اگه قرار باشه فقط یکی کاربرای سایتو از نزدیک ببینی کدومشونو انتخاب میکنی؟؟

هانیه

Well-known member
من دوست دارم زهرا رو ببینم(شماره حسابمو خصوصی فرستادم....به دلار واریز کنید فقط با تچکر)

ROJO

New member
خب یه دوربین دست بگیرید تو از اونور که آدمهارو نزدیک نشون میده ببین روجو هم از اونور که دورتر نشون میده .. هردوتون به اونی که میخواین میرسیدا...:tonguesmiley:

مگزینه نمکدون هههههههه یحتمل خودت ازین دوربینا داری کوچتونو دید میزنی:riz481: ببر رو زومش ببین من رد نمیشم:25r30wi:

N@RVIN

Well-known member
یا همه یا هیک..

من یکیو دوس میداشتم ببینم که دیدمش دیگه آرزویی ندارم خخخ:25r30wi::25r30wi:

الان هم تاتی و نایک را دوست میدارم ببینم

هانیه

Well-known member
یا همه یا هیک..

من یکیو دوس میداشتم ببینم که دیدمش دیگه آرزویی ندارم خخخ:25r30wi::25r30wi:

الان هم تاتی و نایک را دوست میدارم ببینم
ناروین منو کی دیدی خبررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر ندارم؟

@... zahra

New member
من دوست دارم زهرا رو ببینم(شماره حسابمو خصوصی فرستادم....به دلار واریز کنید فقط با تچکر)

هانیه دیگه از تو انتظار نداشتم...:65d6a5d6s:تمام حوریان بهشتی وقتی با من خدافظی میکردن زار زار گریه میکردن...چی فک کردی...ها:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:rose:

هانیه

Well-known member
هانیه دیگه از تو انتظار نداشتم...:65d6a5d6s:تمام حوریان بهشتی وقتی با من خدافظی میکردن زار زار گریه میکردن...چی فک کردی...ها:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:rose:

خب باشه یورو هم قبول هستش...چک کارمندی هم باشه ...جهنم وضرر...یک جوری کنار میایم .....:4d564ad6

هانیه

Well-known member
من کلا دخترای سایت راببینم خوبه این هانیه را نه

مکسین اقای بهرامیان نوشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تو چرا لایکوندییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.........................نه این که من خیلی موخام شمارو ببینمممممممممممم..........ایش ...:4d564ad6::a2d3:

هانیه

Well-known member
باشه ...خب دلار خارجی میخوای یا دلار ایرانی بگیم بریزه بحساب؟!:smiliess (4):

وای یعنی شما رو هم بگم دلم موخاد ببینم؟:14:اول باید با حسابدار بابابزرگ مان مشورت کنیم ...نتایج رو میفرستیم ...:riz481:

mexin

Well-known member
وای یعنی شما رو هم بگم دلم موخاد ببینم؟:14:اول باید با حسابدار بابابزرگ مان مشورت کنیم ...نتایج رو میفرستیم ...:riz481:

من چرا؟!:(50): زهرا رو گفتم که میخوای دلار ایرونی بریزه بحسابت یا دلار خارجی؟!:p

melinaa

New member
بچه ها من باکمال پروریی میخوام ادمین رو ببینم.خخخخخخخخ
عجب جسارتی...عجب شجاعتی.....
خخخخخخخخ

melinaa

New member

خیلی از دوستان هستن که دوس دارم ببینم ولی اگه قرا باشه یک نفر رو ببینم دوس دارم دریا خانم رو ببینم و به خاطر دعاهای خوبشون تشکر کنم..

ممنون خواهر خوبم...:riz304:

وااااااا چه حرفا هیچ پسری اینجا نباید هیچ دختری رو ببینه.خخخخخخخخخ

بالا