برای کار پرستار کدوم بخش بهتر؟

anis87

New member
سلام. به نظر شما کدوم بخش بیمارستان برای پرستاری بهتر؟وچرا؟
شما خودتون دوست دارین تو کدوم بخش کار کنید و چرا؟
الان تو کدوم بخش مشغول به کارین؟

princess

New member
سلام من دوساله که تو بخش نفرولوژی کار می کنم. کار توی این بخش خیلی خسته کنندست. بیشتر افراد سن 70سال به بالا بستری هستن. بخاطر کلیه شون دکتر اصلا دستور به استفاده از مسکن نمی ده وهمش بنده خداها ناله می کنن و بی قرارن.خیلی روی روحیه ی آدم تاثیر می ذاره. خیلی پرکاره. برای همه باید Intake out put بنویسیم و بیشترشون کنترا قند هر 6 ساعت و یا بیشتر دارن. دیالیز می شن. خیلی پرکاره. الحمدالله ماه دیگه طرحم تموم می شه و از این بخش میام بیرون. ولی با تمام این اوصاف خیلی چیزا اینجا یاد گرفتم. چون داشتم برای آماده شدن تو ارشد می خوندم همیشه با مطالعه می رفتم بخش برای همون اطلاعاتم خوب بود.

آخرین ویرایش:

21Tir

New member
کدوم بخش بهتره که نمیشه گفت...همه بخشا یه جورایی خوبه...
ولی من خودم اطفال و نوزادنم...
به خاطر اینکه ببخشیدا همکار مرد نداریم(رآخه آدم معذبه همش)

icu به نظرم پرکارترین بخشه...البته ما هم تو بخشمون له میشیم از کار...

اورژانسم لحظه ایه...یه لحظه آروم یه لحظه شلوغ...

kasraa

New member

به روحیه خود فرد بستگی داره . بعضی واقعا دنبال هیجان و تکاپو هستن ( اورژانس) بعضی افراد هم دوست دارن یه روتین خاصی رو اجرا کنن و آخر ماه هم حقوقی دریافت کنن . اگه دنبال استقلال بیشتر و سهم بیشتر در روند درمان باشین بخش آی سیو بهترین بخش هست چون دست بازی برای استفاده از علمتون دارین مخصوصا آی سیو قلب باز که علم بیشتری هم می طلبه .از پرونده نویسی و مستند سازی زیاد خوشتون نمیاد اتاق عمل رو توصیه می کنم که نسبت به بخش مسند سازی کمتری برای پرستار داره . که البته تو ریکاوری خلاصه میشه . دنبال بخش شیک و با و کم کار و البته پر استرس هستین سی سی یو رو می تونین انتخاب کنین .و دیالیز اگه به شبکاری علاقه ی چندانی ندارین ( البته در بیشتر بیمارستانها) این کلی بود ولی هر بخشی مزایا و سختی خاصی خودش رو داره

آخرین ویرایش:

kasraa

New member
کدوم بخش بهتره که نمیشه گفت...همه بخشا یه جورایی خوبه...
ولی من خودم اطفال و نوزادنم...
به خاطر اینکه ببخشیدا همکار مرد نداریم(رآخه آدم معذبه همش)

icu به نظرم پرکارترین بخشه...البته ما هم تو بخشمون له میشیم از کار...

اورژانسم لحظه ایه...یه لحظه آروم یه لحظه شلوغ...

به نطر من بهترین بخش برای خانوم ها

nicu

farshad25

New member
من خودم بخش دیالیز و سالمندی رو خیلی دوس دارم... سلیقه ایه

asal 92

New member
به نطر من بهترین بخش برای خانوم ها

nicu

خیییییلی پرکاره ...
خیییییلی ریزه کاری داره ...
کسی که میاد حتما باید قبلش نوزادان بوده باشه ...
احیای نوزاد بااحیای بزرگسال تفاوت داره ...
توصیه میکنم خانومای پرستاری که قصد باردار شدن دارن به چنین بخشی نیان چون حتما دپرس میشن !!!

