اگه فقط میتونستی یکی رو انتخاب کنی کدومش؟؟؟

dilak

New member
اینو موافقم
مطمئن باش بی پولی هم دل شاد نمیاره
بازم ج بده عسل ببینم چقدر میدونی :riz277::riz277:
اگه مرد مرد باشه بی پولی همیشه براش نیست کار کنه همه چی حله قرار نیست که همه پشت میزی باشه
کسیم که عشو انتخاب میکنه باید با نداری عشقشش تا کنه مثله من نومنه زنده :(40)::(40)

dilak

New member
قطعا شانسو انتخاب میکردم شانس داشته باشی از یه راه راست میتونی پول درآری نداشته باشی عمرا بتونی!
شانس داشته باشی میتونی به برترین عشق و زندگی برسی!
حالا نمیدونم با اینهمه بدشانسی چی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خداااااااااااخداااااااااا :13::14:

نمیخواستم باور کنم هرگز ولی مصل اینکه چاره ای نیس زندگی داره مجبورمون میکنه که باور کنیم چیزی به اسم شانس هم وجود داره که از شانس ما روی بد سکه افتاد ..
مشکل ما اینه که داریم خودمونوبا خرافات گول میزنیم شانس اصلا یعنی چی ؟؟؟
باهرکی حرف میزنیم میگن بابا ما که شانس نداریم پس کی شانس داره ؟؟؟؟؟؟؟

dr..korosh

New member
ی عشق واقعی میارزه به صد تا شانس که برا خیلیا معنی شانسم نمیده!!!!!!!!!!!!ثروت نباشه ولی پول که باشه سرکرد....تا پول و ثروتو تا چقد بدونی برا خوشبختیت.........عشق نباشه خدایی نیس.....حس تو محضرخدا بودن نداری....حالابا شانس و ثروت حس باخدا بودن تو ماها جلا میگیره؟؟!!

saeideh

New member
مشکل ما اینه که داریم خودمونوبا خرافات گول میزنیم شانس اصلا یعنی چی ؟؟؟
باهرکی حرف میزنیم میگن بابا ما که شانس نداریم پس کی شانس داره ؟؟؟؟؟؟؟

لابد شما داری دیگه!! پس توو این گروه نیستی. حالا کی داره،کی نداره،بمانـــــــد واسه خودمون!!!!

parastooo

New member
کاش گزینه ی خدا رو هم میذاشتین.که من صد در صد خدا رو میزدم که همه گزینه ها توشه.
ولی از بین این گزینه ها عشق رو میزنم:a2d3:

dilak

New member
لابد شما داری دیگه!! پس توو این گروه نیستی. حالا کی داره،کی نداره،بمانـــــــد واسه خودمون!!!!
من با تو حرف نزدم و در ضمن
خرافاتی نیستم قفرن 21 زندگی می کینم به خدا تلاش و پشت کار ایمان دارم نه به شانس

b.nafas

New member
... ..عشق و شانس دیگه وجود ندارند که ما انتخاب کنیم پس اگرم نخواییم مجبوریم بگیم ثروت چون چاره ای نیست

sinan

New member
اگه مرد مرد باشه بی پولی همیشه براش نیست کار کنه همه چی حله قرار نیست که همه پشت میزی باشه
کسیم که عشو انتخاب میکنه باید با نداری عشقشش تا کنه مثله من نومنه زنده :(40)::(40)

afarin b to k gul zadan balad nisi

بالا