بروبچ شیراز

mehdi_imuno

New member
دوستان شیرازی سلام....یه سوالی دارم ازتون..فقط اگر بی ربطه لطفا فقط با یه لبخند از کنار پستم رد بشید و شرمندم نکنید :black_eyed: من امسال ایمنی شرکت کردم و بعد از تهران به توصیه خیلی ها دانشگاه شیراز رو به خاطر قوی بودنش انتخاب کردم..تا اینجاش هیچ مشکلی نیست...بعدش یه سری دیگه اومدن گفتن چرا همچین خبطی کردی ؟؟؟ :mad_majidonline: و گفتن که دانشگاه شیراز پست دانشجو هاشو میکنه و هر روز هفته کلاسه و 3 سال درست طول میکشه و از این حرفا...حالا کسی می دونه گروه ایمنی شیراز واقعا چه جوریه ؟ خلاصه اگر اینایی که گفتن حقیقت داشته باشه تا 6 شهریور رو خودم کار کنم که اگه شیراز قبول شدم سریع تر بتونم با حقیقت کنار بیام ! :tsimuzpzwoap1t9y3o7

amin88

New member
سلام مهدی جان در مورد ایمنی شاید بچه های دیگه بهتر بدونن ولی من بگم بت شیراز دانشگاه پزشکیش عالیه حرف نداره شکم توش نکن

amin88

New member
اقا فردا عیده .......عیدیا فراموش نشه.......راسی یه خبر خوش چون ما همش انجاییم و صاب اینجووووووووهم سالا هس فطریمونووووووو سالا میده:ad54ad:

TaTi

مدیر بخش
دوستان شیرازی سلام....یه سوالی دارم ازتون..فقط اگر بی ربطه لطفا فقط با یه لبخند از کنار پستم رد بشید و شرمندم نکنید من امسال ایمنی شرکت کردم و بعد از تهران به توصیه خیلی ها دانشگاه شیراز رو به خاطر قوی بودنش انتخاب کردم..تا اینجاش هیچ مشکلی نیست...بعدش یه سری دیگه اومدن گفتن چرا همچین خبطی کردی ؟؟؟ :mad_majidonline: و گفتن که دانشگاه شیراز پوست دانشجو هاشو میکنه و هر روز هفته کلاسه و 3 سال درست طول میکشه و از این حرفا...حالا کسی می دونه گروه ایمنی شیراز واقعا چه جوریه ؟ خلاصه اگر اینایی که گفتن حقیقت داشته باشه تا 6 شهریور رو خودم کار کنم که اگه شیراز قبول شدم سریع تر بتونم با حقیقت کنار بیام ! :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آره پوست رو خوب گفتن!!!
همش یه ذره از پوستته ... همون پوست کنار ناخن هستا!

1044996_632920416719691_1790863624_n.jpg

مرد که از این چیزا نباید بترسه!
:rolleyessmileyanim:

sa@@ra

New member
دوستان شیرازی سلام....یه سوالی دارم ازتون..فقط اگر بی ربطه لطفا فقط با یه لبخند از کنار پستم رد بشید و شرمندم نکنید :black_eyed: من امسال ایمنی شرکت کردم و بعد از تهران به توصیه خیلی ها دانشگاه شیراز رو به خاطر قوی بودنش انتخاب کردم..تا اینجاش هیچ مشکلی نیست...بعدش یه سری دیگه اومدن گفتن چرا همچین خبطی کردی ؟؟؟ :mad_majidonline: و گفتن که دانشگاه شیراز پست دانشجو هاشو میکنه و هر روز هفته کلاسه و 3 سال درست طول میکشه و از این حرفا...حالا کسی می دونه گروه ایمنی شیراز واقعا چه جوریه ؟ خلاصه اگر اینایی که گفتن حقیقت داشته باشه تا 6 شهریور رو خودم کار کنم که اگه شیراز قبول شدم سریع تر بتونم با حقیقت کنار بیام ! :

مهدی در خوب بودن دانشگاه شیراز که شکی نیس ولی پوستتو میکنه عین همین عکسه که تاتی گذاشت:riz481:
دانشگاه شیراز به دباغ خونه معروف بوده چطور تو نمیدونستی؟:riz481:

