اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

love virology

New member
دروووووووووووووووووووووووود بر همگاااااااااااااااان هم اکنون نیازمند یاری و کمک دوستان هستیم منم از طریق فیس بوووووووووک اطلاع رسانی میکنم

biomar

New member
آفرین! من هستم همه جوره. پارسال با ایمیل نتیجه خوبی گرفتیم همه بچه های بیوتک ایمیل زدیم برای افزایش ظرفیت و پذیرش دانشگاه ایران که در کمال ناباوری هر دو انجام شد!
تاریخ امتحان که چیزی نیست خواسته ی کاملا به جاییه چون پارسال یک استثنا بود. من تا الان هم فکر میکردم امسال تاریخش برمیگرده و روی حساب اوایل تیر درسامو تنظیم کردم...

بهتر نیست متن ایمیل رو بذارید با آدرس و عنوان مشترک بفرستیم؟
اینطوری همین که ببینن کلی ایمیل با عنوان مشترک اومده خودشون دستشون میاد اوضاع از چه قراره! فکر نمیکنم کسی اونجا بشینه تک تک ایمیلا رو باز کنه بخونه! ولی اگه تعداد زیادی ایمیل مشترک براشون بره راحت تر اعتراض خودمون رو رسوندیم!
میتونیم متن ایمیل رو به دوستان دیگمون که توی سایت نیستن بفرستیم و ازشون بخواییم بفرستن!! (حتی یه کوچولو شیطون بشیم از اونایی هم که آزمون ندارن بخواییم کمک کنن و این ایمیل رو بفرستن!! )

مهلا1991

New member
بچه ها منم همین الان میل میفرستم و اس ام اس هم میدم
شنبه هم زنگ میزنم
توروخدا به دوستانتونم اطلاع رسانی کنید و بگین زنگ بزنن
اصلا به فامیلن بگین.............:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

bioshimi93

New member
من به ادرسی که گفتین ایمیل زدم اشتباه بود ادرسش لطفا یکی ادرس دقیق و درست رو بگه
متن و عنوان ایمیلم اینه میتونید اینو بفرستید

اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی

با سلام و احترام خدمت مسئولین محترم مرکز سنجش پزشکی کشور

اینجانب و تمامی داوطلبین ارشد علوم پزشکی نسبت به تاریخ برگزاری آزمون ارشد اعتراض داریم
سال گذشته به دلیل انتخابات ازمون در 8 و 9 ام خرداد برگزار شد اما امسال باید در همان تاریخ قبلی که تیرماه بود برگزار گردد.
از طرفی ما دانشجوی سال آخر بوده و در 8 و 9 خرداد درگیر استرس امتحانات هستیم و نمیتوانیم آمادگی لازم برای کنکور دادن داشته باشیم.
از شما خواهشمندیم در مورد تاریخ برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی تجدید نظر نموده و آزمون در تیرماه برگزار گردد.
امیدوارم کمی هم به خواسته ی ما دانشجویان مظلوم واقع شده توجه کنید
با تشکر

neda-si

New member
منم ايميل فرستادم با عنوان "درخواست تغيير زمان آزمون"
زنگ هم ميزنم، به دوستام هم ميگم زنگ بزنن
بچه ها به خدا وقتي نميگيره ازتون كمك كنين لطفاً
فرضاً دو روز هم فكرمون مشغول بشه اما اگه جواب بگيريم ٢٠ روز وقت بيشتر اونم قبل آزمون به دست مياريم

مهلا1991

New member
آفرین! من هستم همه جوره. پارسال با ایمیل نتیجه خوبی گرفتیم همه بچه های بیوتک ایمیل زدیم برای افزایش ظرفیت و پذیرش دانشگاه ایران که در کمال ناباوری هر دو انجام شد!
تاریخ امتحان که چیزی نیست خواسته ی کاملا به جاییه چون پارسال یک استثنا بود. من تا الان هم فکر میکردم امسال تاریخش برمیگرده و روی حساب اوایل تیر درسامو تنظیم کردم...

بهتر نیست متن ایمیل رو بذارید با آدرس و عنوان مشترک بفرستیم؟
اینطوری همین که ببینن کلی ایمیل با عنوان مشترک اومده خودشون دستشون میاد اوضاع از چه قراره! فکر نمیکنم کسی اونجا بشینه تک تک ایمیلا رو باز کنه بخونه! ولی اگه تعداد زیادی ایمیل مشترک براشون بره راحت تر اعتراض خودمون رو رسوندیم!
میتونیم متن ایمیل رو به دوستان دیگمون که توی سایت نیستن بفرستیم و ازشون بخواییم بفرستن!! (حتی یه کوچولو شیطون بشیم از اونایی هم که آزمون ندارن بخواییم کمک کنن و این ایمیل رو بفرستن!! )

اره اینجوری خیلی بهتره
فقط متنو کی مینویسه؟میشه هر کی وارده زودتر دست به کار بشه؟

مهلا1991

New member
ادرس میلو از کجا باید پیدا کرد؟؟؟؟

- - - Updated - - -

Arshad93@sanjeshp.ir
تو دفترچه این ادرسو داده

biomar

New member
من متنی که پارسال به پیشنهاد یکی از دوستان فرستادیم رو کمی تغییرات دادم! اگر خوبه لایک کنید که ازین به بعد همه همین متن رو بفرستیم

آدرس : info@sanjeshp.ir

عنوان "درخواست تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد"

با سلام
خدمت مسئولین محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی کشور احتراما به
عرض میرساند،
از آنجا که داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی 1393،
یک سال یا بیشتر زمان و توان و انرژی برای قبولی در رشته ی مورد علاقه ی خود صرف کرده اند ،
بدلیل برخی تصمیم گیری های ناگهانی از سوی وزارت بهداشت
متحمل نگرانی و اضطراب مضاعف مبنی بر تضییع حقوق آنها و بی عدالتی هایی شده اند.

امسال نیز همانند سال گذشته که به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری استثنائا تاریخ برگزاری آزمون تغییر کرد
و بر خلاف روال همیشه
خبر از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد زودتر از موعد داده شد.
و این در حالیست که تنها 4 ماه تا زمان آزمون باقی است.
این امر سبب برهم خوردن برنامه ریزی های اغلب داوطلبان بمنظور اتمام
دروس و مرور آنها شده که فشار روانی دوچندان را به داوطلبان وارد میکند.
ضمن این که زمان طلایی که جهت مرور و تسلط داوطلبان لازم است شدیدا کاهش
یافته و دانشجویانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند با تداخل امتحانات و آزمون ارشد مواجه اند.

از وزارت متبوع که متولی امر سلامت روان و توسعه علمی در کشور
است خواهشمندیم هرچه زودتر و پیش از آغاز ثبت نام داوطلبین،
اقدام به اصلاح تاریخ برگزاری آزمون نموده تا داوطلبان بدون استرس مضاعف، عادلانه برای نتیجه ای بهتر بکوشند.
امید است در آینده نزدیک با تصمیمات هوشمندانه و به موقع
مسئولان محترم وزارت بهداشت و سنجش پزشکی شاهد کاهش نگرانیهای داوطلبان
تحصیلات تکمیلی که آینده سازان کشور هستند باشیم.

آخرین ویرایش:

biomar

New member
پیامکم نرفت!

آدرسی که گذاشتم آدرسیه که پارسال اعتراضمون رو فرستادیم. به این آدرس بفرستیم بعد اگر آدرس جدیدی پیدا کردیم بازم میفرستیم ! والا ! لابد خودشون پیش بینی میکردن چی میشه واسه همین....
:p7977cujr38iyymsu8:

biotec93

New member
منم هستم...بخدا اینا اصلا ما رو نمیبینن..به خاطر تعطیلات بیشتر چه کارا که نمیکنن
آقا شنبه همه یه سره زنگ میزنیم...اینقد زنگ میزنیم دیگه نتونن تحمل کننننننننننننننننننننننننننننننننن

Ana67

New member
سلام
بچه ها من به این ادرس چندین بار ایمیل فرستادن.ایمیل هم رفت.تو ر خدا هم زنگ بزنین هم ایمیل بدین.چند بار در روز
info@sanjeshp. ir

karshenasgh

New member
پیشنهاد خیلی خوبی بود....منم ایمیل زدم حالا شنبه حتما زنگ میزنم ..یه سوال بچه ها ...برای کنکور لیسانس به پزشکی که اعتراض کردند کسی خبر نداره که تاریخشو براشون تغییر دادند یا نه..میخوام بدونم میشه امیدوار بود که برا ما هم تغییر بدن یا نه..؟؟
ایشالا که برگرده به روال عادی...

بله... برای ازمون لیسانس به پزشکی، یک سری از شرایط شرکت در آزمون رو تغییر داده بودن که بچه ها اعتراض کردن و اعتراضشون جواب داد...
حتی توی آزمون سراسری هم برای شرکت مجدد برای رشته های علوم پزشکی شرایط جدید گذاشته بودن که اون رو هم برگردوندن به حالت اولش...
برای کنکور ارشد هم اگه همه یکدست باشیم و اعتراض کنیم حتماً جواب خواهد داد....

mohana

Well-known member
من فرستادم :) ان شاءالله که نتیجه بده

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member

ایمیلی که داخل دفترچه راهنمای شرکت در آزمون گذاشته، اینه: Arshad93@sanjeshp.ir
اما ممکنه هنوز اونو راه انداری نکرده باشن که ایمیل هاتون بهش نمی رسه!! بهتره ایمیل هاتون رو هم به این آدرس بفرستین و هم ایمیل روابط عمومی مرکز سنجش پزشکی که آدرسش این هست:info@sanjeshp.ir
من پارسال هر چی ایمیل به آدرس روابط عمومی می فرستادم، رو جواب میدادن اما آدرس اولی حتی اگه بهشون برسه هم ممکنه جواب ندن...

شماره تلفن واحد کارشناسی ارشد مرکز سنجش پزشکی هم این هست:

88363560 الی 88363580

داخلی 3317

این هم که شد شماره ای که میشه باهاش پیامک فرستاد: 88363600

اونایی هم که میتونن لطفاً هماهنگ کنن و با هم برن حضوری اعتراض کنن... ان شاءالله که اعتراض ما هم جواب بده...

موفق باشید...

آخرین ویرایش:

ir_pari

New member
حتمااااااااا
بچه ها یادتون نره قطه قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
پس هیچکس دریغ نکنه

biomar

New member
واقعا خیلی بی ملاحظه و خودخواهن که به خاطر خوش گذرونی بیشتر این همه آدم رو با تصمیمات غلطشون کلافه میکنن
دائم تصمیمات نادرست میگیرن و ما هم شده وظیفمون که بشینیم کارای اینارو اصلاح و اعتراض کنیم نمیدونم پس اونجا نشستن چیکار میکنن حقوق میگیرن واسه چی

برای متن مشترک برید صفحه ی چهار. من هم به هر دو آدرس فرستادم.

مهلا1991

New member
من متنی که biomar نوشته بودو فرستادم
گویا رفته
توروخدا اطلاع رسانی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا