اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

sabz

New member
سلام به همه
کسانی که میگن ارشد شبانه برای دکتری مشکل ایجاد میکنه بدونید اولین نفری که شبانه را انتخواب میکنند خودشون هستند.
در ضمن ارشد شبانه برای دکتری هیچ مشکلی پیش نمیاره.یه عده ادم بی سواد میان اینجا هرچی دوست دارند مینویسند با اعصاب بقیه بازی میکنند!
ناگفته های نیمه دوم
از اونجایی که برای ازمون دکتری باید تا برج 11 فارغ التحصیل بشید،کسانی که نیمه دوم قبول میشن هیچ فرقی با نیمه اولی ها ندارند ولی اگه بخوان ساله دیگه ارشدو برند ازمون دکتری را 1 سال عقب میمونند.
وقتی از ارشد شبانه فارغ التحصیل شدید روی مدرکتون فقط اسم دانشگاه را میزنه و اسم شبانه را قید نمی کنه.(پس برای دکتری هیچ مشکلی پیش نمیاره،در ضمن اون 30% مصاحبه قید نکرده که دانشگاه فارغ التحصیلی تاثیر داره!
بچه ها تحمل کنید تا اطلاعیه خود سازمان سنجش بیاد و به حرف های دیگران هیچ توجهی نکنید.

TUMS

Well-known member

من فقط يه چيزي به اونايي كه ميخوان شبانه بيان بگم
اول اينكه هزينه اش بالاست
بعدشم گفتم كه اونا دلشون واسه شما نسوخته كه
اونا ميخوان دانشجوي پولي بگيرن كه از پول شما خرج ساير دانشجوها كنن
هدفشون در ابتدا تامين هزينه دانشگاه است بعدشم بالا بردن رتبه علمي كشور كه در دومي موفق بودن
بعدشم معلوم نيست واسه تون چه تصميمي بگيرن!!!!!!!!!
حالا ديگه با خودتونه
اينجا ايرانه شوخي نيستش!!!!!!!!

اره واقعا . منم اولا خیلی باخوشحالی اینجا سر میزدم حرفای دوستان رو میخوندم از بس این کلمه رو نوشتن دیگه کم کم داره همه چیز مسخره بنظر میاد . بعضی از دوستای من شبانه درس خوندن دوره کارشناسیشون رو . الانم همشون شغلهای خوب و دولتی دارن. هیچکس ازشون نپرسید روزانه بودید یا شبانه؟ حتی نپرسیدن دولتی یا دانشگاه ازاد فلان شهرستان ناکجا اباد . خودمم یادمه که با ما سر ی کلاس بودن .چون شبانه و روزانه باهم واحد برمیداشتیم و به جرات میتونم بگم واقعا درسخونتر از خیلی از روزانه ای ها بودن . و اکثریتشونم ارشد شهرهای خوب قبول شدن. پولی پولی پولی ....... اگه واقعا ما دانشجوهای دوره ارشدیم و این طرز فکرمونه وای به حال بیسوادها.................. واقعا کسایی که این طرح رو گذاشتن و میخوان اجرا کنن به اندازه ما نمیفهمند؟ بالاخره اونا با این تعداد شرکت کننده و جمعیتی که هر روز به پشت در کنکور ارشد اضافه میشه فکر کردن و باید ظرفیت روزانه رو بالا میبردن اما چون امکاناتش فراهم نبوده و از طرفی عده ای که واقعا استحقاق داشتن اما قبول نشدن وقت و انرژیشون از بین میرفت این طرح رو اجرا میکنن . وقتی 100 نفر امتحان بدن 10 نفر قبول شن این 10نفر همون قد لیاقت ادامه تحصیل رو دارن که 20نفر بگیرن وقتی 200 نفر امتحان دادن . حلا چه هر 20 نفر روزانه چه 10 نفر روزانه 10 نفر شبانه . در ضمن هنوز هیچی معلوم نیست انقد خودتون و دیگران رو با واژه های اینطوری زیر سوال نبرید .

نفس

New member
سلام دوستان..واسه چند ماه دیگه ارزش نداره که بریم پول بدیم اینقده زیاد...من میمونم سال بعد دیگه ...چون من تخصصی رو خوب خوندم و فقط زبان رو باید قوی کنم...که خیلی وقته شروع کردم...

به امید حق!!!!

Samaneh1366

New member
اره واقعا . منم اولا خیلی باخوشحالی اینجا سر میزدم حرفای دوستان رو میخوندم از بس این کلمه رو نوشتن دیگه کم کم داره همه چیز مسخره بنظر میاد . بعضی از دوستای من شبانه درس خوندن دوره کارشناسیشون رو . الانم همشون شغلهای خوب و دولتی دارن. هیچکس ازشون نپرسید روزانه بودید یا شبانه؟ حتی نپرسیدن دولتی یا دانشگاه ازاد فلان شهرستان ناکجا اباد . خودمم یادمه که با ما سر ی کلاس بودن .چون شبانه و روزانه باهم واحد برمیداشتیم و به جرات میتونم بگم واقعا درسخونتر از خیلی از روزانه ای ها بودن . و اکثریتشونم ارشد شهرهای خوب قبول شدن. پولی پولی پولی ....... اگه واقعا ما دانشجوهای دوره ارشدیم و این طرز فکرمونه وای به حال بیسوادها.................. واقعا کسایی که این طرح رو گذاشتن و میخوان اجرا کنن به اندازه ما نمیفهمند؟ بالاخره اونا با این تعداد شرکت کننده و جمعیتی که هر روز به پشت در کنکور ارشد اضافه میشه فکر کردن و باید ظرفیت روزانه رو بالا میبردن اما چون امکاناتش فراهم نبوده و از طرفی عده ای که واقعا استحقاق داشتن اما قبول نشدن وقت و انرژیشون از بین میرفت این طرح رو اجرا میکنن . وقتی 100 نفر امتحان بدن 10 نفر قبول شن این 10نفر همون قد لیاقت ادامه تحصیل رو دارن که 20نفر بگیرن وقتی 200 نفر امتحان دادن . حلا چه هر 20 نفر روزانه چه 10 نفر روزانه 10 نفر شبانه . در ضمن هنوز هیچی معلوم نیست انقد خودتون و دیگران رو با واژه های اینطوری زیر سوال نبرید .
دقیقا با حرفت موافقم مینا جان

آنیتا

New member
سلام به همه

این حرفا چیه که هی میگید هر کی شبانه بخوانه هر کی پولی بخوانه دکترا مشکل پیدا میکنه بابا ما چرا یاد نمیگیریم درباره چیزی که مطمئن نیستیم الکی نظر ندیم کی پس یاد میگیریم واقعا؟!!

دختر دایی من دانشجوی امیرکبیر شبانه کارشناسی ارشد بود ایشون سال پیش دکترا دانشگاه تهران قبول شدن بدون هیچ مشکلی نه توی مصاحبه اذیتش کردن نه چیزی

لطفا درباره مسائلی که نمیدونید اصلا اظهار نظر نکنید ممنون

Samaneh1366

New member

من فقط يه چيزي به اونايي كه ميخوان شبانه بيان بگم
اول اينكه هزينه اش بالاست
بعدشم گفتم كه اونا دلشون واسه شما نسوخته كه
اونا ميخوان دانشجوي پولي بگيرن كه از پول شما خرج ساير دانشجوها كنن
هدفشون در ابتدا تامين هزينه دانشگاه است بعدشم بالا بردن رتبه علمي كشور كه در دومي موفق بودن
بعدشم معلوم نيست واسه تون چه تصميمي بگيرن!!!!!!!!!
حالا ديگه با خودتونه
اينجا ايرانه شوخي نيستش!!!!!!!!
دوست عزیز با کمال ادب و احترام باید عرض کنم هزینه شبانه صرفا خرج خود دانشجو میشه هر دانشجوی ارشد در دوره روزانه تا حد 4 تومن دولت براش سرمایه میگذارد ولی دانشجوی شبانه این 4 تومن را خودش پرداخت میکنه
موفق باشید

Gilda

New member
سلام به همه

این حرفا چیه که هی میگید هر کی شبانه بخوانه هر کی پولی بخوانه دکترا مشکل پیدا میکنه بابا ما چرا یاد نمیگیریم درباره چیزی که مطمئن نیستیم الکی نظر ندیم کی پس یاد میگیریم واقعا؟!!

