اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heart.beat777

New member
دوستان من اگه تونستم میام اهل اصفهانم، کلی دوست و آشنا هست که اونام مثل من معترض هستن، من بیو شیمی هستم رتبه 104 قبول میشم اما خب اگه ظرفیتا پایین نمیومد دانشگاه خب قبول میشدم...... یه کم راه دوره دعا کنید بتونم حتما بیام....

abtin13

New member
دوستان من اگه تونستم میام اهل اصفهانم، کلی دوست و آشنا هست که اونام مثل من معترض هستن، من بیو شیمی هستم رتبه 104 قبول میشم اما خب اگه ظرفیتا پایین نمیومد دانشگاه خب قبول میشدم...... یه کم راه دوره دعا کنید بتونم حتما بیام....

دعا نمی خواد.یکم همت می خواد.همت کنی حتما میایی:a2d3:

soheil...

New member

دوستان سلام.
اگه عزیزان دانشجو اجازه بدین من تا فردا با آقای زاکانی تماس بگیرم، اگه جواب داد، ممکنه بگه همون شنبه صبح بیاین دفترم، در این صورت دیگه تجمع جلوی وزارت خونه میره واسه یک شنبه یا دوشنبه. اگه گفت شنبه عصر بیاین پیشم، صبح میریم واسه تجمع، عصرم میریم پیش زاکانی، اگرم یه چیزی غیر از این دومورد بود، گفت یه روز دیگه، مثلا یه شنبه یا دوشنبه یا سه شنبه و... بیاین، یا اصلا ممکنه بگه به من ربطی نداره، نمیخوام بیاین پیش من، شنبه، صبح ساعت 10 صبح درب اصلی وزارت خونه بهداشت. شهرک غرب- میدان صنعت- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- ساختمان وزارت بهداشت...
خوبه؟ موافقین با این روال کار؟

- - - Updated - - -

در ضمن دوستان حتی اگه هفته بعد مجلس تعطیل باشه، ما میریم دفتر نماینده، خود مجلس نمیریم. ابتدا دفتر نماینده، اگه درخواستمون رو قبول کنه، بعد با هماهنگی خود اون نماینده یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم تعیین میکنیم، اگرم نماینده نخواست مارو ببینه، خودمون یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم میذاریم،
موافقین؟

abtin13

New member

دوستان سلام.
اگه عزیزان دانشجو اجازه بدین من تا فردا با آقای زاکانی تماس بگیرم، اگه جواب داد، ممکنه بگه همون شنبه صبح بیاین دفترم، در این صورت دیگه تجمع جلوی وزارت خونه میره واسه یک شنبه یا دوشنبه. اگه گفت شنبه عصر بیاین پیشم، صبح میریم واسه تجمع، عصرم میریم پیش زاکانی، اگرم یه چیزی غیر از این دومورد بود، گفت یه روز دیگه، مثلا یه شنبه یا دوشنبه یا سه شنبه و... بیاین، یا اصلا ممکنه بگه به من ربطی نداره، نمیخوام بیاین پیش من، شنبه، صبح ساعت 10 صبح درب اصلی وزارت خونه بهداشت. شهرک غرب- میدان صنعت- بلوار فرحزادی- بلوار ایوانک- ساختمان وزارت بهداشت...

ساعت 10 روز شنبه جلوی وزارتخونه تصویب شد؟
خوبه؟ موافقین با این روال کار؟

- - - Updated - - -

در ضمن دوستان حتی اگه هفته بعد مجلس تعطیل باشه، ما میریم دفتر نماینده، خود مجلس نمیریم. ابتدا دفتر نماینده، اگه درخواستمون رو قبول کنه، بعد با هماهنگی خود اون نماینده یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم تعیین میکنیم، اگرم نماینده نخواست مارو ببینه، خودمون یه تایم برای تجمع جلوی مجلس هم میذاریم،
موافقین؟

ساعت 10 روز شنبه جلوی وزارتخونه تصویب شد؟

آخرین ویرایش:

xavad

New member
حله آقا من شنبه ساعت 10 میام اسم منم بنویس . جواد جهرمی

soheil...

New member
خانوم مهلا 1991، لطف کنین اسم دوستان رو به لیست بچه های اماده برای روز شنبه اضافه کنید، شنبه انشاءلله یا جلوی وزارت خونه یا دیدار با آقای زاکانی...
اگه دیدار با زاکانی جور شه، اون در اولویته، وگرنه، جلوی وزارت خونه...
اینکه آقای زاکانی حاضر به ملاقات بشه یا نه، رو هم من تا فردا بهتون اعلام می کنم.
فک نکنم دیگه جای سوالی مونده باشه، درسته؟؟
داداش قمی گلم، جواب دادم ایمیلتو...
پیروز باشیم...

golabatun

New member
دوستان با تمام وجود ازتون ممنونم
من کرمانیم راهم دوره اما دوستامو میفرستم تعداد زیاد شه
امید ما بعد خدا به شماست

مهلا1991

New member
شماره گذاریت اشتباهه مهلا جان
نفر 8 یگانه

ببخشید ظهری کاری برام پیش اومد با عجله وارد کردم بخاطره همین اشتباه شد

- - - Updated - - -

دوستان با تمام وجود ازتون ممنونم
من کرمانیم راهم دوره اما دوستامو میفرستم تعداد زیاد شه
امید ما بعد خدا به شماست

اگر مطمعنید میان لطفا اسم اعلام کنید

مهلا1991

New member
من تا تهران فاصله ام9 ساعته نمیدونم شاید بتونم بیام.دوستان واقعا ممنون فقط مث دستیاریا یه کاغذی.پرجمی داشته باشین خوب نیست؟شاید یکی از دوستانم تو تهران هس بیاد.من حتما خبر میدم

منتظر خبر شماهم هستیم

Negar.T

New member
دوستان سلام من بچه شهرستان فاصلمه هم تا تهران خیلی زیاده از طرفی خیلی بدبختی سرم ریخته ؟ رشته سم شناسی رتبه ام 19با ظرفیتای پارسال شاید تهرانم قبول میشدم ولی الان شاید هم قبول نشم شمارو به جان عزازاتون قسم میدم اگه رفتین واسه همه رشته ها بگید و خصوصیش نکنید اخه هممونو داغ کرده این وزارت لعنتی با کلیدش ؟؟ بگید برگردونن به همون روال قبلی و طرفیتهای پارسال اخه چه گناهی کردیم ما که هر وقت کنکور دادیم یه تغییر اساسی توپذیرش داشتن عجب غلطی کردیم درس خوندیم تو این مملکت بی درو پیکر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مهلا1991

New member
دوستان سلام من بچه شهرستان فاصلمه هم تا تهران خیلی زیاده از طرفی خیلی بدبختی سرم ریخته ؟ رشته سم شناسی رتبه ام 19با ظرفیتای پارسال شاید تهرانم قبول میشدم ولی الان شاید هم قبول نشم شمارو به جان عزازاتون قسم میدم اگه رفتین واسه همه رشته ها بگید و خصوصیش نکنید اخه هممونو داغ کرده این وزارت لعنتی با کلیدش ؟؟ بگید برگردونن به همون روال قبلی و طرفیتهای پارسال اخه چه گناهی کردیم ما که هر وقت کنکور دادیم یه تغییر اساسی توپذیرش داشتن عجب غلطی کردیم درس خوندیم تو این مملکت بی درو پیکر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نمیتونید کسی رو به جای خودتون بفرستید؟

مهلا1991

New member
نفر 18 ام که اسمشونو اضافه کردم میخوان از خرم اباد بیان
واقعا افرین داره کارشون

abtin13

New member
نفر 18 ام که اسمشونو اضافه کردم میخوان از خرم اباد بیان
واقعا افرین داره کارشون

فقط 18 نفر تا حالا.این که شد عین سری قبل.عین طبل فقط صدا دارین.لب گود نشستین می گین لنگش کن:smiliess (7):
من نمی فهمم تو اون تهران به اون درندشتی + کرج جمعا 100 نفر ارشد بهداشت قبول نشدن؟
شهرهای نزدیک به تهران مثل قم،قزوین،ساری، اراک، زنجان،سمنان و.... 100 نفر ارشد قبول نشدن؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا