اونجا بود که فهمیدم تو با همه مردها فرق داری

mahii

New member
چه باحال اکثر بچهها ازین مردا دوست دارن........خوشمان امد چه دخملای مهربون و با وقاری خخخخخخخخ

pashmak

New member

tumblr_mqx9nwlB1N1s8qj9jo1_1280.jpg

وقتی اون روز تو باغ همه ی خانومها رو جو گرفته بود و جلوی همه قهقه می زدن و شوهراشون هم بی خیال نشسته بودن و تماشا می کردن وقتی منو هم به جمعشون دعوت کردن ؛ آروم تو گوشم گفتی:
«مواظب وقار و متانت ات باش عزیزم»

وقتی حواسم نبود و کمی روسری ام لیز خورده بود و موهام دیده می شد با لبخند گفتی:
«موهات بیرونه ها خانومی!»

درحالی که موهام رو قایم می کردم نگاهی به زنهای اطرافم تو خیابون انداختم. شرم آور بود. شوهراشون چه بی خیال…

وقتی درعین حال که منو به فعالیت اجتماعی و درس خوندن و فعالیت در دانشگاه تشویق می کردی؛ هرازچندگاهی یادآوری می کردی که:
«غرور زن در مقابل مردان غریبه بجا و خوبه»

وقتی اون روز آقای …. همسایمون اومده بود دم در. چادر سر کردم و رفتم قبض ها رو ازش گرفتم .برگشتم دیدم با لبخند بهم خیره شدی . گفتی:
«خوشم اومد چه مردونه برخورد کردی, بدون عشوه و طنازی»

وقتی اون روز تو مجلس عروسی یهو همه رو جو گرفت و زن و مرد قاطی شدن و… مردهای دیگه با چه لذتی به تماشا نشسته بودن.
تو مثل برق از جا پریدی و زدی بیرون. پشت سرت اومدم . گفتی:

«متشکرم که اونجا نموندی»

برای تموم دوستان و کاربران انجمن علوم پزشکی آرزوی خوشبختی و زندگی مملو از عشق و سلامتی و شادی میکنم.:thanks::rose:

اشل کی عروس شدی من خبر ندارم
من نمیدونم چه رسمیه عروسی بچه ها دعوت نمیکنند
مسولین پاسخگو باشند

pashmak

New member
در ضمن اشل جان لطفن ایشونو به یه جایی معرفی کن
از روش همانند سازی کنن
چون ما که ندیدیم والاااااااا

21Tir

New member
خخخ تیری

نمیخوام نظر شخصیمو بگم من فقط دیدگاه کلی میگم

خوشبختانه و یا متاسفانه دیدگاه خانومها به این قضیه متفاوته و البته همشونم قابل احترام. و دیدگاه آقایون هم به این قضیه متفاوت و قابل احترام

دیدگاه کلی من اینه که اگه آقایی دوست نداشته باشه خانومش حجابشو رعایت کنه و به خودش و خانومش ربط داره.و البته آقایونی هم که دوست دارند خانومشون رو به این شکل تحت نظر داشته باشند باز به خودشون ربط داره
مهم جور بودنه. زوجی که هر دو معتقد به حجاب روح و جسم هستند با هم زندگی موفقتری خواهند داشت
و زوجی که ارزش های زندگی براشون در موارد دیگری غیر از این مسئله حجاب(روح و جسم و چشمو ..)هست با هم خوشبخت خواهند شد.
بهتره در و تخته با هم جور باشند. این باشه بقیه مسائل حل میشه.

