بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mavi

New member
سلام دوستان من تازه اومدم تو این تاپیک ترجمه مهارت های لزگی رو میخوام ولی هرکدوم رو دانلود میکنم باز نمیشه لطفا ممکنه فابل بصورت زیپ نباتشه من میخوام پرینت بگیرم -امکانش هست کل این فایل هایی که گذاشتین رو بصورت pdf بزارین که دانلود کردنش برای من راحت تر باشه -خواهش میکنم اگه امکانش هست کمکم کنید -متشکرم

mf2009

New member
طریقه ی استفاده از جعبه لاینتر رو برام توضیح بدید:

طبق عکس عمل کن
22.png

23.png

3.png

mf2009

New member
آخه نسخه جاوا باید فرمتش jar باشه من تا حالا همچین فرمتی که شما گذاشتین ندیدم!pau
نصب نشد
اول باید نرم افزار جاوا رو نصب کنید بعد این فایلی رو که گفتید به وسیله نرم افزار جاوا وارد نرم افزار کنید نرم افزار جاوا در پست اول هستش

rahaa69

New member
سلام ام اف جان مرسی از کمکات,من لزگی واسه ویندوز 7 نصبیدم همه کارارو کردم اما برنامه رو باز میکنم ارور میده باز نمیکنه لطفا کمک کنید

Untitled.png

mf2009

New member
سلام ام اف جان مرسی از کمکات,من لزگی واسه ویندوز 7 نصبیدم همه کارارو کردم اما برنامه رو باز میکنم ارور میده باز نمیکنه لطفا کمک کنید

مشاهده فایل‌پیوست 4145
سلام شما اینو نصب کن Download Microsoft .NET Framework 4.5.1 (Web Installer) for Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8, Windows Server 2008 SP2 Windows Server 2008 R2 SP1 and Windows Server 2012 from Official Microsoft Download Center

goodarz

New member
salam
man barname ro nasb kardam
amma mese "raha69" error dad
linki ke be ishon dade bodid ro ham dl kardam
amma hamchenan hamon error ro mide
chikar konam? :(
win7 daram va 64bit

mf2009

New member
salam
man barname ro nasb kardam
amma mese "raha69" error dad
linki ke be ishon dade bodid ro ham dl kardam
amma hamchenan hamon error ro mide
chikar konam? :(
win7 daram va 64bit

سلام شما سیستمتون 64 بیت هست این نرم افزار برای 32 بیتی هاست شما نسخه گوشی همراه رو دانلود و نصب کنید

paradise80

New member
سلام
راستی منم 64 بیتی هستش ولی باز میکنه ولی یه کم کند شده سیستمم
واسه سیستم مشکل نداره ؟
میشه 64 رو هم بذارید

mf2009

New member
سلام
راستی منم 64 بیتی هستش ولی باز میکنه ولی یه کم کند شده سیستمم
واسه سیستم مشکل نداره ؟
میشه 64 رو هم بذارید
سلام نه اگر هم سیستمتون 64 بیتی باشه ویندوز 32 بیتی روش نصب هست که این برنامه رو باز کردید نه ضرری برای سیستتون نداره . متاسفانه نسخه 64 بیتی نداره

paradise80

New member
سپاس فراوان استاد عزیز
مهارت 2 تا فردا تمومه به یاری خدا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

mf2009

New member
کارتون از نظر اخلاقی درس نیس اینجوری باشه همه ناشرا ورشکست میشنو کتاباشون میمونه رو دستشون:eek:fftopic:
سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم قبل از این که این نظر رو میدادید پست اول رو میخوندید بعد تصمیم گیری میکردید ...
فکر نکنم جدا کردن لغات از یه کتاب دزدی باشه و از نظر اخلاقی اشتباه اگر من وقتی بیشتری نسبت به مولف برای پیدا کردن لغات ،ترجمه ، مثال ها ، عکس ها و ... نکشیده باشم وقت کمتری هم نذاشتم حالا اگر شما فکر میکنی که کار من دزدی است ازش استفاده نکن
موفق باشی
:rose:

بالا