اعتراض به کلید اولیه کنکور 93

mortaza

New member
سلام،مرتضی جان این درصدهای کسی است که پارسال قبول نشده متن کامل صحبت پارسالش اینجا میگذارم نمیدونم امسال شرکت کرده یا نه تا از خودشون هم بپرسید نمره مصاحبه 90 گرفتند که با توجه اینکه مقاله هم نداشتند اما نمره ای است که اونهایی هم مقاله داشتند حتی کمتر از 90 ایشان کسب کردند مثلاً رتبه یک 92سال 80 گرفتند! واقعاً وقتی این کامنت رو داشتم صحبتهای پارسال انجمن رو مرور میکردم نا امید شدم این رو دیدم حتی شما هم اونجا بودید و اینکه درصتاون و... حالا میفهمم خدای من چه رقابتیه با چه درصدهایی قبول نمیشوند امسال با این سطح ابتدایی بعضی سوالات قطعاً رقابت از پارسال نزدیک تر باشه حالم گرفته شد وقتی نتیجه این شخص پراسالی رو دیدم:smiliess (9)
نوشته اصلی توسط R.B نمایش پست ها
سلام دوستان-من مردود شدم
درصد های من: بیوشیمی:80 %-ایمنی:47%-سلولی مولکولی 67.76% و بیوانفورماتیک:9% نمره کتبی 270 و نمره کل 360
حتی یک درصد هم احتمال مردود شدم نمیدادم-با اعلام نتایج کاملا شکه شدم
البته مقاله نداشتم- درمورد امتیاز مقالات داخلی(علمی-پژوهشی و علمی ترویجی) نسبت به مقالات isi کسی اطلاع داره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

البته دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم ولی مصاحبه همون طور که فرمودین هس که به هر کس بخوان نمره میدن به هر کی نخوان نمیدن! ولی باید به خدا توکل کرد

negah

New member
بچه ها کلید نهاییو دیدین؟!:shocked:
منکه ناامیدتر شدم:dadad4:

کارولین

New member
بچه ها کلید نهاییو دیدین؟!:shocked:
منکه ناامیدتر شدم:dadad4:

آره منم امیدوار بودم تو رشته ما 2 تا سوالو حذف کننکه فقط یکی رو حذف کردن.خیلی ناراحت شدم اما بازم توکل بخدا ایشاله خداکمک کنه تو مصاحبه موفق بشیم . حیفه تلاشهایی که به نتیجه نرسن...

silk

New member
کاروووولییین چرااا فقط 1 حذف؟؟؟؟؟؟امیدم به کلید نهایی بود :New (6):

TUMS

Well-known member

بچه ها نگران نباشین اون سوال هایی که اصلاح نکردن برای همه هست و نگران نباشین
برای ما درس اصلی از 100 تا سوال 6 تا حذف شده بود که خوب بود ولی دوتا هم اصلاح نکرده بودن و میدونم کسی که خوب خونده بود اون دوتا طبق پاسخنامه اشتباه زده مثل من! به همین خاطر ناراحت نشدم از اصلاح نکردنشون
شما هم ناراحت نشین

mortaza

New member
بنده یه خسته نباشید جانانه به عزیزان طراح سوال عرض میکنم چون سالی اگه گند نزنن مریض میشن بنده های خدا! ورداشتن 5 تا از بی ربط ترین سوالا و بعضا حتی سوالی که جواب درست تو گزینه ها داره رو حذف کردن ازجمله سوال 136! جالبه گزینه سوال 118 رو از درست به غلط تغییر دادن! من فکر میکنم ورداشتن سوالا رو طبق مصلحت نورچشمی هاشون حذف و تغییردادن!

doneshjoo

New member
از 6تا اعتراضی که زدن بودم فقط 136 رو حذف کردن که مطمئنا گزینه 1 درسته، یعنی دانشمندایی برای ما سوال طرح می کنن که سالی 1 کتابم نمیخونن!! شک ندارم ! بقیه سوالات چه مشکلی داشت که حذفش کردن مثلا سوال 34 یا 25، آقا مارو گیر اوردین دیگه، دستمون که به جایی نمیرسه شما هم هر کار دوست دارید بکنید، مثلا من هنوز واسم سواله سوال 12 رو چرا درست نکردن، این سوال دیگه خیلی واضحه که جوابش تره هالوزه یا سوال 131 که حداقل مطمئنم گزینه چهارم غلطه ( یه مومن پیدا بشه منو از گمراهی در بیاره و یه منبع به من معرفی کنه و بگه من اشتباه میکنم که کمتر بسوزم)، اصلا یکی به من بگه این چه امتحان دکترایی که 10 از 150 تا توش غلطه، والله ما دوران دبستان و راهنمایی و دبیرستانم ندیدیم همچین امتحانی!!! یعنی آقایون وقت ندارن قبل از امتحان یکی رو بزارن به سوالای خودشون جواب بده که تو امتحانی که بعضیا جوونیشون رو خرجش میکنن همچین نشه، هی هی هی ....:13:

mortaza

New member
بهتون بگم که آقایونی که طراح سوال هستن سالی یه کتاب هم نمیخونن چون همه اش تو کارای اجرایی هستن و شش هفتا پست رو اشغال کردن! در کل امسال هم مثل پارسال رقابت شد یه رقابت شانسی و غیر علمی

sadra.s

New member
بنده یه خسته نباشید جانانه به عزیزان طراح سوال عرض میکنم چون سالی اگه گند نزنن مریض میشن بنده های خدا! ورداشتن 5 تا از بی ربط ترین سوالا و بعضا حتی سوالی که جواب درست تو گزینه ها داره رو حذف کردن ازجمله سوال 136! جالبه گزینه سوال 118 رو از درست به غلط تغییر دادن! من فکر میکنم ورداشتن سوالا رو طبق مصلحت نورچشمی هاشون حذف و تغییردادن!

لخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ لااااااااااااااااااااایک:4d564ad6:

بالا