من که نگفتم حجاب ... من خودم شوهرم به حجابم گیر نمیده ... هر چی میخوام بپوشم ... روسریم جلو باشه یا عقب ... ولی یه سری رفتارای فطری هستن که تو کل جهان برای همه یکسانه ...
منم هم قبل و هم بعد ازدواجم میگفتم و میگم بدم میاد از مردایی که به زن بگن این کارو بکن اون کارو نکن...
قبلا که میرفتم خیابون به جرآت میگم 90% مردایی که زنشون کنارشون بود به من نگاه میکردن و زل میزدن ولی وقتی با شوهرم میرم بیرون قبل اینکه اونا نگاه کنن شوهرم زل میزنه تو چشاشون ...
یه مردیم هست که اینقد حواسش به اطرافشو مشغول چشم چرونیه نمیفهمه که زنش در چ حاله ...
یه زنم هست که خودش پا به پای شوهرش راه میره و واسه مردای دگ تیک میزنه ...
کلا تو همه جوامع معضلات زیاده ... ولی مرد یا زنی که بخواد منحرف باشه منحرفه دگ ...
ولی سوای از همه جزئیات و توی هر دهه ای که باشی همه دوست دارن مردشون همه جا هواشونو داشته باشه ...

mw.ashel

New member
واقعا که با همه مردا فرق داشت!:smiliess (5):

چقد اعصاب خورد کنه که یکی هی تو گوشت بگه چیکار کن و چیکار نکن!!!

وقتی یه مرد میدونه که زنش با وقار و متینه و بهش اعتماد داره دیگه لازم نیس هی اینارو بهش یادآوری کنه!!!

دوست عزیزم وقتی به کسی علاقه مند شدی و هم دوستت و هم همسرت شد اون وقت دیگه لازم نیست چیزی رو تو گوشت بگه چون اول از همه همدیگرو دوست دارید به رفتار و اخلاق هم احترام میذارید و اینکه میخواید در کنار هم آرامش داشته باشید و یه زندگی به دور از دغدغه و جر و بحث داشته باشید.:(40)::rose:

mahii

New member
در ضمن اشل جان لطفن ایشونو به یه جایی معرفی کن
از روش همانند سازی کنن
چون ما که ندیدیم والاااااااا
خخخخخخخ همانندسازی؟من خانواده و اکثر فامیلام اینجورین خووووومن ک عادت کردم ب اینجور مردا دوسدارم مال منم ایطوری باشه البته نیاز بتذکر بمن نداره خودم عادت دارم خخخ

mahii

New member
دوست عزیزم وقتی به کسی علاقه مند شدی و هم دوستت و هم همسرت شد اون وقت دیگه لازم نیست چیزی رو تو گوشت بگه چون اول از همه همدیگرو دوست دارید به رفتار و اخلاق هم احترام میذارید و اینکه میخواید در کنار هم آرامش داشته باشید و یه زندگی به دور از دغدغه و جر و بحث داشته باشید.:(40)::rose:
واای قربون دخترم برم.چه عاقله.......خوشبخت میشی حتما مادر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

ZOT

New member
من که نگفتم حجاب ... من خودم شوهرم به حجابم گیر نمیده ... هر چی میخوام بپوشم ... روسریم جلو باشه یا عقب ... ولی یه سری رفتارای فطری هستن که تو کل جهان برای همه یکسانه ...
منم هم قبل و هم بعد ازدواجم میگفتم و میگم بدم میاد از مردایی که به زن بگن این کارو بکن اون کارو نکن...
قبلا که میرفتم خیابون به جرآت میگم 90% مردایی که زنشون کنارشون بود به من نگاه میکردن و زل میزدن ولی وقتی با شوهرم میرم بیرون قبل اینکه اونا نگاه کنن شوهرم زل میزنه تو چشاشون ...
یه مردیم هست که اینقد حواسش به اطرافشو مشغول چشم چرونیه نمیفهمه که زنش در چ حاله ...
کلا تو همه جوامع معضلات زیاده ... ولی مرد یا زنی که بخواد منحرف باشه منحرفه دگ ...
ولی سوای از همه جزئیات و توی هر دهه ای که باشی همه دوست دارن مردشون همه جا هواشونو داشته باشه ...

