*انجمن از پشت عینک طنز*

maxin

Well-known member
صب زود پشمک خون،مأمور آمار خا.نوار اومد انجمن.
مأموره گفت: اومدم آمار خا.نوار اینجا رو بگی رم .منم گفتم ک خیلیا نیستن بقیم خوابن
گفت خوب خودت اونا رو که میدونی بگو
هیچی دیگه منم گفتم:من داداش مرضیم...ایمونو دایی مرضی ولی هنوزایمونو موضعش رو مشخص نکرده ک دایی منه یانع....اونوخت مهسا داداش منه و میشه آبجی مهنا ک مهنا آبجی بزرگه منه...آرزو رو هم اشتباهی تو بیمارستان بمون انداختن...فرزونه ننمونه و خودش نوه شفیع ولی شفیع نسبتی با ما نداره...
نوتر داداش منه ولی هانی که نوه نوتره میشه باجی من...یاراهم ببی خاطون 78درصد بچهاست...شفق آبجی منه ولی نوه فرزون نمیشه....بعدش هانی نوه علیه ولی علی داداش سالیه.اونوخت هانی باجی سالیه...حالا دکتر ام جی داداش مهناست ولی داداش من نیست...پشمک باجی خداییه ولی خدایی باجی آرزو ک نامزد پشمکه نمیشه...پروفسور داش ماست اونوخت میشه پدر بزرگ نوتر ...قم عمو هانیست ولی عمو من نیست....سارا76+1 آبجی ماست ولی با نوتر نسبتی نداره...سانی و هانی دوقلو هستن که هانی باجیه ولی سانی مامان بزرگمه...اونوخت تارا که باجی مهساست داش نایکه...حسان ننمونه ولی خودش ننش فرزونه...زیرو داش ماست و خودش نوه علیه...زوتم ک فضاییه ولی ب فرزندخوندگی خوندیمش....اونوخت شوکا میشه باجی مهنا ک باجی مهساست ولی مهسا باجی شوکا نمیشه عمشه....ادامه دارد...
.
.
.
.
هیچی دیگه یارو نه گذاشت نه برداشت، گفت: رِلِیشنشیپتون تو حلقم:5:...بعدشم رفت تو افق محو شد.
ولی بنظرم اشتباه کرده,حتما حلقش آسیب می بینه:smilies: ...تازشم خدافظیم نکرد:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
خداییش دیگه اینقد که یارا و ریضا آنلاینن,خود آنلاینم اینقد نیست:ahi5slcgm04mi8jqqkl

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 'Reza'

maxin

Well-known member
یکی از علتایی که نوتر و ریضا تعطیلات عید نرفتن شمال اینه که...
.
.
.
.
در واقع باید برن ب جنوب!
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
وقایع تاپیک پسرا یکی اضافه کنن! دخترا یکی کم کنن :

38354668678287807306.jpg

maxin

Well-known member
این یوزرای فعالی که تو تعطیلات خبری ازشون نیست بنظرم اشتباه می کنن.....
smiliess%20%284%29.gif
آخه عادم نباید جایی بره عید دیدنی که وایرلس نداره...کی اینا میخان متوجه بشن!
:smiliess (7):

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
خخخخ واقعن چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی

نه پشمک خانوم فکر کردن و وقت گذاشتن نمیخاد
smiliess%20%287%29.gif
...کارو و زندگی داریم ماا...

.........................................................................

تُرفعونَ الاسمپعال:
من نمیدونم این شفق و مهنا یجوری تونوروز دور انجمنو خط کشیدن و رفتن عید دیدنی که انگار ما که اینجاییم کس وکاری نداریم.!

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
بابام اومده میگه : مگه باز انجمنتون خراب شده؟
گفتم نه برا چی ؟
گفت: آخه دیدم داری درس می خونی!
|:

maxin

Well-known member
طبق قانون نا نوشته ای که: دکترای پوست وموطاس هستن....دکترای قلب معتاتن....متخصصای جراحی پلاستیک مث کروکدیلین که ترازیت از روشون رد شده....چشم پزشکا عینک ته استکانی دارن.
خو الان نوترم باید اقلا در حد# پا گنده به هگ کنگ میرود# باشه خوو...من نمیدونم چرا این بچه رفته کچل شده اونوخت...اصن تخصص گرفتنشم ب دکترا نرفته!
:13:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نوتر

maxin

Well-known member
تو این فیلما هست نشون میده یه عده میخان عملیات کنن ساعتاشونو با هم ست می کنن!
خواستم پیشاپیش به بچهایی ک قراره برن حماسه بسازن بگم لطفا یه چن جلسه آموزش رنگم برید که بلد شید!مث اوندفه سالی رنگ شالشو از غریبه ها نپرسه...حالا اون هیچی تو فاصله بین این دوتا حماسه هنوزم نتونستن در مورد رنگ پالتو نوتر ب نتیجه برسن ک آبی نفتیه یا سبز گازی هستش!
این کلاص آموزشیتون که هم خودتونو زودتر پیدا کنین و هم
حماسه اولی ها رو !!!روشون خوب کار کنیداااا ...!!!
سبز روغنی...یشمی...آبی بنزینی....قرمز کبدی....نارنجی ...نیلی...خاکستری... قهوای گرازی... اناری (ازون گندیدهاش).... اینم ک سفیده...صولتی...خداییش مشکی رنگ عشقه....بنفش......حالا این level رو پاس کنید تا بقیه رنگا!
.
.
.
.
چون ریضا مسلما این رنگا یادش میره برا پیدا کردنش استفاده از رایتل یا ویدئو کنفرانس حلاله!
دوتا لحاف کرسیم ببرید که بیوشیمی و آرزو بپیچونن ب خودشون که راحت باشن!
اسم رمزحماستونم بذارید:
حَدحُبِتاف!

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member

میگما .. یکی بیاد به من بگه این رنگا الان درست نوشته شدن یا من باب طنز جابجا نوشته شدن .. میخوام بینم نکنه رفتم کوررنگیمو درمون کنم بدتر عود کرده باشه ... هوم ؟

بعد مکسین بی زحمت اون اسم رمزو هم رمزگشایی کن .. من که نفمیدم ینی چی !

تارا خانوم این رنگا مرجع هستن برا کسایی ک میخان حماسه بیافرینند!
رمز ینی: حماسه دیدار حضوری بچهای تبریزی انجمن در فروردین ماه...
............................
شما چطوری دلت اومد اون آوتارتو عوض کردی! حتما لحظات دردناکی روسپری کردی ... فک کنم یه 2 ساعتیم با کاردک و نوک چاقو باهاش ور رفتید،آخه داشت دیگه تبدیل ب سنگواره میشد...ولی یکم باز جاش مونده بنظرم باید یبار دیگه جا آواتاریتو تمیز کنی !!

maxin

Well-known member
یعنی یارا دوزار آبرو برا ته تغاریا نذاشته...:mad_majidonline: آخه ته تغاری که از مسافرت تعطیلات عید اونم با خانواده جا بمونه نوبره والا...اصن برا یه ته تغاری هیچ دلیلی نباس پذیرفتنی باشع!حتی اگه شده تعطیلات عیدو عوض کنن تا اون برسه...:a2d3:
اصن منو شطرنجی کنید بغرعان...:14:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

maxin

Well-known member
:riz277:پست اگر در ثریا باشد... نایک آن را لایک خواهد کرد!

maxin

Well-known member
میدونستید zot اینا تو سیارشون وقتی می اُفتن، زمین نمی خورن, در واقع زُهره می خورن!.....زوتم این زمستونی اینجا یه چن بار لیز خورد افتاد زمین خورد،رودل کرده بود....اصن بهشون نمیسازه!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

maxin

Well-known member
یبار داشتیم تو باکس با بچه ها از ازدواج حرف می زدیم ، که یهو نام شفیع اومد بینمون درخشید!

maxin

Well-known member
کی میتونه 5 بار پشت سر هم، تند تند بگه:

یارا با یارانه یارش رایانه خریده!
و....

maxin

Well-known member
برای رعایت عدالتم که شده باید چن دنگ این تاپیک رو بزنن به نام هانیه و آرزو!

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
دقت کردید وقتی امتحان داری ، تاپیکای علمی انجمن یا تاپیک سوسک بره تو شلوارت... چقد جذاب بنظر میان!
امتیاز دادن بشونو نگو دیگه اصن!

maxin

Well-known member
شمام وقتی میرید تو صفحه کاربران آنلاین ومی بینید 1-2 آشناهم دارن دقیقا همون جا رو چک می کنن، زودی یجوری میشید میاید بیرون!؟
.
.
.
مث وقتیه که تو یه مهمونی با یکی یهو چشم تو چشم میشی!

بالا