اعتراض گروهی به شرایط و نتایج ازمون لیسانس به پزشکی

nicky.mhaeri

New member
سلام،
دوستان عزیزم علی رغم اینکه دیگه تمایلی به شرکت در این ازمون ندارم،من به همراه 3 تا از دوستان دیگه از دانشکده زیست دانشگاه تهران ،به این شماره فکس زدیم.امیدورارم که کمکی باشیم برای شما دوستان در این راه.
یکی دیگه از دوستان ،از ریاست دانشکده زیست هم نامه ای گرفتن و اون را هم فکس کردن و حضوری هم پیگیرند.
امیدوارم همگی به ارزوهامون برسیم.

shaparak-p

New member
نامه به ریاست جمهوری هم نوشتم ...دوستام واسه اعتراض رشته خودشون بردن دفترشون مشکلشون رو اقای رئیس جمهور سفارش کردن که حل بشه ....فقط مونده خودم بتونم ببرم تهران و حضوری مشکل رو باهاشون مطرح کنم ...کسی از بچه ها میتونه با من بیاد ؟؟؟ همراه مشکل نیست ها فقط از این میترسم نتونم زود برم تهران اگه کسی تهران میتونه بگه

من هستم میام فقط زمانو باهام هماهنگ کنید ترجیحا اوایل هفته باشه بهتره

shaparak-p

New member
بچه ها من چند روز پیش زنگ زدم دانشگاه تهران ، گفتن یه جلسه ای میخوان برگزار کنن که نتیجه ی جلسه مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری آزمون را تا آخر اردیبهشت تو سایت معاونت میزارن

armyboy

New member
بچه ها من چند روز پیش زنگ زدم دانشگاه تهران ، گفتن یه جلسه ای میخوان برگزار کنن که نتیجه ی جلسه مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری آزمون را تا آخر اردیبهشت تو سایت معاونت میزارن

بله این خبر درسته . بچه های دوره هشتم با هم دعا کنیم این هفته نا امید نشیم آخه این هفته (هفته آخر اردبیهشت) همین جلسه برگزار میشه .منبع خبرم هم خودم هستم که چند روز پیش حضوری رفتم آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران

- - - Updated - - -

بله این خبر درسته . بچه های دوره هشتم با هم دعا کنیم این هفته نا امید نشیم آخه این هفته (هفته آخر اردبیهشت) همین جلسه برگزار میشه .منبع خبرم هم خودم هستم که چند روز پیش حضوری رفتم آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران

- - - Updated - - -

پس چرا نتایج این جلسه رو بر روی سایت نمیذارن؟

من کارشناسیمو از دانشگاه تهران گرفتم با تجربه ایی که از دانشگاه تهران دارم از این مسئولین هیچ بخاری بلند نمیشه، حرفشون حرف نیست.
اصلا معلوم نیست جلسه یی در کار بوده یا نه......:65d6a5d6s:

یاس71

New member
یکی به منم بگه منم گیج شدم . این متنو باید به کی بفرستیم چه جوری.ممنون

arez

New member
الان چی شد چرا از هیشکی خبری نیست اخه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! جمع شیم اینجا نتیجه اعتراضمونو ازشون بخوایم یه جوابی بدن خوب

s.saeed

New member
سلام بچها من الان ساختمون مرکزی تماس گرفتم،گفتن که جلسه یی برگزار نشده که این ازمون برگزار بش یا نه.فقط ما یه آیین نامه فرستادیم به وزارت بهداشت که درخصوص برگزاری و عدم برگزاری این آزمون. و اگر موافقت بشه با برگزاری،قراره آیتم های پذیرش پزشکی از لیسانس تغییر کنه. مثل رشته های مورد پذیرش و غیره
و گفت اگه می خواین زودتر از نتیجه اطلاع پیدا کنید با وزارت تماس بگیرید ، چون نتیجه ابلاغی به ما دیر میرسه.
گفت اینم شماره وزارته از اینجا اطلاعات بیشتر بگیرید 88363560

آخرین ویرایش:

shaparak-p

New member
سلام بچها من الان ساختمون مرکزی تماس گرفتم،گفتن که جلسه یی برگزار نشده که این ازمون برگزار بش یا نه.فقط ما یه آیین نامه فرستادیم به وزارت بهداشت که درخصوص برگزاری و عدم برگزاری این آزمون. و اگر موافقت بشه با برگزاری،قراره آیتم های پذیرش پزشکی از لیسانس تغییر کنه. مثل رشته های مورد پذیرش و غیره
و گفت اگه می خواین زودتر از نتیجه اطلاع پیدا کنید با وزارت تماس بگیرید ، چون نتیجه ابلاغی به ما دیر میرسه.

ااا مطمئنی ؟!؟! اه ایناهم دیگه شورشو در آوردنااا :mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline::mad_majidonline:

shaparak-p

New member

بچه ها به نظرم بیاین همه شنبه زنگ بزنیم وزارت یا حضوری بریم تا این آزمون واسه همیشه زیر نظر خود وزارت برگزار شه و دایمی باشه. فقط باید همه اعتراض و پیشنهادمونو زودتر بگیم بهشون که حداقل وزارتیا یه کاری واسمون کنن

anjelik

New member
Dustan age gharare eteraz konid lotfan dar morede sharte senni ham begid, man baraye dore bad yeki 2mah az 25 Salam migzare :-(

آخرین ویرایش:
ما همش میگیم بچها شرایط سنی برداریم بچها ظرفیت زیاد کنیم بچها .....با این چیزا هیچی درست نمیشه.باید دست جمعی یه کار کنیم یه تصمیم بزرگی اتخاذ کنیم. یک دست اصلا صدا نداره...:mad_majidonline:

arez

New member
دکتر کشاورز معاون آموزشی دانشگاه نمیتونه کمکی به ما ها کنه؟؟

هر مدیر یا مسئولی که یه جورایی به این ازمون ربط داشته باشه باید بهش متوسل شیم ...والا من نمیدونم دیگه کیا پیگیر این قضیه هستن یا نیستن!!! 1 روز همه اینجا جمع هستن 1 روز از هیشکی خبری نیست اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد!!!

بالا