هههه میشه همون بحث رابطه ای که بین زن و مرد هست یه جور دوستی و صمیمیت! اگه صمیمیت باشه زن اینو امر و نهی شوهرش محسوب نمیکنه بلکه یه جور دوست داشتن محسوب می کنه! هیچکس با امر و نهی موافق نیست و خوشش نمیاد! و صمیمیت و دوست داشتن فرق داره با امر و نهی

goleyakh

New member
ولی سوای از همه جزئیات و توی هر دهه ای که باشی همه دوست دارن مردشون همه جا هواشونو داشته باشه ...[/QUOT
دقيقا باهات موافقم.منظوره منم دقيا همين بود.شايد يکم تند گفتمش!
E]

21Tir

New member
ضمنا این هم بگم این ارزش ها و این باور ها در چند سال گذشته کم شده
نمونش رو میتونیم در دختر خانمها و آقا پسرای زیر 20 سال ببینیم(البته مطلق نمیگم)
شاید از نظر اونها ماها افکارمون قدیمی باشه
--------------
جامعه یکسری ارزشش ها شو از دست داده و کاری هم از دست کسی برنمیاد.
البته اینم هست غیرت تعریف جداگانه داره
غیرت از نظر یه خانم دهه پنجاهی یعنی مردانگی
غیرت از نظر یه خانم دهه شصتی یعنی غرور مرد
و غیرت از نظر یه خانم دهه هفتادی(صرفا 74 به بالا حالا نزنین!!) یعنی افکار دهاتی داشتن.

در ضمن ممنون از اینکه معنای غیرتو از خاله ت (دهه پنجاه) و از خواهرت (دهه شصت ) و خانم x( دهه هفتاد) سرچ کردیو واسمون نوشتی ...
حالا از اینا بگذریم لطفا تو این معادله مجهولو برامون مشخص کن ...:21:
خدایی بهت میگه دهاتی؟؟؟؟؟ خو راست میگه دگ گ گ:25r30wi:

marzi ba

Well-known member
خخخ تیری

خوشبختانه و یا متاسفانه دیدگاه خانومها به این قضیه متفاوته و البته همشونم قابل احترام. و دیدگاه آقایون هم به این قضیه متفاوت و قابل احترام

دیدگاه کلی من اینه که اگه آقایی دوست نداشته باشه خانومش حجابشو رعایت کنه و به خودش و خانومش ربط داره.و البته آقایونی هم که دوست دارند خانومشون رو به این شکل تحت نظر داشته باشند باز به خودشون ربط داره
مهم جور بودنه. زوجی که هر دو معتقد به حجاب روح و جسم هستند با هم زندگی موفقتری خواهند داشت
و زوجی که ارزش های زندگی براشون در موارد دیگری غیر از این مسئله حجاب(روح و جسم و چشمو ..)هست با هم خوشبخت خواهند شد.

اینجاست که این شعر معروف صدق میکنه
کبوتر با کبوتر باز با باز................................................کند هم جنس با هم جنس پرواز
ا

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
در ضمن ممنون از اینکه معنای غیرتو از خاله ت (دهه پنجاه) و از خواهرت (دهه شصت ) و خانم x( دهه هفتاد) سرچ کردیو واسمون نوشتی ...
حالا از اینا بگذریم لطفا تو این معادله مجهولو برامون مشخص کن ...
خدایی بهت میگه دهاتی؟؟؟؟؟ خو راست میگه دگ گ گ

قرار بعدی بچه های تبریزی بزودی حتما تشریف بیاریااا

خخخ صرفا نظر شخصی بود.:14:

تیرررررری تاپیک رو به جنجال نکش بذار ملت استفاده کنن.

pashmak

New member
خخخ تیری

با عرض ادب واحترام
خوب فکر کنم که حجاب یه قانون اجتماعیه
ویک نظر شخصی
البته مطمنن اسلام کسی رو مجبور به حفظ حجاب نمیکنه
اما پیامدهای منفی بی حجابی همه جامعه رو تحت تاثیر قرار میده
حجاب خانوم که در برابر همسرش نیست که بین خودشون به تفاهم برسند
اوف چقدر علمی صحبت کن

21Tir

New member
هههه میشه همون بحث رابطه ای که بین زن و مرد هست یه جور دوستی و صمیمیت! اگه صمیمیت باشه زن اینو امر و نهی شوهرش محسوب نمیکنه بلکه یه جور دوست داشتن محسوب می کنه! هیچکس با امر و نهی موافق نیست و خوشش نمیاد! و صمیمیت و دوست داشتن فرق داره با امر و نهی

نه بابا من زنایی رو دیدم که عاشق امرو نهی شوهرشونن ... اگه بهشون امرو نهی نشه فک میکنن سرشون هوو اومده امرو نهی ها میره به یکی دگ :25r30wi:
الان منو میزنین هر چی میگین یه چی دگ میگم؟؟؟؟:sdasdasd:

ZOT

New member
نه بابا من زنایی رو دیدم که عاشق امرو نهی شوهرشونن ... اگه بهشون امرو نهی نشه فک میکنن سرشون هوو اومده امرو نهی ها میره به یکی دگ :25r30wi:

خب من از این زنا ندیدم! لابد اعتماد بنفس ندارن!
حالا باز چیزی داری بگو ما هم یه چی میگیم بالاخره!هههه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 21Tir

mahii

New member
باز گفت امرو نهی
اخه امرو نهی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فقط ی یاداوری محیت الوده میشه.خیلیم خوبه شوهر ادم رو زنش یکم حسود باشه.البته خشن نباشهها ن مهربونو حسود بااشه............افتااااااااااااااااااد بلا میسرخخخخخخخخخخخخخخ

21Tir

New member
خب من از این زنا ندیدم! لابد اعتماد بنفس ندارن!
حالا باز چیزی داری بگو ما هم یه چی میگیم بالاخره!هههه

از قدیم وقتی یکیو مسخره میکردن بهش میگفتن ههههه یا هوووووو
الانم چون منو مسخره کردی من دگ هیچی نمیگم ....:mad_majidonline:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ZOT

M@RY@M

New member
باز گفت امرو نهی
اخه امرو نهی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فقط ی یاداوری محیت الوده میشه.خیلیم خوبه شوهر ادم رو زنش یکم حسود باشه.البته خشن نباشهها ن مهربونو حسود بااشه............افتااااااااااااااااااد بلا میسرخخخخخخخخخخخخخخ

توروخدا ببینید چطوری اون داستان زیبا و رویایی رو کوفتمون کردین!!!:25r30wi:

- - - Updated - - -

goleyakh

New member
آفرین آشل جون با نظر شما و مخصوصا 21 تیر دقیقا موافقم! وقتی مردی از وقار و شخصیت زنش مطمِئن باشه هیچ وقت قبل از اینکه وارد یه جمعی بشن بهش نمیگه مراقب رفتارت باش ولی این خیلی خوبه که بعد از مهمونی به خاطر وقارش ازش تشکر کنه! از نظر من اینجوری یعنی که زنش براش مهمه و هواشو داره و به شخصیتش احترام گذاشته ! ولی وقتی به زنش راجبه پوشش یا رفتارش تذکر میده یعنی اینکه رفتار اونو قبول نداره و به نظر من یه جورایی به شخصیت زن توهین کرده! چون قبل از ازدواج زنش رو دیده و همونطوری که دیده باید بپذیرتش!
و در آخر آفرین به همسر 21تیر! مرد باس اینطوری باشه ! مهم نیس روسری زن چطوری باشه مهم اینکه وقتی شوهرش باهاشه کسی جرئت نکنه نگاه چپ بهش بکنه! به نظر من غیرت اینطوری تعریف میشه! دهه هفتادی هم هستم! قابل توجه نوتر که اگه دوس داره غیرت رو از نظر این رده سنی رو هم بررسی کنه!:whistle:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pari20
بالا