بروبچ شیراز

sa@@ra

New member
:thanks::thanks:
سلام شیرازیهی عزیزززززززززززززززززززززززززززززززز
قربون همتونننننننننننننننننننننننننننننننننننن

:rose::rose:

sa@@ra

New member
درسته تهرانم
ولی بیرون که میریم دوستام هر حرکتی من میکنم میگن شیرازییییییییییییییییییی
:25r30wi::25r30wi:

sa@@ra

New member
ببین نسرین خانم... طرز صحبت کردنتون اصلا درست نیست... حرفتون خیلی توهین آمیزه!!!
من شیرازی نیستم... اما عاشق شیرازم... شهرهای خیلی زیادی رو رفتم و حتی مدتها زندگی کردم... اما به جرات میگم... به نظر من بدون شک شیراز بهترین شهر ایرانه!!!
هیچ شهری به گرد پای شیراز هم نمیرسه... (توجه کنید شیرازی هم نیستم که بخوام با تعصب صحبت کنم...)
یه دوست شیرازی داشتم... 8 سال انگلستان زندگی کرده بود و به کشورهای زیادی سفر کرده بود... میگفت شیراز بهترین شهر دنیاست... شاید به دلیل حس وطن دوستی که داشته میگفته... اما اگر بهترین شهر دنیا نباشه قطعا بهترین شهر ایران هست... و به یقین میگم اگر انقلاب نشده بود... امروز شیراز یکی از بهترین شهرهای جهان بود... یکی از توریستی ترین شهرها...
یه تاپیک باز کردم به نام شیراز شناسی... برو اونجا یه سر بزن... میفهمی!
در مورد دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم... باید خدمتتون عرض کنم یکی از بهترین دانشگاه های ایران هست!!!
پس لطفا حرف دهنتون رو بفهمید و هرچی از دهنتون بیرون میاد نگید... یکم فکر کنید!!! نا سلامتی دانشجو هستین!!!

:rose::rose:

sa@@ra

New member
خوب منم ارشد ایمونو شرکت کردم و فقط تهران و بعد هم شیرازو انتخاب کردمم

amiir

New member
لطفا شیرازی بخونین.
برو بچ گل... میگما من خیلی وقته ای تایپیکو رو را انداختما.... حالو یادتون اومده پست بیذارین؟؟؟ ها؟؟
عامو دمتون گرم....

k-b

New member
لطفا شیرازی بخونین.
برو بچ گل... میگما من خیلی وقته ای تایپیکو رو را انداختما.... حالو یادتون اومده پست بیذارین؟؟؟ ها؟؟
عامو دمتون گرم....
تو هم شیرازی بخون:
عامو خب تازه ای تاپیکو رو جُسّیمش!!! حالو مِی بده؟!!!

mahsa.

New member
لطفا شیرازی بخونین.
عامو دمتون گرم....

همش محض ازمایش تحمل تو بود
شیرازی نخون

sara25

New member
من شیرازی نیستم حیف که رشته مو نداره وگرنه حتما میزدم :14:
یه بار بیشترم نرفتم اونم عروسی دوستم بود:thanks: خیلی خوش گذشت کلا خونگرم و باحالن

STRUCTURE 66

New member
دیالوگ لهجه دار آقوی همساده !!!
درس خوندیم هی نظاموی آموزشی عوض شد
رفتیم دانشگو کنکور ول شد، رفتیم سربازی معافیت آزاد شد
رفتیم سرکار مملکت تحریم شد، خواستیم ازدواج کنیم طلا گرون شد
گفتیم بریم خارج پاسپورتمون دی پرت شد، الانم اینترپل دنبالمونه
هه هه هه هه یعنی له لهما!
با این شرایط که پیش میره آقو فکر کنم مشکل از ما باشه اگه بمیریم شاید دنیا بهشت شد هه هه هه…

TaTi

مدیر بخش

وووووووووووووووووووووی بلا نگیرین ...

آتیش پارا

چه تایپیکی رُُ اِنداختینا...!
:25r30wi:

k-b

New member
امیر پیام ای تاپیکو دقیقا چی چیه؟!!! از صبِ گا هِی ای شیرازیا میان اینجو قربون صدقه ی هم میرن !!!

بالا