اینترنت ملی شد!!!

8521413

New member
مال منم علامت تعجب رو نشون میده . شرکت پارس آنلاین !در ضمن من ساکس پروکسیم چند روزه از کار افتاده .....
آخه اینا سایتای آپلود و ای بوک ها رو هم فیلتر میکنن ....هر موضوعی که سرچ کنی فیلتره !
ولی من مطمئنم همونطور که شهریور پارسال یکی از پورت ها مهم وی پی ان رو بستن و بعدش ساکس اومد . چند وقت دیگه یک وسیله برای دور زدن اینترنت ملی پیدا میشه.
ولی تا اونروز من چی کاااااااااااااااااااا کنم ؟

اگر اینترنت ملی کاملا اجرا بشه و اینترنت جهانی قطع بشه... دیگه هیچ راهی برای دور زدنش وجود نخواهد داشت ... چون اشتراکی که به ما میدن... دیگه اصلا به شبکه ی جهانی وصل نیست... که حالا بخواهیم دورش بزنیم و وصل شیم...

خدا کنه اینجوری نشه!!!

samar.sh

New member
همین جوریش که همش من میرم تو پیوندها دیگه خدا بخیر کنه...............

najma

New member

اگر اینترنت ملی کاملا اجرا بشه و اینترنت جهانی قطع بشه... دیگه هیچ راهی برای دور زدنش وجود نخواهد داشت ... چون اشتراکی که به ما میدن... دیگه اصلا به شبکه ی جهانی وصل نیست... که حالا بخواهیم دورش بزنیم و وصل شیم...

خدا کنه اینجوری نشه!!!

این قضیه تبدیل اینترنت به اینترانت از پارسال که وی پی ان رو بستن مطرحه الانم گویا بدجوری روش وایسادن ...
واقعا هدفشون چیه ؟ داغون کردن مردم و گرفتن تنها دلخوشیمون ؟
اینترنت ماهواره ای رو که نمیتونن ببندن ولی خب گویا استفاده ازش جرمه . بفهمن بدجوری برخورد میکنن ...

8521413

New member

این قضیه تبدیل اینترنت به اینترانت از پارسال که وی پی ان رو بستن مطرحه الانم گویا بدجوری روش وایسادن ...
واقعا هدفشون چیه ؟ داغون کردن مردم و گرفتن تنها دلخوشیمون ؟
اینترنت ماهواره ای رو که نمیتونن ببندن ولی خب گویا استفاده ازش جرمه . بفهمن بدجوری برخورد میکنن ...

اینترنت ماهواره ای بر دونوعه...
اینترنت آفلاین: که اصلا به درد نمی خوره... یعنی شما هیچکاری نمی تونی بکنی... اصلا send نداری... هرچی بقیه دارن می گیرن... شما هم میتونی بگیری... البته حق انتخاب هم نداری... وقتی دانلود شد روی کامپیوترت تازه باید بازشون کنی ببینی چی گرفتی... کدوم ها به درد می خوره ... یکی از دوستام داشت... فقط فیلم های غیر اخلاقی و یکسری بازی های کامپیوتری و نرم افزارهای مختلف واسش دانلود میشد... کلا به درد نمی خوره
نوع دوم اینترنت آنلاین: دوتا مشکل خیلی بزرگ داره، اول اینکه خیلی خیلی گرونه... حداقل ماهی چند میلیون تومان میشه... دومین مشکلش هم اینه که به شدت غیر قانونیه و زندانی داره...

هدفشون هم از این کار کاملا مشخصه: هر کاری کردن واسه فیلترینگ، شکست خورد... مجبور شدن این کارو بکنن... تا مردم رو نا آگاه نگه دارن... از شبکه های اجتماعی و سایت های خبری دور نگه دارن...

mandana99

New member
شایعه است.مقاله ایی که امید گذاشته من دو بار خواندم:thumbsupsmileyanim:

خیالم راحت شد:thumbsupsmileyanim:

najma

New member

اینترنت ماهواره ای بر دونوعه...
اینترنت آفلاین: که اصلا به درد نمی خوره... یعنی شما هیچکاری نمی تونی بکنی... اصلا send نداری... هرچی بقیه دارن می گیرن... شما هم میتونی بگیری... البته حق انتخاب هم نداری... وقتی دانلود شد روی کامپیوترت تازه باید بازشون کنی ببینی چی گرفتی... کدوم ها به درد می خوره ... یکی از دوستام داشت... فقط فیلم های غیر اخلاقی و یکسری بازی های کامپیوتری و نرم افزارهای مختلف واسش دانلود میشد... کلا به درد نمی خوره
نوع دوم اینترنت آنلاین: دوتا مشکل خیلی بزرگ داره، اول اینکه خیلی خیلی گرونه... حداقل ماهی چند میلیون تومان میشه... دومین مشکلش هم اینه که به شدت غیر قانونیه و زندانی داره...

هدفشون هم از این کار کاملا مشخصه: هر کاری کردن واسه فیلترینگ، شکست خورد... مجبور شدن این کارو بکنن... تا مردم رو نا آگاه نگه دارن... از شبکه های اجتماعی و سایت های خبری دور نگه دارن...

دقیقا منم شنیدم زندان داره .

oruji

New member
خوبه این یعنی قطع کامل ارتباط با منابع اطلاعاتی و تحقیقاتی سایر کشورهای جهانی و عقب ماندگی کامل از علم روز دنیا و محدود شدن منابع پایان نامه هامون به منابع ایرانی!
:14:

epi_info

New member
دوستان لطفا اون سایتی رو که معرفی کردم... یه تست کنین... اگر اینترنت شما هم ملی شده بود... اینجا بنویسین... اگر اسم شهر و شرکتی که ازش اینترن می گیرین هم بنویسین خیلی عالیه!!!
مال من سبز بود. اینترنت بی سیمه ایرانسله. :ad54ad:

sssss

New member
مال منم علامت تعجب بود شرکت ندا گستر هی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

8521413

New member
شایعه است.مقاله ایی که امید گذاشته من دو بار خواندم:thumbsupsmileyanim:

خیالم راحت شد:thumbsupsmileyanim:

شما که دوبار خوندین... حتما به این جمله هم توجه کردین :

دورغ*هایی که در عین مشهود و واضح بودن دروغ، ایده*های جالبی هستند و گاهی همین ایده*های باورنکردنی سال**های بعد، به واقعیت تبدیل شده*اند.

خودشون دارن میگن!!!

8521413

New member
فک نکنم کاری از دستمووون بر بیاد..

دقیقا!!!
مگه در بقیه موارد چکار تونستیم بکنیم؟؟؟
وقتی فیلتر کردن چیکار تونستیم بکنیم؟؟؟
وقتی پارازیت های سرطانزا پخش کردن چیکار تونستیم بکنیم؟؟؟

A_F_A

New member
چو فردا شود فکر فردا کنیم!!!
اون موقع که مردم سر یک سری مسائل تو خیابون اومدن و .....و اینترنت و موبایل و ....قطع شد و بعد از اون یک مدت v*p*n ها از کار افتاد یک سری مشکلات برای بانک ها و موسسات که از V*P*N استفاده میکردن پیش اومد و نمی تونستن از دایل آپ استفاده کنن برای همین این اینترنت ملی برای این هست اگه یک وقت خدایی نکرده تعداد ملت تو خیابون زیاد شد دیگه راحت سیم اینترنت رو از پریز بکشن و بانک وغیره به مشکل بر نمی خورن!!
در مورد اینترنت ماهوا....هم فکر نکنم اکانت میلیونی باشه ولی خوب گرون هست البته ابزار یکم هزینه بر هست و با د*ی*ش و L*N*B هایی که مردم دارن فرق داره باید مثل بانک ها باشه(البته نوع آفلاین با همین معمولی میشه و خوب رسیو داری و حق انتخاب هم نداری البته اهل فن یک کارهایی میکنن که سند با ADSL باشه و رسیو با .....ولی خوب وقتی سندنباشه رسیو هم نداریم دیگه)
ولی خدایی اگه ملی بشه من چیکار کنم؟!
من زندان رو با جون و دل قبول می کنم و میرم دنبال خرید.......
بد بختی رو می بینی برای چیز های حداقلی که اصلا هیچ کیفیت نداره باید چه بدبختی و استرس و هزینه هایی پرداخت کنی؟!خودرو-دانشگاه -مسکن-اینترنت و......هر چی که بگی((پشت کوهی به معنای واقعی کلمه))

8521413

New member
چو فردا شود فکر فردا کنیم!!!
اون موقع که مردم سر یک سری مسائل تو خیابون اومدن و .....و اینترنت و موبایل و ....قطع شد و بعد از اون یک مدت v*p*n ها از کار افتاد یک سری مشکلات برای بانک ها و موسسات که از V*P*N استفاده میکردن پیش اومد و نمی تونستن از دایل آپ استفاده کنن برای همین این اینترنت ملی برای این هست اگه یک وقت خدایی نکرده تعداد ملت تو خیابون زیاد شد دیگه راحت سیم اینترنت رو از پریز بکشن و بانک وغیره به مشکل بر نمی خورن!!
در مورد اینترنت ماهوا....هم فکر نکنم اکانت میلیونی باشه ولی خوب گرون هست البته ابزار یکم هزینه بر هست و با د*ی*ش و L*N*B هایی که مردم دارن فرق داره باید مثل بانک ها باشه(البته نوع آفلاین با همین معمولی میشه و خوب رسیو داری و حق انتخاب هم نداری البته اهل فن یک کارهایی میکنن که سند با ADSL باشه و رسیو با .....ولی خوب وقتی سندنباشه رسیو هم نداریم دیگه)
ولی خدایی اگه ملی بشه من چیکار کنم؟!
من زندان رو با جون و دل قبول می کنم و میرم دنبال خرید.......
بد بختی رو می بینی برای چیز های حداقلی که اصلا هیچ کیفیت نداره باید چه بدبختی و استرس و هزینه هایی پرداخت کنی؟!خودرو-دانشگاه -مسکن-اینترنت و......هر چی که بگی((پشت کوهی به معنای واقعی کلمه))

سلام همکلاسی!!!
چاره چیه؟ واقعا چیکار میتونیم بکنیم؟
الان هم همه در یه زندانی به مساخت ایران هستیم...
هر بلایی میخان سرمون میارن...

بالا