****برای آنانی که وقتی برای لودیش ندارند****

alireza-ja

New member
کوکا بخش سیگنالینگ و اتصالات سلولی بزار که خیلی سوال اوومده /

اتصالات رو از همون چند صفحه ای که واستون فرستادم بخونید واسه بهداشت که همیشه کفایت کرده.

واسه سیگنالینگ هم مباحثش خیلی زیاده و نکته ریز ریز داره ولی برعکس از کلیاتش سوال میاد لودیش هم که کلا سیگنالینگ رو جویده بنظرم واسه الان سیگنالینگ لودیش خوندنش به صرفه نیست.

varia

Well-known member
سلام دوستان.
علی رضا این کتاب لودیش هست؟ 2008ه؟

f70i

New member
سلام خیلی ممنون از زحماتتون میشه اگه توی تستا سوالی بود که تو لودیش پیدا نکردیم اینجا بپرسیم ؟
من گشتم ولی پیدا نکردم شاید شما جایی به چشمتون خورده باشه منشا DNA میتوکندری سلول تخم از کجاست ؟
بعد ببخشید شما نوشتید امروز ادامه مبحثو دنبال میکنیم چرا من نمیبینم :sadsmiley:

alireza-ja

New member
سلام خیلی ممنون از زحماتتون میشه اگه توی تستا سوالی بود که تو لودیش پیدا نکردیم اینجا بپرسیم ؟
من گشتم ولی پیدا نکردم شاید شما جایی به چشمتون خورده باشه منشا dna میتوکندری سلول تخم از کجاست ؟
بعد ببخشید شما نوشتید امروز ادامه مبحثو دنبال میکنیم چرا من نمیبینم :sadsmiley:

اشکال نداره بپرسید ولی توی تاپیک رفع اشکال سلولی مخصوص بچه های بیوتک بپرسید بهتره.

کلا میتوکندریهای زیگوت مربوط به اووسیت هستن پس dna میتوکندریشون هم از همون اووسیت میگیرن.

تا یکی دو ساعت دیگه میزارم. ببخشید درگیر شدم.

love virology

New member
رونویسی و همانند سازی میتوکندری وابسته به هسته هست / dna پلی مراز گاما همانند سازی میتوکندری انجام میده / rna پلی مراز از هسته کد میشه رونویسی میتوکندری همه کاره رو انجام میده

alireza-ja

New member
خوب مبحث دوم با تأخیر: انتقال پروتئین به روش پس از ترجمه به داخل لومن er

آخرین ویرایش:

alireza-ja

New member
1.jpg

alireza-ja

New member
این هم یه خلاصه ای در قالب جدول که جمع بندی کرده باشیم. اگر مشکلی داشت بگید اصلاح کنم.

3.jpg

alireza-ja

New member
به جان کوکا منم به دلم افتاده. اصلا حالا که اینطور شد میخوام چند تا سوال دکترا بزارم روش بحث کنیم. اگر زحمت تاپیکشو بکشی ممنون میشم. تا من سوالاتمو آماده کنم.:rose:

love virology

New member
کوکا خودت همه کارشو کن منم سیش تبلیغ میکنم / سوالات اسوونه بچه ها دلگرم میشن و میفهمن که الکی نمیخووونن

alireza-ja

New member
باشه مشکلی نیست.

الان سوالات دکترای علوم یه هفته پیش رو میزارم همش تکراری بوده.

بالا