اعتراض به کنکور دکترای امسال

ali3333

New member
سلام.
برگ زرین دیگه ای تو حل مسائل روشن در مجموعه بیوتکنولوژی!
الان کلید نهایی سوالات آزمون دکتری بیوتک اومده، با اینکه کاملا مشخصه سوالات میکروب و ژنتیکو باید حذف کنند دوستان زحمت کشیدن از خودشون قانون نمره دهی وضع کردن.هرکس نزده این سوالاتو 1نمره میگره ،هرکس اشتباه زده نمره منفی نمیگیره ، هرکسم که درست زده 3 نمره! من مطمئنم که هستن کسانیکه میدونستن قراره این سوالات بعد از حذف شدن باز تو آزمون مطرح بشه. فقط این وسط حق کسانی مثه من ضایع شد که همه چیزشو رو درس سلولی گذاشت.عادت کردیم دیگه به این نامهربونیا و نامردیها. دانشگاه جای آدمای دوستدار علم نیست. در آخر به جز تاسف خوردن واسه خودمو شرایط این مملکت چیز دیگه ای ندارم که بگم.

marine

New member
من باهاشوت تماس گرفتم و این موضوع رو که این کجاش عدالت بود رو مطرح کردم، اما اونها کاملا حق به جانب می گن ما نهایت عدالت رو بکار بردیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمی دونم صدای ما باید به کجا برسه؟؟؟ یک سال عمرمون هدر رفت!!

mortaza

New member
سلام.
برگ زرین دیگه ای تو حل مسائل روشن در مجموعه بیوتکنولوژی!
الان کلید نهایی سوالات آزمون دکتری بیوتک اومده، با اینکه کاملا مشخصه سوالات میکروب و ژنتیکو باید حذف کنند دوستان زحمت کشیدن از خودشون قانون نمره دهی وضع کردن.هرکس نزده این سوالاتو 1نمره میگره ،هرکس اشتباه زده نمره منفی نمیگیره ، هرکسم که درست زده 3 نمره! من مطمئنم که هستن کسانیکه میدونستن قراره این سوالات بعد از حذف شدن باز تو آزمون مطرح بشه. فقط این وسط حق کسانی مثه من ضایع شد که همه چیزشو رو درس سلولی گذاشت.عادت کردیم دیگه به این نامهربونیا و نامردیها. دانشگاه جای آدمای دوستدار علم نیست. در آخر به جز تاسف خوردن واسه خودمو شرایط این مملکت چیز دیگه ای ندارم که بگم.

بله عملا و علنا نشون دادن که این رشته بی سر و صاحبه تو ایران. کسایی که سلولی و مولکولی خوندن ضرر کردن. فکر کنم برا سال بعد باید فیزیولوژی گایتون هم خونده بشه احتیاطا!!!!!!!

marine

New member
بچه ها یعنی واقعا باید اینطور در حقمون بی عدالتی رو تمااااام کنند؟؟ یعنی هیچ جایی نیست که اعتراضمونو بشنوه؟؟؟

mortaza

New member
والله چی بگم دیگه به کی اعتراض کنیم. خانه از پای بست ویران است!

بالا