اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

vb2

New member
ببچه ها شما درستونو بخونیدااااااااا نشینید به انتظار این شبانه تا جوابش بیاد که حتما میاد این 2 ماهم از دستتون میره هااااااا بخونید ایشالله بهترینا واستون پیش بیاد میدونم الان ذهنتون خیلی درگیره
منم بودم منتظر یه اتفاق به این مهمی بودم مصمم نمی خوندم ولی شما زمانو از دست ندید الان نیمه ی آبانه عین باد میگذره این چند ماهم ها

آخرین ویرایش:
منکه پارسال این موقع هنوز شروع نکرده بودم اما چون اختلافم با نفر اخر خیلی ناچیز بود تصمیم داشتم امسال زود شروع کنم که این اطلاعیه اومد و حسابی منو از حال و هوای درس خوندن انداخت. دیگه تمرکز واسه درس خوندن ندارم . نمیدونم قبول میشم ؟ شهری که مد نظرم هست رشته منو میگیره؟ هزینش چقده؟ خلاصه حسابی کلافه ام و از خودم دلخورم که چرا نمیشینم درس بخونم:image170:

nazaninmahdavi

New member
خیلی کلافه شدم.هنوزم درسو شروع نکردم.یک ماهه معطل این شبانه شدم..کاش اصلا" شبانه
نمیگرفتن..دیگه امیدی هم به خوندن ندارم........همه روزام به بیکاری و بطالت میگذره..یادمه سال پیش این موقع ها بیشتر از نصف درسامو خونده بودم..یادش بخیر!!! چه انگیزه ای داشتم!! :smilies-azardl (181

اعتقاد من اینه که یکی از ویژگی های مهم بچه های علوم پزشکی علی الخصوص اونهایی که کار بالینی دارند ، داشتن روحیه قوی ، مثبت و با نشاط هست . در این صورته که من ماما میتونم به خانمی که بعد از 9 ماه سختی بارداری فرزندش رو از دست داده، تلقین مثبت کنم و حال خوب رو در زندگی و خانواده ی او بدمم .در این صورته که میتونم به خانمی که پس از 9 سال درمان نازایی باز هم جواب آزمایش بارداریش منفی شده ، امید بدم و واقعا او رو متوجه کنم که زندگی به پایان نرسیده و ...
اگر نتونم تفکر خودم رو نسبت به مسایل و سختی های زندگیم تغیر بدم قطعا به دیگران نمیتونم کمک کنم و یا شعاری و تصنعی خواهم بود که اون هم بی فایدس...

sokot

New member
بسمه تعالي

اطلاعيه مركزسنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي در خصوص نحوه پذيرش دانشجو با پرداخت هزينه شخصي (شهريه) براي نيمه دوم سال تحصيلي 92-91 از بين داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي كارشناسي ارشد اول و دوم تيرماه 91

با سپاس به درگاه خداوند متعال و با سلام و درود به پيشگاه حضرت بقيه ا...(عج)، با عرض پوزش از داوطلبان گرامي آزمون كارشناسي ارشد 91 ،به اطلاع مي رساند توجه به عدم دريافت و تكميل اطلاعات مربوط به پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد بصورت مازاد برظرفيت با پرداخت هزينه شخصي(شهريه) ، كليه اطلاعات مربوطه از قبيل اسامي دانشگاههاي پذيرنده و ظرفيت پذيرش آنها، ضوابط پذيرش ، ميزان سهميه و ساير موارد طي اطلاعيه اين مركز در تاريخ 30/8/91 از طريق همين سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد .

مركز سنجش آموزش پزشكي

FORD

New member
سلام دوستان
بنظرم تا اطلاعيه بياد بشينيد زبان بخونيد
در هر صورت زبان انگليسيتون قوي ميشه
هم برا كنكور خوبه هم برا دوران تحصيل
من يه هفتس كتاب زبان عمومي ويژه كارشناسي ارشد علوم پزشكي
رو دارم ميخونم تأليف رضا رضا زاده از فروشگاه علوم پزشكي دات كام تهيه كردم برام فرستادن
كتاب جالبيه
البته من برا تقويت زبان دارم ميخونم چون احتمال ميدم شبانه قبول شم!!
(اعتماد بنفوسو حال كرديد!!!!)

vb2

New member
نه زبان ویژه کارشناسی ارشد گروه پزشکی
آبی رنگ
انتشارات جهاد دانشگاهی
تالیف:رضا رضازاده

ناصح

New member
سلام.میشه شماره تلفن روی کتابو بزاری .میخوام خریدپستی کنم.بنظر منم فکر خوبیه تا مشخص شدن وضعیت شبانه زبان بخونیم.

vb2

New member
من زبانم تهرانه الان بهش دسترسی ندارم
از ford بپرسید

FORD

New member
مركز پخش و فروش:ضلع جنوب شرقي ميدان انقلاب،پلاك ٢١،فروشگاه ملودي
همراه 09352454404
تلفن 02166965060

vb2

New member
من فقط همینو خوندم زبان 58% زدم اونم کنور سخت امسالو
این خیلی لغت داره که تو ارشد ما میاد

parnia

New member
من فقط همینو خوندم زبان 58% زدم اونم کنور سخت امسالو
این خیلی لغت داره که تو ارشد ما میاد
سلام.ویدا جون من لزگی خوندم همش 15 درصد زدم!!!!!!! البته لازم به توضیحه که زبانم در حد فاجعس!!! :ph34r-smiley:بنظرت ازین کتاب بخونم بهبودی حاصل میشه؟؟

vb2

New member
100% شک نکن منم زبانم عادی بود
ولی این کتاب تمام لغت های کنکورای مارو داره

FORD

New member
من كتاب لزگي رو هم دارم واقعا كتاب كامليه
أما چون ترجمه نداره يكم وقت گيره مخصوصا براي شغالين كه وقت در آوردن لغات و ترجمه و.... ندارن.
إيكاش مثل كتاب رضا زاده ترجمش هم بود.

ناصح

New member
سپاس دایی مسعود.دوتا کتاب زبان معرفی کرده و هردوتاشونم جلد ابی هستن.1.زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتش 14000. و 2.کتاب جامع زبان عمومی ارشد پزشکی قیمتشم 29000.حالا نمیدونم کدومشون خوبه؟لطفا راهنماییم کنید

بالا