بالاخره شرایط کنکور91 اعلام شد-خدایا شکرت میتونیم کنکور بدیم

RBC!

New member
تا پارسال می شد.. امسال رو نمیدونیم!!!

حتی اونایی که پارسال آزمایشی دارن شک دارن میتونن امسال کنکور بدن یا نه!!!
...........

ولی یه چیزی که هستش اینه که تو قانون جدید نوشته فارغ التحصیلان.. اونایی که پارسال آزمایشی دادن که درسشون تموم نشده بود!
تازه این سال تحصیلی درسشون تموم میشه

Anesthesia

Member
مرسی rbc که بهم جواب دادی.امیدوارم امسال هم طوری باشه که بتونیم آزمون آزمایشی شرکت کنیم.

jo-boy

New member
تا اونجایی که من میدونم فقط میشد تو آزمون مدرس(علوم) آزمایشی شرکت کرد که اونم برداشته شد برای بهداشت فک کنم نمیشه..

sayee

New member
بچه ها تو شرایط شرکت در آزمون رشته بهداشت محیط ننوشته !
یعنی نمی شه امسال شرکت کرد !!!
لطفا یکی جواب بده

zanbagh

New member
واقعاهرسال وضع ارشد داره خرابترمیشه؛هردفه یچیزتازه به ذهنشون میرسه که سرارشدا دربیارن؛اون ازوزارت علوم که صدتادرس اضافه کرده واسه آزمون اینم ازبهداشت

RBC!

New member
شرکت در آزمون بهداشت به صورت آزمایشی در واقع یه کار غیرقانونی بود . ولی این دلیل نمی شد که نتونی شرکت کنی :1dco2x0p1lilzhfpg1t

آخرین ویرایش:

parisa.mo

New member
man parastariam parsal ba dostam be onvane daneshjoo emtehani sherkat kardim hala emsal tarh naraftim beshinim dars bekhonim.vezarat behdasht ham javabe dorost nemide ke ma mitoonim emsal sherkat konim ya na?ya bahman bayad berim donbale tarhemun torokhoda age kasi midone javab bede

meysam311

New member
سلام دوست عزیز
من هم شرایط تو رو دارم به وزارت ایمیل هم زدم اما متاسفانه میگن توضیحاتش تو بهمن ماه در دفترچه هست.اما تا اون موقع نمی دونیم بخونیم یا نه چون نمی دونیم حق شرکت داریم یا نه.
باز من بهشون ایمیل زدم در مورد اینکه گفتن رشته های پیراپزشکی ولی ما که پرستاری هستیم!!!!

Mehdi

New member
واقعا وزارت بهداشت هیچ اهمیتی به تلاش و وقتی که 2 سال می ذاریم نمیده...
باز باید در یک حرکت مثل سال گذشته به این موضوع اعتراض بشه و رسانه ای بشه. کاش پارسال خبر تغییر این موضوع رو اعلام می کردن تا امسال یه فکری بکنیم
چندتا سوال؟
1-در متن اطلاعیه ای که منتشر شده زده قبل از گذراندن طرح... حالا سوالم اینه که این شرط شامل کسانی که در حال گذروندن طرح هستند هم میشه؟

meysam311

New member
سلام
بدجور حالم گرفته است.2 بار به سازمان ایمیل زدم که آیا حین طرح میشه امتحان داد یا نه. اما این وزارت بی سر و سامون تر از اونیه که فکرشو کنی.هر دو بار یه جواب مشخص(هنگام اعلام دفترچه جزئیات اعلام میشه).
آخه تا اون موقع سر در گمیم که بخونیم یا بچسبیم به کار تا 2 سال دیگه.
البته پارسال هم این شرط رو گذاشتن اما با اعتراض بچه ها مجبور به حذف شرط طرح شدن امسالو نمی دونم.دوستان همگی به سازمان ایمیل بزنید تا مجبور بشن قبل از بهمن این ابهامات رو برطرف کنن.بخدا تا بهمن ماه دیره
لطفا اطلاع رسانی کنید و همگی ایمیل بزنید تا در قدم اول ابهامات رو جواب بدن بعدش هم به امید خدا این شرط مسخره رو حذف کنند

RBC!

New member
والا من که همون روزای اول ایمیل زدم این جواب رو بهم دادن :

"سلام
تا 20 آذر اطلاعیه آزمون کارسناسی ارشد در سایت درج خواهد شد لطفا آن موقعه ببینید"

20 آذر اومد و رفت و اینا هیچ کاری نکردن!! :|

fatima_n1362

New member
این یعنی چی ، یعنی بچه های دارنده لیسانس غیر پزشکی نمی تونن شرکت کنن ، گیج شدم:sad:

بالا