یه کم ازمحتوای اون موقع روداشت.

shayeste

New member
من که خوره کارتون بودم! چاق و لاغر، بابا لنگ دراز و زنان کوچک، دوقولوهای افسانه ای، خانواده دکتر ارنست، رامکال،لوک خوش شانس(بخصوص عاشق سگش بودم)و...............

ZOT

New member
گربه سگ - اتوبوس مدرسه - زنان کوچک - تام و جری - باب اسفنجی و . . . .:riz304:

parnian24

New member
کوتلاس،زنان کوچک،آنه شرلی،جودی ابوت،برین .سرندیبیتی.ببرو و عقاب طلایی............اینا رو دوست داشتم قبل از این که شروع بشه منتظر می نشستم.:4d564ad6:
میگ میگ،بینوکیو،زیزیگولو،چاق و لاغر،کاراگاه گجت.هاکلبریفیلد.بینوایان.هاچ زنبور عسل.................از اینا بدم میومد،تماشا می کردم ولی حرص می خوردم :smiliess (2):

یه کارتونیم بود ک یه بسر تو قطب شمال بود چشماش بادومی بود اونم دوست داشتم.اگه کسی اسمشو یادش میاد بگه:smiliess (12):

آخرین ویرایش:

Marz

New member
سلام
من چوبین و زنان کوچک و آن شرلی رو خیلی دوست داشتم.:rolleyessmileyanim:

aohm

New member
انشرلي،جودي ابت،زنان كوچك...تام و جري هم كه همچنان در خدمتش هستيم

aohm

New member
يه كارتنم بود كه پسره ميرفت دنبال باباش بگرده،شهر به شهر ميرفت دنبال يه شهري ميگشت كه زير آب رفته بودااا....اسمشو يادم نمياد.اونم خيلي دوس داشتم

aohm

New member
جدآ كارتن هاي الان چيه؟ من كه نديدم بچه هاي الان مثل اونموقع هاي ما پيگير كارتن خاصي باشن. نميدونم وقتي بزرگ شدن اگه اين سوالو ازشون بپرسن چي ميگن؟!!
الان بچه ها انقد عمو و خاله هاي جور واجور دارن كه ديگه... خداييش نميدونم قراره چي ازشون ياد بگيرن!!

nafiss

New member
خداییش کارتن های بچگی ماها قشنگ بودن من از همه بیشتر جودی آبت و آنشرلی رو دوست داشتم!

Dexter2009

New member
ماجراهای تن تن و میلو:thanks:

TintinCast.gif

ساحل

New member
کارتن های دوران بچگی ما همشون قشنگ بودن...انتخاب بهترین از بینشون سخته...ولی من عاشق بابالنگ دراز بودم و هستم...الانم کارتن اورجینالشو دانلود کردم و میبینم:whistle:

Marc0p0lo

New member
کارتن های دوران بچگی ما همشون قشنگ بودن...انتخاب بهترین از بینشون سخته...ولی من عاشق بابالنگ دراز بودم و هستم...الانم کارتن اورجینالشو دانلود کردم و میبینم:whistle:

کانال persian toon هر روز بعد از ظهر نشون میده بشین ببین:bunnyearsmiley:

ساحل

New member
آره نشون میده ولی بازم دوبله ی ایرانه ولی من با زیرنویس میبینم که مطابق صحبتایی خودشونه نه مطابق سلیقه صدا و سیما

aohm

New member
هر چي خواستم نقل قول بزنم نشد.همه امروز اين مشكلو دارن يا فقط خودمم؟
ساحل از كجا دانلود كردي آدرسشو ميذاري؟ مرسي

mahsa.

New member
[یادهمشون بخیر چقدر خاطره مشترک داریم شکرگذارباشیم]

آخرین ویرایش:

aohm

New member
ماركوپولو هم معلومه كه خوب پيگير برنامه كودكه هاااا... آفرين (شكلك ها هم واسه من نمياد! اونجا خودت چشمك بخون!)

بالا