بهترین منابع ارشدبهداشت حرفه ای

horijoon

New member
شما از کی می تونی شروع کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نظرت ؟

امروز دوشنبه اسْ من میگم یا از همین امروز یا نهایت فردا شروع کنیم وبا زبان و استرس های حرارتی.موافقین؟زبان رو از لزگی بخونیم.مهارت ها رو برین از تاپیک مطالعه لزگی بردارین منم برداشتم و کتابشم بخرین تا شروع کنیم.نظرتون؟؟

horijoon

New member
به به سلام چ عجب یه فعالیتی از بروبچ بهداشت حرفه ای هم دیدیم. کسی پایه هست از مهر باهم برای کنکور بخونیم؟؟؟؟؟؟؟
من میخام تاستون زبان بخونم اما نمیدونم چی بخونم!!!!!!!!!!

فریبای عزیز من و telmix میخوایم شروع کنیم از همین امروز و فردا شما هم میای؟؟

telmix

New member
امروز دوشنبه اسْ من میگم یا از همین امروز یا نهایت فردا شروع کنیم وبا زبان و استرس های حرارتی.موافقین؟زبان رو از لزگی بخونیم.مهارت ها رو برین از تاپیک مطالعه لزگی بردارین منم برداشتم و کتابشم بخرین تا شروع کنیم.نظرتون؟؟

با سلام خدمت شما همه منابع اختصاصی و پایه رو دارم هیچ کتابی کم و کسری ندارم ، کتاب لزگی هم دارم !!!
اگه بخواییم با توجه به روند سوالات سال های گذشته بخونیم بنظرم بهتره از دروسی که همیشه تعداد سوالای بیشتری ازشون میات مثل صدا ، ایمنی و نمونه و سم از اینا شروع کنیم بهتره !!! البته ناگفته نماند مهندس من از اول تابستون شروع کردم واسه خوندن ، زبان رو واسه شروع یک ماهه دارم از روی کتاب تافل می خونم و الان درس هجدهم هستم !
شما خوب فکر کنید که چطور می تونید با من هماهنگ شید یا برنامه خودتون رو بگید من با شما هماهنگ شم بهتره چون من میشه گفت اختصاصی ها رو کم و بیش خوندم می تونم واسه یه شروع دوباره اینبار با شما می خونم !! نظرتون ؟؟؟

bahram-68

New member
سلاممممممممممممممممممم
ایول به مهندسین عزیز
خدا پشت پناهتون باشه

- - - Updated - - -

سلاممممممممممممممممممم
ایول به مهندسین عزیز
خدا پشت پناهتون باشه

horijoon

New member
با سلام خدمت شما همه منابع اختصاصی و پایه رو دارم هیچ کتابی کم و کسری ندارم ، کتاب لزگی هم دارم !!!
اگه بخواییم با توجه به روند سوالات سال های گذشته بخونیم بنظرم بهتره از دروسی که همیشه تعداد سوالای بیشتری ازشون میات مثل صدا ، ایمنی و نمونه و سم از اینا شروع کنیم بهتره !!! البته ناگفته نماند مهندس من از اول تابستون شروع کردم واسه خوندن ، زبان رو واسه شروع یک ماهه دارم از روی کتاب تافل می خونم و الان درس هجدهم هستم !
شما خوب فکر کنید که چطور می تونید با من هماهنگ شید یا برنامه خودتون رو بگید من با شما هماهنگ شم بهتره چون من میشه گفت اختصاصی ها رو کم و بیش خوندم می تونم واسه یه شروع دوباره اینبار با شما می خونم !! نظرتون ؟؟؟

سلام مهندس جان
بهت تبریک میگم.منم موافقم که شما با من هماهنگ بشید البته برای دور دومتون.من از فردا صدای گلمحمدی رو شروع میکنم.موافقین با این کتاب با هم پیش بریم؟ منم لزگی رو شروع کردم.

telmix

New member
سلام مهندس جان
بهت تبریک میگم.منم موافقم که شما با من هماهنگ بشید البته برای دور دومتون.من از فردا صدای گلمحمدی رو شروع میکنم.موافقین با این کتاب با هم پیش بریم؟ منم لزگی رو شروع کردم.

موافق هستم بسم ا.... با شما همانگ صدا می خونم پیشنهاد میدم اگه جایی نکته چیزی ابهامی سوءتفاهمی تو مطالب بود مطرح کنیم تا اگه بلد باشیم به هم کمک کنیم نه فقط تو صدا بلکه همه درسا این جوری شه خوبه .

bahram-68

New member
سلامممممممم بچه ها
ایول بخونید

horijoon شما ازم سوال داشتی چرا پس نپرسیدی؟

horijoon

New member
زبان:504
سم شناسی: نقاب وشاه طاهری و 88 ص اول کتاب شاه طاهری
پرتو: نصیری
صداوارتعاش: گلمحمدی ....فصل کنترل صدا و صدا و محیط زیست و کنترل ارتعاش حذف
تهویه: جعفری
آلاینده: جلد 1 و 2 و3 بهرامی.... هرسال از فصل اندازه گیری آزبست(جلد 3 ) سوال میاد...آزمایشاتو نخون...انواع قطر ها رو هم خوب یاد بگیر
ارگونومی: ارمکی...چارلز چاکا..ارزیابی پوسچر چبینه
ایمنی محمد فام.... فقط یادت نره اعدادو خوب حفظ کنی..+ 100 ص اول حریق گلمحمدی..
تنش های حرارتی... به خصوص قسمت شاخص ها_ گرمایی، سرمایی، راحتی)... قسمت شاخص ها رو بیشتر بخون مهمتره...
ریاضی، فیزیک، شیمی همون دبیرستان رو بخون از سرش زیادیه... اونمنه همه ی مباحثشو...

سلام مهندس.شما کجا قبول شدین؟؟ و درصدهاتونو برامون اینجا بذارید اگه ممکنه؟

بالا