اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

goldan

New member
Akhe baghie ghesmata javab midan faghat in shomare barnemidaran

دکتر لیدرفرمودن اینجا کلا ج نمیدن ینی دیر ج میدن.به ندرت.کسانی که سال قبل ثبت نام کردن گفتن که نیلزی به رفتن طرح و داشتن مدرک نیست اما این گکه بعضیا ازجمله رشته من و... مشمول طرحن وباید یاگواهی پایان یا معافیت یا ترخیص بیارن برام جای سواله.

dr.leader

New member
دکتر لیدرفرمودن اینجا کلا ج نمیدن ینی دیر ج میدن.به ندرت.کسانی که سال قبل ثبت نام کردن گفتن که نیلزی به رفتن طرح و داشتن مدرک نیست اما این گکه بعضیا ازجمله رشته من و... مشمول طرحن وباید یاگواهی پایان یا معافیت یا ترخیص بیارن برام جای سواله.

تماس بگیرید شاید جواب دادن ...
مشمول و غیر مشمول نداره ....
بالاخره باید عدالت باشه این بین ...
یا این که اونایی که طرح داشتن باید ۲۷ سال بودن نه ۲۵ پس منطقی نیس

bahar8

New member
وااای کلی دلم ریخت وقتی اطلاعیه شرط سن رو دیدم تولد من 26 دی 67 هست یعنی اگه 1 روز جلوتر بود نمی تونستم امتحان بدم!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

iranian girl

New member
هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن :thumbsdownsmileyani بچه هایی که تهران هستین لطفا در مورد مدرک طرح حضوری سوال کنید ما شهرستانیا دستمون کوناهه.. :28:

iranian girl

New member
بچه ها من امروز یه بار دیگه اطلاعیه رو تو سایت دانشگاه تهران نگاه کردم بند مربوط به ارائه مدرک طرح رو برداشتن.. :thumbsupsmileyanim:

golgon

New member
ارائه مدرك زبان انگليسي از داوطلباني كه شرايط ورود به دوره را كسب كرده­ اند و در آزمون پذيرفته شده­ اند تا زمان ثبت نام در دانشگاه (تاريخ احتمالي ثبت نام شهريور ماه 1393 )ضروري است و در غير اينصورت قبولي آن­ها كان لم يكن تلقي خواهد شد.
سلام دوستان مگه قبلا زمان ارائه مدرک زبان تا قبل از آزمون علوم پایه کشوری نبود؟

for70

New member
bacheha torokhoda j bedin...in madrake moadele karshenasio chejooro bayad gereft??daneshgahe man mige ma hichi nemitoonim be shoma bedim...shoma chejoori gereftin?chi bayad begam ta behem bedan.........
بچه ها من امروز یه بار دیگه اطلاعیه رو تو سایت دانشگاه تهران نگاه کردم بند مربوط به ارائه مدرک طرح رو برداشتن.. :thumbsupsmileyanim:

for70

New member
bacheha torokhoda j bedin...in madrake moadele karshenasio chejooro bayad gereft??daneshgahe man mige ma hichi nemitoonim be shoma bedim...shoma chejoori gereftin?chi bayad begam ta behem bedan.........

dr.leader

New member

اگه شما فارغ التحصیل شدی باید بهتون گواهی معدل بدن مثه اونطوری که واسه ارشد میدن

dr.leader

New member
لطفا توی پروفایلم پیام بدین تا راهنمایی تون کنم ....

- - - Updated - - -

بند طرح نیروی انسانی از اطلاعیه حذف شده

iranian girl

New member
for70 من هم گواهی معدل گرفتم. یه نامه که مدلتو بگن و مهر و امضا بشه.. میدن حتما.. بگو دوستای دیگه از دانشگاهای دیگه گرفتن.

for70

New member
for70 من هم گواهی معدل گرفتم. یه نامه که مدلتو بگن و مهر و امضا بشه.. میدن حتما.. بگو دوستای دیگه از دانشگاهای دیگه گرفتن.

migam.mige ma kari be daneshgahaye dge nadarim.shome chi khastin azashoon?chi goftin/?alan chi behetoo dadan?tarh raftin?

dr.leader

New member
دوستان تا جایی که میتونین گواهی موقتا تون رو اینطوری بگیرین :
گواهی میشود خانم /آفای ..... دانش آموخته رشته .... از دانشگاه .... با معدل ..... است . حالا اگه زیاد اموزشتون گیر بود بگید میتونه بنویسه این گواهی فقط واسه دانشگاه تهرانه و هیچ ارزش دیگه ای نداره
در ضمن حتما اصرار کنید که بهتون بدن . اگه ندادن در خواست بنویسید و برید پیش معاون اموزشی تون و وضعیت خودتون رو براشون بگید . اینا چه میفهمن اینده یه جوان به یه کاغذ بنده . دست برندارید

goleyakh

New member
migam.mige ma kari be daneshgahaye dge nadarim.shome chi khastin azashoon?chi goftin/?alan chi behetoo dadan?tarh raftin?

دوست عزیز به من هم اونی که مثلا مسئولش بود اولش میگفت تا طرح نری دادن همچین نامه ای محاله . ولی بعد رفتم پیش رئیسشون و اصل کاریشون .نمی دونم سمت دقیقش چی بود.سه سوت دستور داد واسم صادر کردن !حتی نپرسید واسه چی میخای !!! شما هم سراغ اصل کاریای دانشگاه برو! حتما واست درستش میکنن

for70

New member
دوست عزیز به من هم اونی که مثلا مسئولش بود اولش میگفت تا طرح نری دادن همچین نامه ای محاله . ولی بعد رفتم پیش رئیسشون و اصل کاریشون .نمی دونم سمت دقیقش چی بود.سه سوت دستور داد واسم صادر کردن !حتی نپرسید واسه چی میخای !!! شما هم سراغ اصل کاریای دانشگاه برو! حتما واست درستش میکنن[akhe man daneshgaham tu shahre khodam nist...........hamaro daram tel mizanam........

for70

New member
دوست عزیز به من هم اونی که مثلا مسئولش بود اولش میگفت تا طرح نری دادن همچین نامه ای محاله . ولی بعد رفتم پیش رئیسشون و اصل کاریشون .نمی دونم سمت دقیقش چی بود.سه سوت دستور داد واسم صادر کردن !حتی نپرسید واسه چی میخای !!! شما هم سراغ اصل کاریای دانشگاه برو! حتما واست درستش میکنن

u koja boodin?in daneshgahe hormozgan mkhd bege ma hame karakoon ghanoonie

بالا