بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

فیندیخ

New member
ام اف عزیزززززز،اول که یه عااالمه ممنون بابت این تلاشت و این لطفی که داری و مطمءن باش کللللی دعای خیر الان پشت سرته...
راستش من الان با لینوکس دانلود کردم،ولی با وجودی که دانلود شده،فایلش برام باز نمیشه...با کدوم اپلیکیشن باز کنممم؟؟؟؟؟دیگه اینکه ۵۰۴ هم که دانلود کردم دقیقا همین طوری شد...و مهارت هم اصلا برام دانلود نشد...با عرض شرمندگی میشه راهنماییم کنیی؟؟؟؟
دیگه اینکه میتونم خواهش کنم،فایل ها رو برنداری تا من دفعه دیگه با موبایلم بیام نصب کنم؟؟؟؟واااقعا ممنون میشم ازت...

mf2009

New member
ام اف عزیزززززز،اول که یه عااالمه ممنون بابت این تلاشت و این لطفی که داری و مطمءن باش کللللی دعای خیر الان پشت سرته...
راستش من الان با لینوکس دانلود کردم،ولی با وجودی که دانلود شده،فایلش برام باز نمیشه...با کدوم اپلیکیشن باز کنممم؟؟؟؟؟دیگه اینکه ۵۰۴ هم که دانلود کردم دقیقا همین طوری شد...و مهارت هم اصلا برام دانلود نشد...با عرض شرمندگی میشه راهنماییم کنیی؟؟؟؟
دیگه اینکه میتونم خواهش کنم،فایل ها رو برنداری تا من دفعه دیگه با موبایلم بیام نصب کنم؟؟؟؟واااقعا ممنون میشم ازت...

سلام خدمت شما این نرم افزار فقط مخصوص ویندوز است برای نسخه لینوکس شما مدل ویندوز لینوکستون رو بگید تا من ببینم میتونم برای شما کاری کنم یا نه ......و اگر گوشی شما اندرویده از این نرم افزار استفاده کنید
اینم نسخه اندروید :http://dl.androidkade.com/2012/july...id_Flashcards_v1.1.3_www.androidkade.com_.apk
اینم فایل لغت :DepositFiles

فیندیخ

New member
بذارین برم دوباره تری کنم....اگه تا یکی دو روز دیگه نتونستم نصب کنم،مزاحمتون میشم دوباره....بازم ممنونننن

21Tir

New member
سلام ویرایش یک مهارت یک ارائه شد در این ویرایش
1-تلفظ 220 لغت بدون تلفظ اضافه شد
2- غلط املایی بعضی از لغاظ اصلاح شد
3- بعضی از حروف جا افتاده اضافه شد

طریقه نصب فایل قبلی لغات را پاک کرده و محتویات فایل زیپ زیر را در my Documents کپی کنید و فایل لغت را از طریق نرم افزار باز کیند
لینک دانلود لغت جدید : http://uploadtak.com/images/c355_Anki.zip
در صورت عدم تلفظ مانند شکل زیر عمل کنید
مشاهده فایل‌پیوست 431

این چه جوریه؟

mf2009

New member
من فایل رو وارد برنامه میکنم ارور میده اجرا نمیشه

دوست عزیز طبق آموزش صفحه 6 عمل کنید اگه مشکلی داشتید و دوباره ارور را دریافت کردید متن ارور را اینجا ذکر کنید تا برسی کنم

shima.p

New member
3c65c2974270.png

بارلی

New member
سلامی دوباره خوب با این که امشب فن کامپیوتر سوخته ولی دلم نیومد نیام تو سایت خوب بریم سراغ اصل مطلب اصل مطلب :تاریخ اضافه شدن مهارت های بعدی
1- بند اول مهارت یک که اضافه شد به لطف خدا و تعطیلات عید با توجه به این که ترجمه و پیدا کردن لغات و تایپ هر کدوم برای هر مهارت تقریبا پنجاه ساعت طول میکشه تاریخ های مهارت های بعدی رو تعیین کردم
با توجه به این که ایام امتحانات نزدیک است تا قبل از بیست خرداد مهارت دو ارایه میشود بعد از بیست خرداد هر ده روز یک مهارت اریه شده و تا آخر تابستان هر دوازده مهارت به پایان می رسد در ایام پاییز متن های متفرقه ترجمعه خواهد شد و در زمستان سوال های کنکور سال های قبل یعنی اگر شما داوطلب کنکور 93 باشید و با برنامه من پیش بروید تا آخر زمستان زبان را جمع خواهید کرد با توجه به این که هر مهرت تقریبا 300 لغات جدید دارد تا پایان کتاب شما تقریبا 5000 لغت جدید خواهید آموخت که طیف وسیعی از آن مربوط به علوم زیستی است پس شما در سر جلسه کنکور لغت جدیدی نخواهید یافت و اگر یک کم باهوش باشید درصد زبان بالای هشتاد دور از دسترس نیست . پس قرار بعدی ما تا قبل از بیست خرداد
دوستان اگه تو این نوشته الان غلط املایی دیدن واقعا ببخشن چون امروز فن کامپیوترم سوخت با گوشی اومدم اینجا . شاد و پیروز باشید
سلام . دوست عزیز واقعا خوشحالم که می ببنم هنوزمهربانانی پیدا می شوند که بدون هیچ گونه چشمداشتی برای رفاه دیگران قدم بر میدارند، در روزگاری که نان از دست هم می قاپیم وپا بر شانه های هم می گذاریم وجود امثال شما نازنینان مایه دلگرمی است، من به سهم خودم کار شما را ارج می نهم و از تلاش شما قدردانی می کنم . پیروز باشید:ahi5slcgm04mi8jqqkl

vahid_el

New member
دوست عزیزم من توی ویندوز 8 64 بیت نتونستم ران کنمش.
به محض اجرا ارور close program میده جیگر
اینم عکسش:
stop.jpg

mf2009

New member
دوست عزیزم من توی ویندوز 8 64 بیت نتونستم ران کنمش.
به محض اجرا ارور close program میده جیگر
اینم عکسش:
مشاهده فایل‌پیوست 1278
شما اول نسخه مخصوص ویندوز 8 رو نصب کنید Dictionary_Windows 8 بعد اگر دوباره ارور داد
شما نت فرم ویک رو نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه اگه نشد پیام بدید ببینم چی کار میتونم کنم اینم لینک نت فرم ویک
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17718

آخرین ویرایش:

vahid_el

New member
شما اول نسخه مخصوص ویندوز 8 رو نصب کنید Dictionary_Windows 8 بعد اگر دوباره ارور داد
شما نت فرم ویک رو نصب کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه اگه نشد پیام بدید ببینم چی کار میتونم کنم اینم لینک نت فرم ویک
Download Microsoft .NET Framework 4 (Standalone Installer) from Official Microsoft Download Center

دومت گرم داداش مشکل رفع شد و به درستی کار میکنه.
فریمورک رو از قبل نصب کرده بودم.

راستی یه نکته ای:
از همین سرور پیکو فایل همیشه استفاده کنی بهتره چون این خارجیا بعضی وقتا گیر میدن.
حق یارت ;-)

pary

New member
سلام واقعا خیلی لطف کردی
راستش مشکل من هم مثل وحید بود با لینک جدید که دانلود کدم برنامه باز میشه اما باز هم همون خطای قبلی میاد و اجازه نمیده با برنامه کار کنم

nerci

New member
با سلام.ببخشید منم مشکلم مث وحید هست اما فریمورک 4 هن نصب کردم اما نمیشه
[5/size]لطفا کمکم کنید

mf2009

New member
سلام واقعا خیلی لطف کردی
راستش مشکل من هم مثل وحید بود با لینک جدید که دانلود کدم برنامه باز میشه اما باز هم همون خطای قبلی میاد و اجازه نمیده با برنامه کار کنم

دوست عزیز یا متن خطا را ذکر کنید یا یک عکس ازش بندازید تا من دقیقا مشکلتون رو بفهمم چیه تا راه حل مناسبی براتون بگم موفق باشید

farzanee20

New member
یه سوال ویندوز من اکس پی هستش و برا نصب برنامه ارور میزنه به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟[]

بالا