باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم !!!

نه عزیزم جمع نشده
اون یه مدت کوتاه بود تازه نه همه ی روشها.
از یکی از دوستام که مرکز بهداشت کار میکنه پرسیدم

خب پس خودت پایگاه نیستی من خودم چن هفته پیش پایگاه کاراموزی داشتم پرسنل گفتن ولی درسته نه همه روش ها حواسم نبود
مثلا قرص ld یکی از مراجعه کننده ها می گفت با هزار بدبختی از یه داروخونه قاچاق و خیلی گرون خریدمممم

آخرین ویرایش:

shima.p

New member
خب پس خودت پایگاه نیستی من خودم چن هفته پیش پایگاه کاراموزی داشتم پرسنل گفتن ولی درسته نه همه روش ها حواسم نبود
مثلا قرص ld یکی از مراجعه کننده ها می گفت با هزار بدبختی از یه داروخونه قاچاق و خیلی گرون خریدمممم
زهرا این حرف رو نزن
فردا یه سر برو یه داروخونه یه قرص ld قیمت کن
این حرفا چیه
آره یه سری قرص آلمانی هس که همون یه سال پیش 16 هزار بود به نام یاسمین
حالا حتما نباید یاسمین بخورن

mehran35

New member
تعداد بچه های هر خانوار کم شد چیکار کردیم؟ بیشتر دور خودمون دیوار کشیدیم همه تو اتاق جدا... فاصله من با خواهرم یه دیوار... همه تنها شدن... همه چی داشتیم ولی هیچی نداشتیم!!! شاید ما رفاه بیشتری رو تجربه کرده باشیم ولی معنای خیلی چیزا هم با کم شدن تعدادمون کمرنگ تر و کمرنگ تر شد دیگه خواهر برادری نداشتن که مسوولیت و فداکاری رو براشون معنا و زنده کنه!!! همه خودخواه تر شدن... نتیجه افزایش آمار طلاق، نتیجه افزایش جوانان بی مسوولیت، نتیجه افزایش آمار خودکشی...

رفاه حرف اول و آخر رو نمی زنه!

شاید به این فکر کرده باشی که برای خوشبختی شغل و حقوق مناسبی داشته باشی، خونه، ماشین، عروسی مجلل، ولی کمتر به این فکر کردی که چطور یک عمر میشه شریک زندگی ام با من بمونه و من با او... جواب هر چی که هست رفاه نیست عزیز من

توی اون مقاله نوشته بود برای نسل کشی مسلمانها برای یه کشور اسلامی واکسن فلج اطفال فرستادن همین آمریکا جون شما تمام زنان سنین باروری(15-49) عقیم شدن!!!
چی میگی خواهر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در این دوره وزمونه ای که زن ومرد مجبورن هر دو بیش ازیه شیفت کار کنن تا از پس مخارج زندگی بربیان همون یه بچه هم از شش ماهگی با توی مهدکودک یا پیش مامان بزرگ ها یا نهایت با پرستار بچه بزرگ میشه حالا فکرکن دو سه تا باشن!همه چیز رفاه نیست ولی خبر از امار فساد وفحشا به علت فقر داری یا ایده ال گرایانه حرف میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شنیدی میگن شکم گرسنه دین وایمان نداره؟به نظر من مهم کمیت مسلمانان نیست مهم کیفیت مسلمانیه وگرنه بیش از هزار ساله که امام زمان فقط به خاطر سیصدوسیزده یار واقعی ظهور نکردن!یا مگه پیامبر هنگام فتح مکه هزاران نفر لشکر داشت؟این افزایش حساب نشده جمعیت عواقبش از کاهش تعداد مسلمانان خیلی بیشتره شک نکنید!!!!!!!!!!

mehran35

New member

از نظر علم روانشناسی کسی که تو گفتگوها منطقش رو از دست میده و به بقیه توهین میکنه معمولا به اندازه کافی صداقت نداره و در نتیجه صلاحیت گفتگو نداره!
ا
نشاالله که تو این انجمن که همه تحصیلکرده ان اینجور آدما وجود ندارن

مشکل اکثر ایرانیا (که من و شمام جزءشونیم) اینه که همیشه ناراضین و مینالن
من با حرف اون خانوم موافق نیستم ولی حرفای شما رو هم قبول ندارم
وقتی خودمون بزنیم تو سر خودمون مسلما به هیچ جا نخواهیم رسید

دوست من شما دلیل منطقی بیار تا جواب منطقی هم بگیری!

متاسفم که فکر میکنند 75 میلیون کمه و باید 150 میلیون باشم.از این حرفایی که جدیدا میزنن واقعا از کشور و اداره کنندگانش نا امیدم. بخاطر همین چیزاس که جهان سوم هستیم و به هیچ جا نمیرسیم دیگه. درسته یکسری انگشت شمار رفاه دارن همونایی که پشت سر با اختلاس و دزدی حق همه مردم و یکشبه صاحب شدن.حالا میان میگن ای مردمی که حق و حقوقتون دست ماست بچه دار بشید که اگه جنگ شد بچه هاتون از جون ما دفاع کنند.مهم نیست که رفاه ندارید.بچه موکت هم بخوره بزرگ میشه.

shima.p

New member
متاسفم که فکر میکنند 75 میلیون کمه و باید 150 میلیون باشم.از این حرفایی که جدیدا میزنن واقعا از کشور و اداره کنندگانش نا امیدم. بخاطر همین چیزاس که جهان سوم هستیم و به هیچ جا نمیرسیم دیگه. درسته یکسری انگشت شمار رفاه دارن همونایی که پشت سر با اختلاس و دزدی حق همه مردم و یکشبه صاحب شدن.حالا میان میگن ای مردمی که حق و حقوقتون دست ماست بچه دار بشید که اگه جنگ شد بچه هاتون از جون ما دفاع کنند.مهم نیست که رفاه ندارید.بچه موکت هم بخوره بزرگ میشه.
من کاری با این قضیه ی افزایش جمعیت ندارم ولی الان فقط یه سری آدم انگشت شمار رفاه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما توو جامعه هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این همه کارمند بانک این همه معلم این همه بازاری این همه کارمند ادارات دیگه این همه بیمارستانی که دارن راحت زندگی میکنن و نه اختلاس کردن و نه دزدی
منظورتون از رفاه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چن مدل ماشین آخر مدل کارخونه ویلا و ..... اگه ایناس آره آدمای کمی دارن.این که یه عده آدما واسه زیاده خواهی و تجملات هی خودشونو توو قرض و قوله میندازن یه بحث جداست.ما ایرانی هستیم و باید خودمونو با مردم کشورهای هم طراز خودمون مقایسه کنیم نه اینکه خودمونو با یه آمریکایی یا اروپایی مقایسه کنیم که در این صورت فاتحه مون خوندس
من تهران رو نمیگم ولی جاضرم قول بدم توو شهرستان اگه کاارمند باشه زندگی خوبی درس میکنه
من توو فامیل خودم از همه قشر چه بانکی چه معلم چه اداری چه بازاری و ... دارم میبینم
همشون دارن بدون سختی زندگی میکنن
خاله و شوهر خالم جفتشون معلم هستن و ارث هم بهشون نرسیده 3 تا خونه 2 تا ماشین دارن و در کمال رفاه زندگی میکنن
راننده تاکسی میشناسم داره راحت زندگی میکنه و مشکلی نداره
درسته فقیر هم داریم توو جامعه که اکثرشون آدمای راحت طلب هستن که اهل کار نیستن
یادمون نره اگه همین انقلاب نبود خیلی از این امکاناتی که الان داریمو نداشتیم
خواهشا یکم واقعیت رو ببینید و همه چیزو انقد گنده نکنید
این که الان تحریم شده و همه چیز گرون شده هم یه دوره داره که ایشالا تموم میشه

آخرین ویرایش:

**^^**

New member
من کاری با این قضیه ی افزایش جمعیت ندارم ولی الان فقط یه سری آدم انگشت شمار رفاه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما توو جامعه هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این همه کارمند بانک این همه معلم این همه بازاری این همه کارمند ادارات دیگه این همه بیمارستانی که دارن راحت زندگی میکنن و نه اختلاس کردن و نه دزدی
منظورتون از رفاه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چن مدل ماشین آخر مدل کارخونه ویلا و ..... اگه ایناس آره آدمای کمی دارن.این که یه عده آدما واسه زیاده خواهی و تجملات هی خودشونو توو قرض و قوله میندازن یه بحث جداست.ما ایرانی هستیم و باید خودمونو با مردم کشورهای هم طراز خودمون مقایسه کنیم نه اینکه خودمونو با یه آمریکایی یا اروپایی مقایسه کنیم که در این صورت فاتحه مون خوندس
من تهران رو نمیگم ولی جاضرم قول بدم توو شهرستان اگه کاارمند باشه زندگی خوبی درس میکنه
من توو فامیل خودم از همه قشر چه بانکی چه معلم چه اداری چه بازاری و ... دارم میبینم
همشون دارن بدون سختی زندگی میکنن
خاله و شوهر خالم جفتشون معلم هستن و ارث هم بهشون نرسیده 3 تا خونه 2 تا ماشین دارن و در کمال رفاه زندگی میکنن
راننده تاکسی میشناسم داره راحت زندگی میکنه و مشکلی نداره
درسته فقیر هم داریم توو جامعه که اکثرشون آدمای راحت طلب هستن که اهل کار نیستن
یادمون نره اگه همین انقلاب نبود خیلی از این امکاناتی که الان داریمو نداشتیم
خواهشا یکم واقعیت رو ببینید و همه چیزو انقد گنده نکنید
این که الان تحریم شده و همه چیز گرون شده هم یه دوره داره که ایشالا تموم میشه
عزیزم اشتباه نکن همه چیز به شدت گرون شده و حقوق کارمندا هیچ تغییری نکرده،من خیلیا رو میشناسم که امسال نمیتونن یه پالتوام بخرن،خانواده هایی که پدر و مادر جفتشون شاغلن شاید رفاه داشته باشن اما خیلیام هستن که فقط پدر داره کار میکنه میدونین این خانواده ها چجوری دارن زندگی میکنن؟
کی گفته اکثر فقیرا تنبلن؟چرا دیگران رو بیخودی دارین محکوم میکننی؟ الان من از شما میپرسم واقعا تو این جامعه زندگی میکنین؟

Taraa

Well-known member
عزیزم اشتباه نکن همه چیز به شدت گرون شده و حقوق کارمندا هیچ تغییری نکرده،من خیلیا رو میشناسم که امسال نمیتونن یه پالتوام بخرن،خانواده هایی که پدر و مادر جفتشون شاغلن شاید رفاه داشته باشن اما خیلیام هستن که فقط پدر داره کار میکنه میدونین این خانواده ها چجوری دارن زندگی میکنن؟
کی گفته اکثر فقیرا تنبلن؟چرا دیگران رو بیخودی دارین محکوم میکننی؟ الان من از شما میپرسم واقعا تو این جامعه زندگی میکنین؟

چجوری زندگی میکنن؟

والا تو خونواده 5 نفری ما فقط بابا شاغلن و بقیه محصل. شغل بابا هم اداری نیست، آبجی و داداشمم دانشگاه آزادین .... ولی اینقد که شما میگید مشکل نداریم، نه که اصلا نداریم ولی بنظرم شماها دارید پیاز داغشو زیاد میکنید ....

اگه مردم توقعشونو پایین بیارن همه چیز درست میشه. مثلا من خودم چون میدونم دیگه بابا توان پرداخت هزینه تحصیل 1نفر دیگه رو نداره توقعم رو پایین میارم و سعی میکنم حتما دانشگاه سراسری و حتما روزانه قبول شم ... به همین راحتی

shima.p

New member
عزیز من مگه میشه کسی کار کنه خدا روزیشو نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جوابت آره هستش که خدا رو زیر سوال میبری
اگه منظورت پالتوی گرون قیمت هستش آره همه نمیتونن نمیخرن.خودمو مثال میزنم با اینکه اگه بخوام برای من پالتوی 1 میلییونی هم میخرن ولی نمیخرم.این همه پالتوی قیمت مناسب.همین چن روز پیش 2 تا مانتو زمستونی و 2 تا مانتوی معمولی خریدم 100 تومن هم نشد.کسی که بخواد میتونه پیدا کنه

roshan

New member
چرا همه فقط تا اسم رفاه میاد رفاه اقتصادی رو در نظر میگیرن؟؟؟
رفاه اجتماعی چی؟؟؟؟ رفاه فرهنگی چی؟؟؟؟ اگر قرار باشه جمعیت زیاد بشه و به مدرسه و دانشگاه و کتابخونه و این جور چیزا که چند سال بعد نیاز دارن این بچه ها توجه نشه چی میشه؟؟؟ حالا هر چی هم بابای پولدار داشته باشه بچه ، چه فایده؟؟؟؟

negarF

New member
نمیدونم چرا حرفای خوب رو همیشه یه عده آدم بی سواد و خود شیرین خراب می کنن. توی حرفای این خانوم هیچ نکته مثبتی که توضیح بده چرا باید جمعیت زیاد شه نیست، هیچ آمار جمعیت شناسی، هیچ بیان دلیل منطقی برای این کار و.... فقط خواسته طوری حرف بزنه که خون آدمو به جوش بیاره. پس یا کودنه و یا دشمن. کاش یه نفر دلسوز وجود داشت که بیاد به جای حرف مفت زدن ، تحقیقات و آمار ها و پیش بینی ها رو دسته بندی کنه و به مردم علمی توضیح بده که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعاً بعضی مسئولا از لوپ لوپ در اومدن. ولی اینکه چرا باید جمعیت زیاد شه؟ علاوه بر تموم آمارهای جمعیتی که جسته و گریخته این موضوع رو تایید میکنه که تا چند سال آینده رشد جمعیت ایران منفی می شه و با این وضعیت به ازای هر یک نیروی کار جوان ، 4نفر سالمند وجود داره که باید از اونها مراقبت بشه و ... دلایل زیاد دیگه ای هم برای افزایش جمعیت میشه پیدا کرد. چه از لحاظ روانشناسی خانواده ای ایرانی، چه از لحاظ اقتصاد آینده کشور و وجود نیروی کارآفرین و فعال و ... . دوستان من درسته که با وجود مشکلاتی که از خارج از کشور به ما تحمیل میشه و بی درایتی برخی از مسئولین دولتی هم به اون شدت میده، ولی ما نباید آینده کشور خودمون رو فدای الانمون بکنیم. نسل جوان هر کشور بزرگترین ثروت اون کشوره و ما نباید این ثروت رو از آینده کشورمون دریغ کنیم هر چند الان قدر این ثروت توسط بعضی ها دونسته نشه.
گذشته از تمام این حرفا ما تنها کشور شیعی جهان هستیم که با ظهور امام زمان (عج) باید در صف اول در رکاب ایشون جانفشانی کنیم. ما باید باور کنیم که ظهورش نزدیکه. انقدر نزدیک که شاید منتظران واقعی هم انتظار اون رو نداشته باشن! بیان باور کنیم که ظهورش نزدیکه. من اگه زمان ظهورش نباشم که جونمو فداش کنم، دوست دارم بچه ها و نسل های بعدی زیادی داشته باشم تا جان فدای ایشون بشن تا نیاد اون روزی که امام زمان هم جدش مثل امام حسین (ع) غریب بمونه. من مطمئنم با تمامی مشکلات موجود بچه های من هم به این موضوع راضی هستن.
بابی انت و امی و نفسی و اولادی لک الفداک یا اباصالح

ساحل

New member
چرا همه فقط تا اسم رفاه میاد رفاه اقتصادی رو در نظر میگیرن؟؟؟
رفاه اجتماعی چی؟؟؟؟ رفاه فرهنگی چی؟؟؟؟ اگر قرار باشه جمعیت زیاد بشه و به مدرسه و دانشگاه و کتابخونه و این جور چیزا که چند سال بعد نیاز دارن این بچه ها توجه نشه چی میشه؟؟؟ حالا هر چی هم بابای پولدار داشته باشه بچه ، چه فایده؟؟؟؟

گل گفتی

..... د علاوه بر تموم آمارهای جمعیتی که جسته و گریخته این موضوع رو تایید میکنه که تا چند سال آینده رشد جمعیت ایران منفی می شه و با این وضعیت به ازای هر یک نیروی کار جوان ، 4نفر سالمند وجود داره که باید از اونها مراقبت بشه و . چه از لحاظ روانشناسی خانواده ای ایرانی، چه از لحاظ اقتصاد آینده کشور و وجود نیروی کارآفرین و فعال و ... . دوستان من درسته که با وجود مشکلاتی که از خارج از کشور به ما تحمیل میشه و بی درایتی برخی از مسئولین دولتی هم به اون شدت میده، ولی ما نباید آینده کشور خودمون رو فدای الانمون بکنیم. نسل جوان هر کشور بزرگترین ثروت اون کشوره و ما نباید این ثروت رو از آینده کشورمون دریغ کنیم هر چند الان قدر این ثروت توسط بعضی ها دونسته نشه.
گذشته از تمام این حرفا ما تنها کشور شیعی جهان هستیم که با ظهور امام زمان (عج) باید در صف اول در رکاب ایشون جانفشانی کنیم. ما باید باور کنیم که ظهورش نزدیکه. انقدر نزدیک که شاید منتظران واقعی هم انتظار اون رو نداشته باشن! بیان باور کنیم که ظهورش نزدیکه. من اگه زمان ظهورش نباشم که جونمو فداش کنم، دوست دارم بچه ها و نسل های بعدی زیادی داشته باشم تا جان فدای ایشون بشن تا نیاد اون روزی که امام زمان هم جدش مثل امام حسین (ع) غریب بمونه. من مطمئنم با تمامی مشکلات موجود بچه های من هم به این موضوع راضی هستن.

کسی نمیگه که نیروی فعال و جوان و جمعیت زیاد داشتن بده ولی ما یه تجربه ی خیلی بد از افزایش جمعیت و عدم مدیریت صحیح این جمعیت از لحاط اقتصادی، اشتغال، فرهنگی و ... داشتیم، الان از این جمعیت بزرگ و جوان و فعالی و پرانرژی که در کشوره چه استفاده ای داره میشه؟ غیر از اینه که اکثر این نیرو که میشد صرف پیشرفت کشور بشه داره هدر میره؟ اگه جمعیت زیاد بشه و مدیریت نشه نه تنها هیچ کدوم از دردهایی که گفتی دوا نمیشه.

یه زمانی گفتم که یکی از دلایلی که میخوان جمعیت افزایش پیدا کنه همین مسائل سیاسی و مذهبیه که معمولا با استدلال های علمی اون رو میپوشونن ولی بعضیا موضع گرفتن ، نظرات برخی از دوستان نشون میده خیلی بیراه هم نگفتم :65d6a5d6s:

negarF

New member
کسی نمیگه که نیروی فعال و جوان و جمعیت زیاد داشتن بده ولی ما یه تجربه ی خیلی بد از افزایش جمعیت و عدم مدیریت صحیح این جمعیت از لحاط اقتصادی، اشتغال، فرهنگی و ... داشتیم، الان از این جمعیت بزرگ و جوان و فعالی و پرانرژی که در کشوره چه استفاده ای داره میشه؟ غیر از اینه که اکثر این نیرو که میشد صرف پیشرفت کشور بشه داره هدر میره؟ اگه جمعیت زیاد بشه و مدیریت نشه نه تنها هیچ کدوم از دردهایی که گفتی دوا نمیشه.

یه زمانی گفتم که یکی از دلایلی که میخوان جمعیت افزایش پیدا کنه همین مسائل سیاسی و مذهبیه که معمولا با استدلال های علمی اون رو میپوشونن ولی بعضیا موضع گرفتن ، نظرات برخی از دوستان نشون میده خیلی بیراه هم نگفتم :65d6a5d6s:
[/QUOTE]

