اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

Persian-Masoud

New member
سپاس دایی مسعود.دوتا کتاب زبان معرفی کرده و هردوتاشونم جلد ابی هستن.1.زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتش 14000. و 2.کتاب جامع زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتشم 29000.حالا نمیدونم کدومشون خوبه؟لطفا راهنماییم کنید

اونی که 14 تومنه! همین چند دقیقه پیش سفارش دادم با پول پست شد 17 تومن تقریبا.

ناصح

New member
:applause:ایول داش مسعود.از سرعت نور هم سریعتری.احتملا نیم ساعت دیگه دستت برسه و تا فردا هم تمامشو بخونی:

FORD

New member
سپاس دایی مسعود.دوتا کتاب زبان معرفی کرده و هردوتاشونم جلد ابی هستن.1.زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتش 14000. و 2.کتاب جامع زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتشم 29000.حالا نمیدونم کدومشون خوبه؟لطفا راهنماییم کنید
140000 رضازاده
290000 لزگي

arezoomand

New member
من امسال لزگی رو خوندم خوبه خوب ولی 40زدم.زبانش سخت و وقت گیر بود .رضازاده و لزگی خیلی فرق دارن؟

vb2

New member
به نظر منم
زبان رضا زاده+لغت های کنکورهای سالای پیش +504 عالیه

helena

New member
آره رضازاده عالیه ولی لزگی هم برای تقویت متن خوبه.504 اصلا خوب نیست کلماتش هیچ ربطی به ازمونهای وزارت بهداشت نداره فقط به درد یادگیری زبان میخوره نه کنکور

ناصح

New member
ممنون.راستش من زبانم در رشته کارشناسیم که علوم اجتماعیه خوبه.اما برای اموزش بهداشت مشکل دارم.ازاین هفته میخوام روزی 2 ساعت زبان بخونم

shookooh

New member
اونی که 14 تومنه! همین چند دقیقه پیش سفارش دادم با پول پست شد 17 تومن تقریبا.

مسعود من اون کتابی رو که الان خریدی پارسال خریدم. باهاش زبان 55% زدم ولی بگم که اصلا کافی نیست. یعنی امسال زبان لعاتی دادن که من اصلا نه تو این کتاب خونده بودم نه توی 504 . فقط به این اکتفا نکن . سعی کن بیشتر کتابی رو بخونی که به زبان لاتین باشه. معمولا این مدل کتابا از نظر لغت قویتر هستن اما خوب وقتگیرتر هم هستند. برای دانلود بگردی هست. لغات آزمون تافل و...

Persian-Masoud

New member

مسعود من اون کتابی رو که الان خریدی پارسال خریدم. باهاش زبان 55% زدم ولی بگم که اصلا کافی نیست. یعنی امسال زبان لعاتی دادن که من اصلا نه تو این کتاب خونده بودم نه توی 504 . فقط به این اکتفا نکن . سعی کن بیشتر کتابی رو بخونی که به زبان لاتین باشه. معمولا این مدل کتابا از نظر لغت قویتر هستن اما خوب وقتگیرتر هم هستند. برای دانلود بگردی هست. لغات آزمون تافل و...

شکوه جان یه سوال ساده!
قبول داری زبان عمومی کنکور ارشد ما بالای 85% مربوط میشه به معانی کلمات؟
پس برای تقویت زبان و موفقیت توی کنکور کافیه این قسمت رو تقویت کنی! برای تقویتش هیچ چیزی در درجه اول بهتر از دونستن لغات کنکورهای سال های قبلی نیست! یه عنوان مثال 8 کنکور آخری که چون صبح و عصر هست میشه 16 تا کنکور با یه دنیا کلمات متنوع! این از این! برای چاشنی هم کلمات 504 رو بذار بغلش و تمام! :black_eyed:

میتونم بپرسم شما دانشجوی کدوم دانشگاهی؟ از این جهت که اطلاعاتتون خیلی کامله پرسیدم. ممنون
درود بر شما.
راستش من ریاضی فیزیک بودم و دیپلم ریاضی دارم.
حتی پیش دانشگاهی هم ریاضی بودم! اون یکی دو ماه قبل از کنکور تصمیم و مسیر زندگیم عوض شد و زود یکم زیست خوندم و رفتم سر جلسه،
البته کنکور سراسری رو ریاضی دادم و کنکور آزاد رو تجربی!
سراسری رتبه بهتر از 12000 نیاوردم! برای تجربی هم سر خودمو کلاه نذاشتم! منی که یک ماه و نیم زیست خوندم اونم فقط زیست دوم دبیرستان مگه چی میتونستم قبول بشم؟ پرستاری رو آوردم اونم به واسطه قدرتی که توی فیزیک و شیمی و ادبیات داشتم
به هر حال الان لیسانس پرستاری رو از دانشگاه آزاد دارم اما چون خوشبختانه استاد هایی که در دانشگاه داشتم فوق العاده با سواد و بسیار دلسوز بودن داشجوی با سوادی در اومدم به نظر خودم. سه تا استاد اصلی که داشتیم دو تاشون از دانشگاه تهران و یکی شون از تربیت مدرس دکترا دارن.
اطلاعات منم در مورد زبان فقط خوبه نسبتا! وگرنه در مورد ارشد آموزش بهداشت مدیون راهنمایی های مهسای عزیز هستم. :heart:

baboliau

New member

شکوه جان یه سوال ساده!
پس برای تقویت زبان و موفقیت توی کنکور کافیه این قسمت رو تقویت کنی! برای تقویتش هیچ چیزی در درجه اول بهتر از دونستن لغات کنکورهای سال های قبلی نیست! یه عنوان مثال 8 کنکور آخری که چون صبح و عصر هست میشه 16 تا کنکور با یه دنیا کلمات متنوع! این از این! برای چاشنی هم کلمات 504 رو بذار بغلش و تمام! :black_eyed:

درود بر شما.
حتی پیش دانشگاهی هم ریاضی بودم! اون یکی دو ماه قبل از کنکور تصمیم و مسیر زندگیم عوض شد و زود یکم زیست خوندم و رفتم سر جلسه،
سراسری رتبه بهتر از 12000 نیاوردم! برای تجربی هم سر خودمو کلاه نذاشتم! منی که یک ماه و نیم زیست خوندم اونم فقط زیست دوم دبیرستان مگه چی میتونستم قبول بشم؟ پرستاری رو آوردم اونم به واسطه قدرتی که توی فیزیک و شیمی و ادبیات داشتم
به هر حال الان لیسانس پرستاری رو از دانشگاه آزاد دارم اما چون خوشبختانه استاد هایی که در دانشگاه داشتم فوق العاده با سواد و بسیار دلسوز بودن داشجوی با سوادی در اومدم به نظر خودم. سه تا استاد اصلی که داشتیم دو تاشون از دانشگاه تهران و یکی شون از تربیت مدرس دکترا دارن.
اطلاعات منم در مورد زبان فقط خوبه نسبتا! وگرنه در مورد ارشد آموزش بهداشت مدیون راهنمایی های مهسای عزیز هستم. :heart:

سرنوشتت چقدر شبیه منه!:sad:
با این تفاوت که من آزاد انتخاب اولم ماماییی زدم و قبول شدم!!
الانم میخوام ارشد مدیریت خدمات شرکت کنم
الان اوضاع همینه یهو مسیر زندگیت عوض میشه و خودتم تو کار خودت میمونی!!!ولی من خیلی از تغییر رشته ام راضی ام وگرنه الان بیکار خونه نشسته بودم:painting:

silverclove

New member

شکوه جان یه سوال ساده!

درود بر شما.

ارشد آموزش بهداشت زمینه شغلیش چیه؟

moonsa

New member
احتمال تعطیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: درصورتی که بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی تأمین نشود، احتمال تعطیل شدن فعالیت‌های این دانشگاه‌ها در سراسر کشور وجود دارد.

حسینعلی شهریاری، درباره پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران، اظهار داشت: نگران پرداخت حقوق و م زایای کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی در کشور هستیم.

وی ادامه داد: در صورتی که بودجه مورد نیاز دانشگاه‌‌های علوم پزشکی تأمین نشود احتمال تعطیل شدن فعالیت‌های این دانشگاه‌ها در سراسر کشور وجود دارد.

رئیس کمیسون بهداشت و درمان مجلس گفت: براساس گزارش‌های ارائه شده تمامی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی برای پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارمندان در پایان آبان مشکل دارند.

Persian-Masoud

New member
فقط مربوط به دانشگا ههای علوم پزشکی نمیشه.
با همین وضعیت اوضاع پیش بره تا تابستان دولت از پرداخت حقوق کارکنانش ناتوان میشه.

بالا