باحال ترین استادی که داشتی؟؟؟؟؟؟

کینز

New member
استاد نور امین

اخلاق 20
سواد20
قدرت انتقالش20
جو کلاسش20

حیف سال آخر دانشگاهمون فوت شد:sadsmiley:
روحش همیشه شاد

abtin13

New member
دکتر میکاییلی.استاد فارماکولوژی مون بود ولی زبان پزشکی ها رو هم درس می داد.خیلی عالی بود، چه از لحاظ تیپ و قیافه و اخلاق و چه از لحاظ درس دادن.یه جوری با آدم سلام علیک می کرد انگار دوست چندین و چند سالته.با اینکه جوون بود ولی استاد به تمام معنا بود.در مورد زبان شناسی و تاریخ زبان هم قدر قدرتی بود.انگلیسی و فرانسه و آلمانی و اسپانیایی وترکی رو خیلی خوب بلد بود، روسی و لاتین و یونانی رو هم متوجه می شد (خودم امتحانش کرده بودم:a2d3:)
مطالب فارماکولوژی ای که اون درس داده بعد از یک سال هنوز خیلی خوب یادمه.فقط یکم فوفول بود:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
ما استادامون انواع و اقسام باحال بودند.
ولی یه خاطره از دکتر میرغنی زاده استاد ایمونولوژی مون دارم که هیچ وقت یادم نمیره.

این دکتر سر کـلاس نمیدونین چه شوخی هایی می کرد با بچه ها.. چه دختر چه پسر.. :ph34r-smiley: و چون سن و سال هم داشت هیچکی منظور بد برداشت نمی کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

vahid28

New member
ما یه استاد جنین شناسی داشتیم
وارد شد و نصف پانشد و نشسته بودن از جمله خودم
گفت :یا همه به احترامم پامیشید یا همه رو میندازم!
تا اخر سال دیگه خبردار وایمیستادیم!

baran71

New member
دکترمجید نصیری (مالیه عمومی...بازار پول و سرمایه):riz304::riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bioshimi@

مجید دیجی

مدیر بخش
من یه دبیر داشتم توی دوران دبیرستان .... ایشون لیسانس زیست و فوق لیسانس عمران رو همزان داشتن ... وضع مالیشون هم خوب بود اما به خاطر عشق به زیست شناسی هفته ای یه بار میومد سر کلا..س درس می داد . یادش به خیر قیافه متمایزی هم داشت ریش پرفسری بلند . اسمشون آقای جلالی بود .

goo

New member
دکتر صبور ،بهتر بگم پروفسور صبور.چندتا از آمریکا اینا فول پروفسوری داشتن.استاد اپیدمیولوژی بیماریهامون بودن.
از دانشگاهمون رفتن بهشتی دیگه خبر ندارم ازشون امیدوارم هرجا هستن سالم وشاد باشن.:riz304::riz304::riz304::heart:
هر چی بگم از خوبیشون کمه،به احترامشون سکوت می کنم......

abdolla

Member
دکتر صبور استاد فیزیک کوانتم یادش بخیر هیچی حالیش نبود ولی خوب نمره میداد

mohammad63

Well-known member
دکتر سالاری
استاد قارچ شناسیمون ........
برا خودش جنتلمنی بود .....
لایک داشت در حد فیس بوک..............

shiny

New member
دکتر جع فر نژاد استاد بیوشیمی :smiliess (15):و دکتر دهقان استاد اکولوژیمون کسی نبود که از کلاساشون خسته بشه عااالی بودن نامبر وان:auizz3ffy9vla57584x

hosna69

Well-known member
دکترمنصوری استادقدر هماتولوژی،بی انگیزه ترین دانشجواسرکلاسشون انگیزه چلنج برای یادگیری بیشترپیدامیکردن،به تمام معنااستادبودن.امیدوارم همیشه سالم وسرحال باشن هرجاکه هستن.

بالا