دوست من ما یا اعتقاد داریم یا نداریم دیگه! از این دو حالت خارج نیست! اگه به پایه های مذهبون اعتقاد داریم باید به آینده ای هم که مذهبون 1400 سال پیش برامون پیش بینی کرده اعتقاد داشته باشیم. اگر هم نداریم که هیچ، شما درست میگی!
من نه سیاستمدارم و نه از وضع الان راضی هستم ولی واقعیتی که وجود داره و اتفاق میوفته انشاءا... همینه که قبلا گفتم. پس سعی کنیم باور کنیم قبل از اینکه دیر شه.
ما باید ببینم وظیفمون نسبت به کشورمون و نسبت به دینمون چه چیزو اقتضا می کنه چه دولتمدارا به فکر باشن چه نباشن. من احساس می کنم این جو الان بیشتر جو لج و لجبازیه. وگرنه این موضوع مشخصه که آینده کشورمون با تحدید نسل در خطره
فکر نکن من از اول موافق این افزایش جمعیت بودم. تا چند وقت پیش از این هم خودم یکی از مخالفان سرسخت این قضیه بودم. فکر می کردم یه دونشم زیاده و با اینکه 4 ساله ازدواج کردم تا به حال به بچه فکر نکرده بودم. ولی وقتی این قضیه مطرح شد با اینکه اول شوکه شدم ولی سعی کردم مغرضانه به اون فکر نکنم و تمام جنبه هاشو در نظر بگیرم. حالا به این نتیجه رسیدم که اشتباه می کردم چون فقط به خودم فکر می کردم ، نه به آینده ی فرزندم و تنها موندن اون، نه پیر شدن جمعیت کشورم ، نه به اهداف مذهبم و نه هیچ چیز دیگه. فقط به خودم و این اشتباه بزرگی بود.

آخرین ویرایش:

mehran35

New member
دوست من ما یا اعتقاد داریم یا نداریم دیگه! از این دو حالت خارج نیست! اگه به پایه های مذهبون اعتقاد داریم باید به آینده ای هم که مذهبون 1400 سال پیش برامون پیش بینی کرده اعتقاد داشته باشیم. اگر هم نداریم که هیچ، شما درست میگی!
من نه سیاستمدارم و نه از وضع الان راضی هستم ولی واقعیتی که وجود داره و اتفاق میوفته انشاءا... همینه که قبلا گفتم. پس سعی کنیم باور کنیم قبل از اینکه دیر شه.
ما باید ببینم وظیفمون نسبت به کشورمون و نسبت به دینمون چه چیزو اقتضا می کنه چه دولتمدارا به فکر باشن چه نباشن. من احساس می کنم این جو الان بیشتر جو لج و لجبازیه. وگرنه این موضوع مشخصه که آینده کشورمون با تحدید نسل در خطره
فکر نکن من از اول موافق این افزایش جمعیت بودم. تا چند وقت پیش از این هم خودم یکی از مخالفان سرسخت این قضیه بودم. فکر می کردم یه دونشم زیاده و با اینکه 4 ساله ازدواج کردم تا به حال به بچه فکر نکرده بودم. ولی وقتی این قضیه مطرح شد با اینکه اول شوکه شدم ولی سعی کردم مغرضانه به اون فکر نکنم و تمام جنبه هاشو در نظر بگیرم. حالا به این نتیجه رسیدم که اشتباه می کردم چون فقط به خودم فکر می کردم ، نه به آینده ی فرزندم و تنها موندن اون، نه پیر شدن جمعیت کشورم ، نه به اهداف مذهبم و نه هیچ چیز دیگه. فقط به خودم و این اشتباه بزرگی بود.[/quote]
دوست عزیز شما پس حتما به این فکرکردین که چندتا بچه میخواین؟میشه بگید؟

زهرا این حرف رو نزن
فردا یه سر برو یه داروخونه یه قرص ld قیمت کن
این حرفا چیه
آره یه سری قرص آلمانی هس که همون یه سال پیش 16 هزار بود به نام یاسمین
حالا حتما نباید یاسمین بخورن

من تا به حال قرص ال دی مصرف نکردم لابد منظور همکارمون بعدا بوده یا داروخونه خرید قبلی داشته عزیزم

چی میگی خواهر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در این دوره وزمونه ای که زن ومرد مجبورن هر دو بیش ازیه شیفت کار کنن تا از پس مخارج زندگی بربیان همون یه بچه هم از شش ماهگی با توی مهدکودک یا پیش مامان بزرگ ها یا نهایت با پرستار بچه بزرگ میشه حالا فکرکن دو سه تا باشن!همه چیز رفاه نیست ولی خبر از امار فساد وفحشا به علت فقر داری یا ایده ال گرایانه حرف میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شنیدی میگن شکم گرسنه دین وایمان نداره؟به نظر من مهم کمیت مسلمانان نیست مهم کیفیت مسلمانیه وگرنه بیش از هزار ساله که امام زمان فقط به خاطر سیصدوسیزده یار واقعی ظهور نکردن!یا مگه پیامبر هنگام فتح مکه هزاران نفر لشکر داشت؟این افزایش حساب نشده جمعیت عواقبش از کاهش تعداد مسلمانان خیلی بیشتره شک نکنید!!!!!!!!!!

به قول خودت تو این دور و زمونه تمام دلبستگی و امید و آرزوی آدم همون بچه است که برای زندگی طعم واقعی خوشبختی رو ارمغان میاره یکی کمه برادر شک نکنید!!!!!!!!!!

150 میلیون عین عبارت مقام معظم رهبری هستش شما ایشونو جواب کردی ما که سهلیم هر چی دله تنگت می خواهد بگو
قضیه اختلاس بر می گرده به بانکداری ربوی ما، که پشت پوشش اسلامی پنهانش کردن رجوع کنید به سخنرانی دکتر عباسی در دانشگاه گیلان به تاریخ 16 آذر در گوگل
طبق آمار بیش از 100 نفر از سران دولت من جمله شخص شخیص اول مملکت اعلام کردن بانکداری ما ربوی است ولی کسی کاری نکرد تا مساله اختلاس پیش اومد و الفرار همین آقایی که فرار کرد ادعا می کرد به بانکداران ما توهین نکنید ما درستکاریم!!!

آخرین ویرایش:
نمیدونم چرا حرفای خوب رو همیشه یه عده آدم بی سواد و خود شیرین خراب می کنن. توی حرفای این خانوم هیچ نکته مثبتی که توضیح بده چرا باید جمعیت زیاد شه نیست، هیچ آمار جمعیت شناسی، هیچ بیان دلیل منطقی برای این کار و.... فقط خواسته طوری حرف بزنه که خون آدمو به جوش بیاره. پس یا کودنه و یا دشمن. کاش یه نفر دلسوز وجود داشت که بیاد به جای حرف مفت زدن ، تحقیقات و آمار ها و پیش بینی ها رو دسته بندی کنه و به مردم علمی توضیح بده که چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعاً بعضی مسئولا از لوپ لوپ در اومدن. ولی اینکه چرا باید جمعیت زیاد شه؟ علاوه بر تموم آمارهای جمعیتی که جسته و گریخته این موضوع رو تایید میکنه که تا چند سال آینده رشد جمعیت ایران منفی می شه و با این وضعیت به ازای هر یک نیروی کار جوان ، 4نفر سالمند وجود داره که باید از اونها مراقبت بشه و ... دلایل زیاد دیگه ای هم برای افزایش جمعیت میشه پیدا کرد. چه از لحاظ روانشناسی خانواده ای ایرانی، چه از لحاظ اقتصاد آینده کشور و وجود نیروی کارآفرین و فعال و ... . دوستان من درسته که با وجود مشکلاتی که از خارج از کشور به ما تحمیل میشه و بی درایتی برخی از مسئولین دولتی هم به اون شدت میده، ولی ما نباید آینده کشور خودمون رو فدای الانمون بکنیم. نسل جوان هر کشور بزرگترین ثروت اون کشوره و ما نباید این ثروت رو از آینده کشورمون دریغ کنیم هر چند الان قدر این ثروت توسط بعضی ها دونسته نشه.

یه مساله دیگه که تو اون مقاله عنوان شده بود اینکه ایران تنها کشوریست که شیعه اکثریت جمعیت رو داره ما داریم تنظیم خانواده رو رعایت می کنیم در حالی که اقلیت هایی در ایران هستند مثله وهابی ها که افتخارشون 20 عدد فرزند و 4 همسر هستش با این اوصاف جمعیت اونا زیاد جمعیت ما کم می شه خدا رو چه دیدید مثه میانمار یا فلسطین ما رو هم بعدا انداختن بیرون!!!

گل گفتی

اتفاقا این مقاله بر مبنای یه مقاله امریکایی نوشته شده مقاله ای از ملت آمریکا علیه دولت آمریکا و اسراییل که مستندات اش هم درون مقاله موجوده با عکس

آخرین ویرایش:
بالا