اعتراض به کاهش شدید ظرفیت ارشد پزشکی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahrzad_a

New member
رشته منم همینطور پارسال حدودا 83 نفر می گرفت امسال 60 نفر با اینهمه شرکت کننده اگه واقعا به فکر بازار کار و اشباع اون هستن پس چرا همشون بین الملل برمی دارن با ترمی 7 میلیون این چه منطقیه ای...

biomar

New member
بچه ها حتما به پولی شدن هم اشاره کنید. یعنی چی که کسی با رتبه 3000 400 و بیشتر، چون پول داره بره بین الملل که نه توی مدرکشون میاد نه استاد و شرایطشون با روزانه فرق داره بعد یکی با رتبه ی 100 یا حتی کمتر نتونه بره؟
پس شایسته سالاری چی شد؟
در مورد پولی شدن علم هم بگید حتما حتما حتما

رها93

New member
اینهمه پولی پولی میگید مثلا رشته شما چند نفر برمیداره! برای ما همش 10 نفر!!

Hamidvet

New member
با عرض سلام و خسته نباشید

و قبولی طاعات و عبادات شما

وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی :مرکز سنجش اموزش پزشکی

احترامانظر به اینکه برای هر رشته کاهشی چشمگیر نزدیک به 30 نفر یـا در برخی موارد بیشتر مشاهده شده است !!

و این کاهش چشمگیر طی یک سال و بدون اعلام و صدور اطلاعیه ای قبل از کنکور امسال ، دور از انتظار و انصاف می باشد

کلیه دانشجویان اعتراض خودرا مبنی بر کاهش ظرفیت ها بدین وسیله اعلام نموده خواهشمندیم اصلاحات لازم صورت گیرد

امید است وزارتخانه مانند همیشه منطقی عمل نموده و با روندی عادلانه کاهش ظرفیت در چند سال رخ دهد

تا زحمات شرکت کننده ها با رتبه های برتر هدر نرود

بـــا تـشـکـ

بدین وسیله کلیه دانشجویان اعتراض خودرا مبنی بر کاهش ظرفیت ها اعلام نموده خواهشمندیم اصلاحات لازم صورت گیرد

biomar

New member
میگما جالبه... تا حالا کلی ارشد و کارشناسی پولی گرفتن، آزاد و هزار نوع مدرک پولیه دیگه اونها مهم نیست!
اما کسی که رتبش 70 میشه نباید قبول بشه که کیفیتا بره بالا! آخه مگه رتبه ی 70 چقدر اختلاف داره با رتبه 20!
خیلی به فکر کیفیتا هستن علمی کاربردی و پیام نور و این پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد رو جمع کنن که یه تن کارشناسی و ارشد بیسواد تحویل جامعه میدن تا با یه تیکه کاغذ استخدام بشن و ....( بله بله نزنید میدونم بینشون استثنا هم هست!)
اینارو برن جمع کنن... نه کسی که کلی زحمت کشیده و رتبه دورقمی اورده.
هرچیزی یه راه و روشی داره. یه سال تا 500 تهران قبول میشن(علوم) یک سال 300 باید بره پیام نور!
اینجوری فقط یک عده چوب میخورن. اینجوری همه چیز میشه شانس و اقبال که شانس بیاری امسال که تو شرکت میکنی سازمان های محترم چه خوابی برات دیده باشن. که اونم از قبل اعلام نمیکنن... میذارن دقیقه نود.
باور کنید اینا نصفش به خاطر پول جمع کردنه نه کیفیت. وگرنه اگر فکر کیفیت بودن چرا دو سه ساله بین الملل رو به پا کردن؟ میتونستن شبانه بگیرن با هزینه کمتر. چه خبره 7 میلیون؟ خب معلومه خیلیا نمیتونن برن و جا برای رتبه های نجومی اما پولدار باز میشه. اونوقت این کجاش باعث افزایش کیفیت میشه؟! اصلا کارشون با منطق جور در نمیاد. کاهشیم اگر قرار بود باشه نباید یکدفعه به این میزان کاهش میدادن. یه یک عده واقعا ظلم میشه.

رها93

New member
بچه ها پولی رو اینهمه بد نگید من الان کسی رو میشناسم که با نمره بالای 280 دودل شده واسه پولی! چون روزانه ممکنه قبول نشه!
این آدم بمونه سال بعد تک رقمی میشه خب شاید بره پولی پس معلومه بینشون باسوادم پیدا میشه!البته این جریان مثل ستاره سهیل میمونه دیگه!!!!

Y77

New member
آنچه من در قالب ایمیل ارسال کردم:

با سلام وعرض ادب
احتراما به استحضار میرسانم آنچه شما در باب کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه ها انجام دادید چیزی جز ظلم بر ما نیست ،منظور از ما قشری از جامعه هستیم که برای علم میکوشیم برای قبولی در دانشگاه های داخل ایران یک سال و شاید بیشتر ،از همه چیز زندگیمان میگذریم
حال نه خانواده توانایی پرداخت هزینه ی تحصیل مارا در دوره های شبانه و بین الملل دارد و نه دولت امید ،دولت یازدهم ،حال به کدامین ریسمان چنگ زنیم و علم آموزیم شما خودتان قاضی
ضمن آنکه ظرفیت پذیرش قبل از کاهش به خودی خود به قدری کم بود که واقعا تلاشی شبانه روزی را میطلبید حال هنوز لبخند رتبه هایمان به چهره نقش نبسته دانشگاه ها ما را نمیخواهند

باقی بقایتان

stf

New member
بچه ها باید حضورا هم بریم نشستن و دست روی دس گذاشتن کاری از پیش نمیبره
هر کی که تهرانه و آماده اس یه اعلام آمادگی بکنه تا شنبه قرار بزاریم و بریم سنجش پزشکی که شهرک غربه

م.صفری

New member
بچه ها پولی رو اینهمه بد نگید من الان کسی رو میشناسم که با نمره بالای 280 دودل شده واسه پولی! چون روزانه ممکنه قبول نشه!
این آدم بمونه سال بعد تک رقمی میشه خب شاید بره پولی پس معلومه بینشون باسوادم پیدا میشه!البته این جریان مثل ستاره سهیل میمونه دیگه!!!!

خب اره بمونه
بهتر ازینه که جای یه دورقمی رو بگیره
باید بمونه دیگه اصلا باهوش ترین فرد
مهم اینه امسال نتونسته
سال بعد
درد داره کسی که دورقمیه بمونه سال بعدی که اصلا معلوم نیس شرایط چی میشه ... درد داره

رها93

New member
مطمئن باش خیلیا پولشم دارن ولی اونقدر اراده ها قوی هست و دلشون نمیخواد گردن کج کنن میمونن با بهترین رتبه ها میرن روزانه! من مثال زدم فقط

vet lab sciences

New member
جنگ جنگ تا پیروزی!!
معترضین عزیز توجه کنید :
فردا روز غزه است بریزید بیرون و حق خودتان را باز پس گیرید!!

:25r30wi::sdasdasd::mad_majidonline:

partov

New member
نا سلامتى دولت تدبىر و امىده
تو وزارتخونه اش نه تدبىرى دىده مىشه نه امىدى
نباىد ولکن باشىم
هم نامه و هم تماس با باشگاه خبرنگاران جوان باىد صداى اعتراضمونو بهشون برسونىم

Hamidvet

New member
نا سلامتى دولت تدبىر و امىده
تو وزارتخونه اش نه تدبىرى دىده مىشه نه امىدى
نباىد ولکن باشىم
هم نامه و هم تماس با باشگاه خبرنگاران جوان باىد صداى اعتراضمونو بهشون برسونىم

اتفاقا تدبیر و امید داره ولی هول هولکی شده دیگه ...

partov

New member
دوستان شماره 111 پل ارتباطى با دولت اصلا وقت کافى نمىده ادم مسئله اش را مطرح کنه

partov

New member
دوستان نظرتون چىه جمع بشىم برىم جلو وزارتخونه و اعتراض کنىم؟
کاملا اروم و بى حاشىه

Immunity

Well-known member
اینقدر مسیولین احمق تشریف دارن که نگووووو.....اخه یکی نیس باینا بگه شماکه قراره ظرفیتارو باین شدت کم کنین قبل ثبت نام تو کنکور ارشد میگفتین ملت تکلیفشو بدونن...بطورمثال وقتی من میبینم ایمنی 50نفر کم شده دیگ الکی یسال خودمو الاف خوندنش نمیکنم وزارت علوم رو میچسبن تارتبه خوبی رو بیارم...من امسال بااینکه دانشجوبودم بشدت وقت گذوشتم ترم8 نمراتم درحده پاس بودن!!

Persian-Masoud

New member
دوستان نظرتون چىه جمع بشىم برىم جلو وزارتخونه و اعتراض کنىم؟
کاملا اروم و بى حاشىه

آروم و بی حاشیه؟

چندماه پیش بود وزارت بودم کمی کار داشتم. دیدم یه عده که از قوم مغول دست کمی نداشتن (چه دختر چه پسر) یک داد و بیداد و سر و صدایی راه انداخته بودن که فقط بیا و ببین!
پرسیدم از یکیشون داستان چیه؟
نگو اینها پزشکی هایی بودن که امتحان علوم پایه افتادن اومدن اعتراض که چرا بهمون نمره ندادیـــــــــــــن؟!!!
مطمئن هم باشید که بعدا همشون نمره گرفتن! چرا؟ چون پزشکین!
الان من خودم به قولی خرم از پل گذشته و ارشد قبول شدم. اما شماهایی که قبول نشدین یا سال اول هستین اگر اعتراض نکنید خودتون این کاهش ظرفیت رو قبول کردین و دیگه حق اعتراض ندارید.

ROJO

New member
ما کلا شانس نداریم حالا ب دکترا هم برسیم یحتمل ظرفیت میشه یه نفر اونم فرزند شهید اپلای میده:smiliess (9):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا