اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nafasn

New member
ان شالله که فردا جواب این حق خوری مونو بگیریم....
بچه ها محکم جلوشون وایستین....
راستی دوباره یکی خبرارو به ماهم بده.... رها جون ایندفعه هم میتوتی خبرارو بگیری؟
البته من شاید نتونم طرف صبح بیام نت..

elmira1365

New member
سلام بچه ها همگی خسته نباشید و آفرین به این تلاش
من خودم شیرازم و متاسفانه هر کار کردم نتونستم مرخصی بگیرم که بیام ولی الان دارم با دوستام هماهنگ میکنم که جای من بیان
فقط یه چیز دیگه میتونیم دفترجه ای که واسه ثبت نام هم خود سنجش اعلام کرد به عنوان مدرک همراه داشته باشیم ، اینکه حتی در موقع ثبت نام اسم یه سری دانشگاه بود که حالا توی این دفترچه کاملا حذف شده، به عنوان مثال رشته خودم که رادیوبیولوژی بوده پارسال شهید بهشتی 10 نفر گرفته بود که طبق اطلاعیه ثبت نام امسال هم شهید بهشتی جز دانشگاه های پذیرنده بود ولی حالا کلا حذف شده و اصلا دانشجو نمیگیره و مطمئنم خیلی از رشته های دیگه هم بوده که اینطور بوده، این حتی از اون اعلامیه که گفتن افزایش ظرفیت داریم هم معتبرتره ، چون در دفترجه اصلی ثبت نام اعلام شده

سمانه68

New member
منم اصفهانم نمیتونم بیام امادوستان خاهش میکنم برید دوستان تهرانی ...من متاسفانه بااین وضع قبول نمیشم ظرفیت رشته ما نصف شد اگه الان چیزی نگیم سال دیگه باز نصف میشه وبیچاره میشیم

soheil...

New member
دوستان سلام؛
من قبلا قول 3 نفرو داده بودم، که با خودم بیارم؛
یه 3-4 نفر اضافه بر آمار قبلیم، به افراد همراه من اضافه کنید...
یا علی..

دل آرام

New member
بچه ها من یک سوال برام پیش اومد

کنکور وزارت علومم کاهش ظرفیت داشت ؟
چقدر ؟
از قبلش گفته بودن ؟

اگر نه میتونیم بهشون بگیم وقتی وزات علومیا کاهش نداشتن شما چرا آخه آآآآآآقاا !!!!

khatere31

New member
اگر هرکدوم از اینایی که اعتراض دارن قبول بودن هیچ کدومشون اعتراضی نداشتن. دوستانی که میگن یه سری با سواد پشت کنکور میمونن با این ظرفیت ها. رتبه 100 کجاش با سواد حساب میشه.؟؟؟؟ بیخودی دارید تلاش میکنید. دست هیچ کس نیست افزایش ظرفیت. برید دانشگاهها بپرسید بینید چقدر ارشد هنوز پایان نامه رو شروع هم نکردن. کسایی هم که شروع کردن هنوز کاری از پیش نبردن. دانشگاهها زیر بار نمیرن دیگه. و کارشون هم درسته . وزیر بهداشت موافق سرسخت کاهش بود از اولش. صد بار مصاحبه کرده بود. اونوقت میرید وزات بهداشت اعتراض.؟

khatere31

New member
کنکور دکتری امسال کاهش شدیدتری داشت. به عنوان مثال هماتو از 15 نفر 5 نفر شد . ظرفیت ارشد مطابق دکتری کم میشه. وقتی 5 تا دکتری میگیره ارشدش 39 تایی که الان شده زیادم هست. باید کم و کمتر بشه. هیچ کس نتونست دکتری رو برگردونه. شما هم ارشد رو نمیتونید کاری کنید. بیخودی هم شعار میدید ساکت نشینیم و این حرفا. فقط وقت اضافی میزارید. هرچی جمعیتتون بیشتر بشه جلو وزارت خونه به ضررتونه. چون میزان بی سوادا و رتبه های خراب تر تو چشم مسولین اونجا میره و از تعجب شاخ در میارن که رتبه 100 و خورده ای اومده اعتراض. جواب عکس میگیرید.

دوست عزیز رتبه ی من 46 هماتو امساله به نظرشما حق من نیست اعتراض کنم یا منم جزو بی سوادا محسوب میشم ؟ پول ظرفیت مازاد رو هم ندارم خیلی زیاده؟ فرق من با اونی که 39 شده توی چیه؟ ما اعتراض می کنیم برای حقمون همه یکسال زحمت کشیدن مطمئن باشین همه کسانی که اعتراض دارن از بهترین ها هستن من نمیدونم شما امسال امتحان دادید یا الان ارشد هستید ولی اگه جای ما بودید به این راحتی دست می کشیدید؟ وزارت بهداشت به چه دلیل ظرفیت های دستیاری رو بالا برده نکنه از دستیاری هایی که اعتراض کردن اونا هم بیسواد بودن خواهشا برای یک لحظه خودتون رو جای ما بگذارید با یکسال تلاش و زحمت حالا یکدفعه به بن بست بخورید کوتاه میاید؟

آخرین ویرایش:

khatere31

New member
باشه باتشکر از موج منفی خانم کوچولو کدوم کاهش ظرفیتی بابا اینا از سهمیه روزانه زدن فقط پولی کردن تازه ظرفیت آ رو زیادم کردن حتی اگه ظرفیت آ رو کم کنن از این ور دانشگاه ازداد عزیز هست خانم کوچولو بشین پای درس و مشقت حالا بشه یا نشه شما چ کاره اید؟این ب خود ما داوطلبان ارشد امسال ربط داره از ادب اینا هم اصلا حرف نزن ک یاس و ناامیدی خودش اخر بی ادبی و گناه هی هرکسی میاد واسه مانظر میده بابا میدونیم میدونی
اولا منم ایمنی امسال شرکت کردم. دوما رشته ای مثل ایمنی یا هماتو یا صدتا رشته دیگه دانشگاه ازاد نداره . سوما پولی در رشته ما تفاوتی نکرده. این حرف شماست. طبق دفترچه پارسال 18 تا گرفتن امسال 20 نفر. این حرفاتون واسه من که هیچ پستی ندارم خریدار نداره. چجوری میخواید وزارت رو راضی کنید.؟ با این حرفا .؟ همشم غلط.؟ من درس و مشقم رو از مهر تو دانشگاه تهران میخونم. شما نگرانش نباش

shima2020

New member
Ey baba base bacheha bikhial bazia nemidoonam chera alaki mikhan dava ra bendazan kho tehran mikhooni bekhoon be ma che badbakhti gir kardima. Mam. Mese shoma ye sal zahmat keshidim yani chi inharfa

Azin E

New member
بچه ها بنر رو گرفثم.بزرگ و خوشگل.3متر در 1متر.شعار هم آماده کنید
متنش ای شد:به علت عدم اطلاع رسانی قبلی،ما خواهان برگشت ظرفیت های پذیرش روزانه در تمامی رشته های آزمون کارشناسی ارشد به سال 92 هستیم

lodestar1110

New member
بچه ها بنر رو گرفثم.بزرگ و خوشگل.3متر در 1متر.شعار هم آماده کنید
متنش ای شد:به علت عدم اطلاع رسانی قبلی،ما خواهان برگشت ظرفیت های پذیرش روزانه در تمامی رشته های آزمون کارشناسی ارشد به سال 92 هستیم

مرسی خیلی زحمت کشیدین

elmira1365

New member
تلاش کن...
یه بار کافی نیست...
تلاش کن...
چون آخرش ...
وقتی دستات رو از خوشحالی بلند کردی و اشک تو چشمات حلقه زده ،
متوجه میشی چیزی که بهش رسیدی خیلی بزرگتر از تلاشیه که کردی

soheil...

New member
مرسی آذین خانوم. لطف کردین، من شماره کارتتونو نگرفتم، ولی فردا حضوری هرچه سهم هزینه من از بنر بود پرداخت می کنم.
سپاس

دل آرام

New member
واقعا بعضی رشته ها هستن تو ارشد پزشکی که با یه سوال تقریبا بیت 7 تا 10 نفر جابجا میشن ....و تو بعضی رشته های دیگه اینطور نیست ...
ولی در کل از پارسال خبرایی بر کاهش ظرفیت ها بود ....

- - - Updated - - -

آقای مکسین شما که توی دانشگاه رفت و امد دارین خبر داشتین
یه داوطب کنکور فارغ التحصیل که نباید بره دنبال این خبر ها
باید توی دفترچه ثبت نام اعلام میکردن که نکردن ما هم به این اعتراض داریم !

khatere31

New member
ما با کاهش ظرفیت مخالف نیستیم با کاهش یهویی و بیخبر مخالفیم!!!!

درود بر تو . یکی پیدا شد حرف عاقلانه بزنه . اما دوسال پیش که یه شبه ظرفیت ها زیاد شد کسی حرفی نزد. اینبار هم کسی نباید حرف بزنه . هم دوسال پیش اشتباه بود هم امسال . اما اصل کاهش ظرفیت رو خوبه باز شما قبول داری

mexin

Well-known member
واقعا بعضی رشته ها هستن تو ارشد پزشکی که با یه سوال تقریبا بیت 7 تا 10 نفر جابجا میشن ....و تو بعضی رشته های دیگه اینطور نیست ...
ولی در کل از پارسال خبرایی بر کاهش ظرفیت ها بود ....

- - - updated - - -

آقای مکسین شما که توی دانشگاه رفت و امد دارین خبر داشتین
یه داوطب کنکور فارغ التحصیل که نباید بره دنبال این خبر ها
باید توی دفترچه ثبت نام اعلام میکردن که نکردن ما هم به این اعتراض داریم !

درست میفرمایید ...در کل میگم خبرش بود ...انشالا به نتیجه برسه .توکل بخدا

soheil...

New member
من سرگردانی در وادی امید را به خزیدن در عزلت نا امیدی ترجیح می دهم...
ویل دورانت؛

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا