اگه بهت بگن تنها 10 دقيقه عمرت مونده تو اين ده دقيقه چكار ميكني؟

parnian24

New member
من روانيم پرنياننننننننننننننننننننننننننن!!!!!
تو بهشتم که بودی داشتی زیر یه درخت کتاب روانشناسی میخوندی.الانم که دم مرگ کتاب روانشناسی میخونی.......:sdasdasd:ببینم احیانا وقتی به دنیا اومدی نافتو لای کتاب روانشناسی نذاشتن؟یه ورق بزن؟!:smilies-azardl (181

shahram25

New member
تو بهشتم که بودی داشتی زیر یه درخت کتاب روانشناسی میخوندی.الانم که دم مرگ کتاب روانشناسی میخونی.......:sdasdasd:ببینم احیانا وقتی به دنیا اومدی نافتو لای کتاب روانشناسی نذاشتن؟یه ورق بزن؟!:smilies-azardl (181
بهم يه فرصتي بده از كسي كه نافمو بريده بپرسم

shahram25

New member
پرسيدم گويا جدمم روانشاس بوده البته بدون اموزش اكادميك و همون استعداد خداداي و شم باليني شديدي كه داشتن زبانزد عام و خاص در تشخيص انواعبيماريهاي رواني بودن من از ايشون به ارث بردم

VERSA

New member
man 5 daqiqe aval gooshimo migiram ye sms be doostaye vaqeim midam vase hame komakashoon va supportashoon azashoon tashakor mikonam va migam mazerat mikham age ranjoondameshoon
5 mine dge ham pishe manano babao khaharam mishinam ta delam tang nashe bade mordan

barune paizi

New member
az khoda mikham bezare in dah daghighe ham ashegh bemunamo ejaze bede bazam b eshgham negash konam,mikham akharin lahzehamam male un bashe

آخرین ویرایش:

sangre

New member
10min که خیلی کمه ،حالا اگه 1 روز بود...............سعی می کردم تا حد ممکن از خونه و شهر و....دور شم!و یه گوشه تنهایی تموم کنم!!!!
بدم می آد از این مراسما که واسه مرده می گیرن مردم!!!!
تازه کی گفته مردن بده؟؟؟از اونجاییم که دنیا اصلش رو تعادله،من که فک میکنم مردن یه تجربه جدیده که یه روزی باید امتحانش کنیم!!!!(قصده خودکشی ندارم ولی انصاف نیس مرگ چیزی باشه که واسه ما تعریف کردنش!اونقدر بد ووحشت ناک!)

68m

New member
خوب میشینم وصیتمو مینویسم
( تمام دارایی من که کتابامه وقف کتابخونه حرم ):smilies:
بعد حلالیت می طلبم ( تو همون وصیت نامه به صورت کلی )چون وقت نیس
خوب پنج دقیقه اش که رفت حالا پنج دقیقه دیگه با خدا حرف میزنم چون تنها چیزیه که بهم آرامش میده :dadad4:

بهارک

New member
من یه اس ام اس غلط کردم حلالم کنید مینویسم واسه همه میفرستم.وصیتم رو مینویسم..دست مامان وبابام رو میبوسم.استغفار واشهدم رو میگم
و خداحافظ زندگی

jupiter_sps

New member
تو 10 دیقه باقیمونده خودکشی می کنم!
bd8.gif

.
.
.
شوخی کردم! --->دعا میکنم!

بهارک

New member
من برام این چیزا تعریف نشده اس.ولی اگه تو این طور میخوای......امیدوارم پشیمون نشی

ps2020

New member
سریع اسم کسایی رو که بهشون دِین دارم چه مادی چه معنوی مینوسم میذارم کنارم...بعدش میرم وضو میگیرم و دعا و رازونیاز تا .......

بالا