بعد از ظهر دوشنبه زمان اعلام نتایج

slpe

New member
آقايون. خانما
بنظرتون من تا 12 برم بيرون سر خودمو گرم كنم يا نه؟؟
مردم از بس خيره شدم به مانيتور بخدا:sadsmiley:

شما ميگين دو به بعد مياد؟؟؟؟

آمنه

New member
من امروز شیفت عصر و شبم . الانم باید آماده بشم برم!فقط از خدا میخوام صبرم بده این استرسی که دارم روی رفتارم با مریضا تاثیر نزاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وای خــــــــــــــددددددددددااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vb2

New member
ساعت 2 میاد یعنی آخه هر سال میگن ساعت 6 ولی 2یا 3 میاد

mahshid 69

New member
بچه ها من کنکور ندادم ولی وقتی نظرات این تاپیک رو میخونم تنم میلرزه ایشالا همتون قبولید دوستان:)

OMID2010

New member
متاسفانه ایسنا - وزير بهداشت: نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي هفته آينده اعلام مي*شود

arezoomand

New member
امیدوارم هرکسی که تلاش کرده نتیجه زحماتشو ببینه .راجع به خودمم تا امروز اصلا فکرشو نکردم که چطور میشه چون واقعا تلاشمو کرده بودم .تا خدا چی بخواد.برای همگی ارزوی موفقیت میکنم.

صفورا

New member
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي در هفته آينده و پس از تعطيلات خبر داد.دكتر مرضيه وحيد دستجردي با حضور در محل خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)در گفت*و*گو با خبرنگار دانشگاهي ايسنا،*گفت: به دليل تعطيلات به مناسبت برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد و در پي مذاكره با معاونت آموزشي وزارت بهداشت، قرار شد كه نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي يكشنبه 12 شهريور و يا دوشنبه آينده اعلام شود.گفتني است پيش از اين قرار بود كه نتايج آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي امروز اعلام شود.در همين رابطه دكتر جبرائيل نسل سراجي رييس مركز سنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت با اشاره به پذيرش حدود 5 هزار و 750 داوطلب در آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي، گفت: داوطلبان مي*توانند با مراجعه به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي به نشاني به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي خوش آمديد در مهلت مذكور نسبت به مشاهده نتايج خود اقدام كنند.وي با اشاره به پذيرش 5 هزار و 750 داوطلب در اين دوره از آزمون، گفت: اين ميزان ظرفيت با احتساب ظرفيت دانشجويان بدون آزمون و با آزمون استعداد درخشان است كه به صورت مازاد پذيرفته مي*شوند.وي افزود: البته امكان دارد اين ميزان ظرفيت به صورت كامل تكميل نشود، چراكه پذيرش دانشجو در اين دوره نيازمند كسب حدنصاب لازم است.سراجي با اشاره به پذيرش حدود 338 داوطلب در واحدهاي بين*الملل، گفت: ظرفيت پذيرش در دانشگاه آزاد حدود 176 نفر، بقيه*الله و ارتش حدود 71 نفر، شاهد حدود 11 نفر و روزانه حدود 4هزار و 900 نفر است.
http://isna.ir/fa/news/91060603161/%D9%8...8%B4%D8%AF

[/highlight][/highlight]

بالا