.
.
.ولی ازخیلی جهت های دیگه خوبه ...

anis87

New member
به روحیه خود فرد بستگی داره . بعضی واقعا دنبال هیجان و تکاپو هستن ( اورژانس) بعضی افراد هم دوست دارن یه روتین خاصی رو اجرا کنن و آخر ماه هم حقوقی دریافت کنن . اگه دنبال استقلال بیشتر و سهم بیشتر در روند درمان باشین بخش آی سیو بهترین بخش هست چون دست بازی برای استفاده از علمتون دارین مخصوصا آی سیو قلب باز که علم بیشتری هم می طلبه .از پرونده نویسی و مستند سازی زیاد خوشتون نمیاد اتاق عمل رو توصیه می کنم که نسبت به بخش مسند سازی کمتری برای پرستار داره . که البته تو ریکاوری خلاصه میشه . دنبال بخش شیک و با و کم کار و البته پر استرس هستین سی سی یو رو می تونین انتخاب کنین .و دیالیز اگه به شبکاری علاقه ی چندانی ندارین ( البته در بیشتر بیمارستانها) این کلی بود ولی هر بخشی مزایا و سختی خاصی خودش رو داره

من در حال حاضر عفونی کار میکنم. ولی تصمیم گرفتم بخشمو عوض کنم. به نظرم اینجور بخشا یه کار روتین داره و زیاد جا پیشرفت نداره. icu به نظر منم خیلی خوبهاز نظر علمی بالا میبره آدمو. و خیلی جا داره واسه یادگیری و پیشرفت. ولی من احساس میکنم روحیه کار کردن تو icu و همینظور اورژانس و ندارم.

anis87

New member
salam.harchi kamkar tar behtar.man orjansam

سلام. من اصلا اورژانس دوست ندارم. طرحمم که میخواستم شروع کنم میخواستن منو بدن اورژانس نرفتم. بعد دادنم عفونی. فک میکنم اگه بخوای پیشرفت کنی باید ویژه کار کنی

anis87

New member
خیییییلی پرکاره ...
توصیه میکنم خانومای پرستاری که قصد باردار شدن دارن به چنین بخشی نیان چون حتما دپرس میشن !!!

.
.

چرا دپرس؟ از چه جهاتی خوبه ؟

خزر

New member

سلام

همه بخش ها یک روتین هایی داره که وقتی وارد بخش میشی کم کم دستت میاد و برات راحت میشه

من از بخش داخلی زیاد خوشم نمیاد

الان اورژانس کار میکنم ............اورژانس خیلی هیجان داره دوس دارم

ولی بنظرم بخش جراحی ent خوبه

kasraa

New member
خیییییلی پرکاره ...

.
.
nicu ازین نظر گفتم که همه خانوم هستین از طرفی دیگه بخش ویژه هست . هم از نظر کاری و هم از نظر علمی بخش خوبی هست

با این وجود به نظر من هیچ چیز به اندازه ی همراهی بیمار خستگی برای پرستار نمیاره . هزار کار برای بیمار میکنی آخر سر بازم طلب کارن نه اینکه از کار برای بیمار خسته بشم ولی گاهی اوقات رفتار همراهی ها طوری هست که آدم رو کلا از پرستاری دلسرد میکنه این جماعت فقط و فقط بیمار خودشون رو می بین و نگاه به این ندارن که شما هستین و20 تا بیمار دیگه . راستش تجربه کار در بخش رو تنها دوران دانشجویی دارم از همونجا تصمیم گرفتن یا کار نکنم یا جایی کار کنم که این جماعت نباشن. توی شیفت عصر شب هزار تا مشکل برای بیمار ردیف میکنن و از کنار ایستگاه پرستاری جمع نمیشن ولی موقع ویزیت که میشه تشکر از پزشک هست و هیچ مشکلی در طول 24 گذشته بیمارشون ندارن . البته با این وجود بهشون حق میدم ولی نه تا این حد که عرصه ی کار رو تنگ کنن ....

تو تاپیک ها بگردین همین انجمن هم کسایی هستن که میگن پرستار تو بیمارستانها کاری نمی کنن همه کار با همراهی هست یکی نیست بگه این همراهی همه کاره که همه کار بلده بیمار رو ببره تو منزل ازش مراقبت کنه چه نیازی هست به بیمارستان زمانی همه کار رو خودشون میکنن

آخرین ویرایش:

نارون

Member
من چند سال اورژانس کار کردم الان آی سی یو هستم خداییش کا ر توی اورژانس یه چیز دیگه است احساس خوبی به آدم میده اما خستگی جسمیش خیلی زیاده و توان بالایی میخاد هم توان جسمی و هم توان روحی هیچ کس نمیتونه تا آخر توی اورژانس کارکنه آی سی یو آرام تر و کارش به نسبت کمتره اما خوبیش اینه که باید با کتاب ودرس آشتی باشی چون هرچی بلد باشی بازم یه چیز جدید برات پیش میا د که به معلومات احتیاج داشته باشی

بالا