بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
من مهارت ها رو که دان می کنم فقط عکسه!
شما اول اینو نصب کن :http://www.intelisoft.ir/download/idictionary/Dictionary_Windows%207.rar
بعد مهارت ها رو از حالت زیپ دربیار و طبق عکس عمل کن
31.png

fantasticangle

New member
نسخه اندروید
چطور میشه کلماتی که روزهای قبل خوندم و ببینم
کسی هست اموزشی از برنامه بذاره

mf2009

New member
نسخه اندروید
چطور میشه کلماتی که روزهای قبل خوندم و ببینم
کسی هست اموزشی از برنامه بذاره
سلام بر شما نسخه اندروی به صورت هوشمند خودش براتون لغاتی رو که باید مرور بشه رو براتون میاره یعنی نیازی نیست شما خودتون لغت رو دوباره برید مرور کنید کافیه فقط موقع جواب دادن لغت یکی از چهار گزینه again easy hard very hard رو انتخاب کنید و نرم افزار نوبت مرور رو براتون خودش تعیین میکنه اگه آموزش اضافه خاستید بگید فردا براتون بذارم

fantasticangle

New member
سلام ممنون که سریع جواب دادید
بله ممنون میشم اموزش بگذارید
میخواستم ببینم روشی هست که خودم کلمات روزهای قبلو ببینم
در مورد اموزش نرم افزار اندروید لطف کنید اضافه کنید ممنون میشم

mf2009

New member
سلام ممنون که سریع جواب دادید
بله ممنون میشم اموزش بگذارید
میخواستم ببینم روشی هست که خودم کلمات روزهای قبلو ببینم
در مورد اموزش نرم افزار اندروید لطف کنید اضافه کنید ممنون میشم
باشه فردا صبح آموزش تصویری براتون میذارم شب خوش

fate

New member
با سلام و احترام عالي بود ممنون از زحماتتون
من ديروز 360 لغات 504 رو خوندم ولي امروز حذف شده مي شه در مورد جعبه لايتنزش هم توضيح دهيد

mf2009

New member
با سلام و احترام عالي بود ممنون از زحماتتون
من ديروز 360 لغات 504 رو خوندم ولي امروز حذف شده مي شه در مورد جعبه لايتنزش هم توضيح دهيد
سلام برای استفاده از جعبه لایتنر طبق عکس زیر عمل کنید
1.png

2.png

3.png

obstetrician88

New member
مهرت چهارو با برنامه زیپ گرفتم ولی باز نمیشه..آخه چیکار کنم...
دوستان مگر چه اشکال داره برای خودتونم مروز میشه کلماتی که از مهارت چهار در رفع اشکال نوشتم جواب بدین....
ـآخه من باید در عرض یه هفته تمام کارهای یه مهارتو انجام بدم..چون آذر و دی و آبان وقتم به کارهای فارغ التحصیلیمه.....میخام از نهایت فرصتم در این روزها استفاده کنم

من نه اینکه میخام مسیولیت گفتن و جواب کلمه رو به دوش کسی بیندازم..نه ..معتقدم وقتی خودم دنبال یه کلمه از هر منبعی میرم همیشه تو ذهنم میمونه ولی در مهارتهای که کار کردم و هر مهارت 5 صفحه پشت و رو در آوردم فقط کلماتی که در رفع اشکال لزگی مینویسم مشکل دارم.....
ممنون میشم جوابم بدهید....
از آن طرف دیکشنری معرفی میکنید میدانم زحمت میکشید ولی تا بخام پیدا کنم و راه حل سرچشو کلی طول میکشه
از آن طرف حتی پست 1 همینجا مهارت های 4 لزگی گذاشته ولی با زیپ باز میکنم ولی باز نمیشه...باور کنید مشکلات زیاده و اینکه همیشه دسترسی ندارم...پس اگر دوستانی هستند که به زبان بیش از حد واردند و اینکه لغات جلوتر هستند ممنون میشم کمک کنند...
جتی اگر ببینید بعضی کلماتی که نوشتم چون هم پسوند داره هم پیشوند حتی با دیکشنری نمیشه پیدا کرد و من میخام حتی از یه کلمه مهارت هم نگزرم .....

پس محبت کنید کمک کنی

آخرین ویرایش:
بالا