اهمیت درس زبان در ارشد بیوشیمی

ریحانه-ش

New member
خب چه کاریه، بچه ها نظرشونو گفتن دیگه؛ اگر ما نظر ندیم پس کی میخواد نظر بده ... ای بابا :New (6):

نه دوست عزیز!
من از همتون ممنونم که نظراتتون رو گفتید!

ولی آخه با ذوق وشوق میام می بینم بچه ها نظر گذاشتن! بعد می بینم از کرم و .... گفتین!من که ربطش رو به زبان نفهمیدم! شاید بعدا متوجه بشم:smiliess (12):

ولی گفتم در مورد زبان هم خوب منو راهنمایی کنید دیگه!
ممنون:riz304:

Hamidvet

New member
نه دوست عزیز!
من از همتون ممنونم که نظراتتون رو گفتید!

ولی آخه با ذوق وشوق میام می بینم بچه ها نظر گذاشتن! بعد می بینم از کرم و .... گفتین!من که ربطش رو به زبان نفهمیدم! شاید بعدا متوجه بشم:smiliess (12):

ولی گفتم در مورد زبان هم خوب منو راهنمایی کنید دیگه!
ممنون:riz304:

درکت میکنم عزیز ...
نظر منم همون نظر دوستان راجع به اهمیت زبانه، من الان دارم میخونم پس بهتره شما هم بشینی بخونی ...:rolleyessmileyanim:

vet lab sciences

New member
سلام.
دوستان اطلاعات خوبی دادن و برای منی که اول راهم خیلی مفید بود.
اما اگه نظر بنده رو بخواید.چه درس زبان اهمیت داشته باشه توکنکور، چه نداشته باشه بخونیدش تا میتونید خودتونو قوی کنید که وقتی خواستید برا پی اچ دی ، مدرک زبان بگیرید ، راحت باشید و سرضرب!! قبول شید همونطور که سروش جان گفت.
البته این حرفمو کسایی که میخوان پی اچ دی شرکت کنن مثل دوست عزیزم دکترحمید بیش تر میتونن درک کنن.
یا شاید تخصص گرفتید و جور شد خواستید برید اونور آب ، به جز گرامر وقتی دایره ی لغاتتون عالی باشه که نور علی نوره!!

زبان باید جزء تفریحتون باشه.

یه حرفی استاد عزیز و ممتازم وقتی که دانشگاه می رفتم بمون گفت که حک شد تو ذهنم :

اینکه "چند صباح دیگه که سنتون رفت بالا ، وقتی خواستید لااقل عنوان یه کتاب انگلیسی (به ما کتاب هیستوپاتولوژیش رو نشون داد) رو بخونید پانشید مایه افتضاح دیکشنری رو وردارید و لغتا رو پیدا کنید"
:smiliess (9)::21:
یعنی زبانتون عالی باشه.

victoria

New member
:25r30wi:
عذر میخوام ولی من تعجب میکنم این حرفایی که میشنوم
یه دانشجوی متقاضی تحصیلات تکمیلی یعنی باید عاشق تحقیق و مقاله و ... باشه و مسلما نمیشه مگر اینکه زبانش قوی باشه
گیرم یکی هم زبانو پایین زد و قبول شد اونم دانشگاههای درجه یک ، بنظر من که زبان ضعیف ارتباط مستقیمی با سواد آدم داره
پس بهتره زبانتونو از همین الان قوی کنید

بالا