الان بچو میترسه::

sa@@ra

New member
اقا فردا عیده .......عیدیا فراموش نشه.......راسی یه خبر خوش چون ما همش انجاییم و صاب اینجووووووووهم سالا هس فطریمونووووووو سالا میده:ad54ad:

امین پوشو پوشو بساطت جم کن صاب ایی تاپیکو امیره نه من
تازه یکی بیاد فطریه من بده:riz481::riz481:

k-b

New member
وووووووووی شیرازیا عیدتون مبارک !!! آخ جون 2 روز تعطیله!!! بیریم باغ عامو پوسیدیم تو خونه:4d564ad6::25r30wi: بزنیم به جاده بیریم دوکوهک غلات گویم تنگ تیزاب!!! نبینم فردو کسی خونه باشه ها!
1_eyd-fetr.jpg

RONATA

New member

شیرازیای گل گلاب عید همگیتون مبااااارککککککککککک:riz304:,خدا وکیلی اگه عیدی میدین منو یادتون نرههااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:ad54ad:

sa@@ra

New member
وووووووووی شیرازیا عیدتون مبارک !!! آخ جون 2 روز تعطیله!!! بیریم باغ عامو پوسیدیم تو خونه:4d564ad6::25r30wi: بزنیم به جاده بیریم دوکوهک غلات گویم تنگ تیزاب!!! نبینم فردو کسی خونه باشه ها!
1_eyd-fetr.jpg

عامووو من که دارم میرم شمال اقا کسی نبود بیاد؟؟؟؟؟؟؟نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بریم:riz481:
ها والو کژال یه تکونی به خودن بده چقد تو خونه نشسی
مگه همی باغوو باشه ایی شیرازیا ا خونه بیان در::

k-b

New member
عامووو من که دارم میرم شمال اقا کسی نبود بیاد؟؟؟؟؟؟؟نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بریم:riz481:
ها والو کژال یه تکونی به خودن بده چقد تو خونه نشسی
مگه همی باغوو باشه ایی شیرازیا ا خونه بیان در::
سارا ما هم قرار بود بیویم شمال ولی کنسل شد! خوش بگذره ، جوی ما هم بِجِق تو آب!!!:25r30wi:

amin88

New member
به به به چه عیدیه.......اصن منکه لحظه لحظش برام خاطره میشه..:25r30wi:

sa@@ra

New member
ﻋﻀﻮﯼ ﺑﺪﻥ ﺷﯿﺮﺍﺯیا ﺍﺯ ﺑﺎﻟﻮ ﺑﻪ ﭘﻮﯾﯿﻦ :
:))

ﺳﺮ ﮐﻠﻪ
ﭼﯿﺶ ﭼﺎﺭ
ﭼﮏ ﭼﯿﻞ
ﭘﮏ ﭘﻮﺯ
ﮐﺖ ﮐﻮﻝ
ﺳﮏ ﺳﯿﻨﻪ
ﭘﮏ ﭘﻬﻠﻮ
ﭘﺮ ﭘﺎﭼ

amin88

New member
وووووووویییییی شما کجوووووووویییین؟؟؟؟؟؟؟؟؟همتون از شیراز رفتین نکنه.:ad54ad:

k-b

New member
پائولوکوئیلو در حافظیه شیراز....وی در مورد حافظ گفت: "سایه اشعار حافظ شیرازی بر ادبیات تمام جهان گسترده است. راز جاودانگی حافظ این است که توانست روح خود را در اشعارش منعکس نماید. تمام مردم جهان می‌توانند روح خود را در آثار او بیابند
553038_221600317990779_1840740211_n.jpg

sa@@ra

New member
شیراز خیلی وقت پیشا... بانوان پلیس _ افسران راهنمایی رانندگی

k-b

New member
فتح قله ی لنین در " بیشکک قرقیزستان" توسط خانم " لیلا پیروی " بانوی کوهنورد شیرازی .

1000259_454946647951401_1523462609_n.jpg

sa@@ra

New member
ایستگاه قطار شیراز / ورودی سپیدان کنار مجتمع خلیج فارس

درسته زیاد ازش استفاده نمیشه اما بزرگترین، زیباترین و با امکانات ترین تو ایران هست

بالا