دختر دایی من دانشجوی امیرکبیر شبانه کارشناسی ارشد بود ایشون سال پیش دکترا دانشگاه تهران قبول شدن بدون هیچ مشکلی نه توی مصاحبه اذیتش کردن نه چیزی

ولی یادمون باشه که الان بحث سر ارشد شبانه رشته های علوم پزشکی هست، با سایر رشته ها خیلی فرق داره!

Samaneh1366

New member
سلام به همه

دقیقا آنیتا جان باهات موافقم در دکتری فقط به تعداد مقالات و رتبه نگاه میکنن

Gilda

New member
دوست عزیز با کمال ادب و احترام باید عرض کنم هزینه شبانه صرفا خرج خود دانشجو میشه هر دانشجوی ارشد در دوره روزانه تا حد 4 تومن دولت براش سرمایه میگذارد ولی دانشجوی شبانه این 4 تومن را خودش پرداخت میکنه
موفق باشید

اما نه در حالی که از هر طرف تحریم های جدیدی اعمال میشه! اطلاعیه وزارت علوم رو در مورد اینکه دیگه ارز مرجع برای خرید منابع علمی نمیدن رو توی همین سایت خوندید؟ وزارت بهداشت هم به همین بدبختی گرفتار شده و بیشتر هم خواهد شد! واسه همین از امسال اقدام به گرفتن دانشجو با هزینه شخصی کردن، وگرنه این همه افراد دیگه که سال های قبل با اختلاف ناچیز قبول نشدن و گزینه شبانه ای هم براشون وجود نداشت و با انگیزه ترهاشون 1 سال دیگه هم تلاش کردن و به اون چیزی که میخواستن رسیدن، بالاخره کنکور هم مثل هر مسابقه دیگه ای هم برنده داره و هم بازنده، مثل بازی های المپیک که بعضی ها با اختلاف چند صدم ثانیه بازنده شدن، ولی این دلیل نمیشه که اونا تلاش نکردن، ماهیت مسابقه همینه!
و اگه منطقی باشیم، پر واضح است که این هزینه ای که میخوان بگیرن قراره صرف چی بشه!

آخرین ویرایش:

آنیتا

New member
هیچ فرقی نداره گیلدا جان

تمام پولی که شما پرداخت میکنید برای خودتون خرج میشه و امکانات اون دانشگاه میره بالا که این باعث میشه سطح علمی اون دانشگاه بره بالا درضمن به تمام بچه های ارشد شبانه ویزای تحصیلی میدن این حرفا که ارزش مدرک شبانه ها از روزانه ها پایین تره همش الکی و پوچه

من حرفای بچه ها رو خواندم بعضیا مدام فکر میکنن اونایی که شبانه قبول میشن هیچی نخواندن و خودشون که روزانه قبول شدن علامه دهرند درصورتی که باید خدمتشون عرض کنم که خیلیایی که میخوان برن شبانه با اختلاف بسیار کمی قبول نشدن مثلا تو رشته خود ما که بیوتک پزشکی هست تا نفر 80 قبول شده ولی الان دوستای من رتبه هاشون شده 92 و 99 پس اینا هم خیلی خواندن و باید قبول میشدن اما حالا سر چند تا تست که اونم سر استرس بوده اشتباه زدن یا جواب ندادن که قبول نشدن اینا کسایی هستن که میخوان برن با شهریه درس بخوانن که هیچ فرقی بین اینا با اونی که رتبه اش شده 80 نیست ولاغیر!

Samaneh1366

New member
ولی یادمون باشه که الان بحث سر ارشد شبانه رشته های علوم پزشکی هست، با سایر رشته ها خیلی فرق داره!
دوست عزیز در دکتری علوم پزشکی که نمره علمی تاثیر بیشتری داره .... دانشگاه های وزارت علوم سخت تر هستن در ضمن بعضی دوستانی که ارشد روزانه میخونن گاهی اصلا رتبه خوبی در دکتری نمیارن وحتی به مصاحبه هم دعوت نمیشن

Samaneh1366

New member
گیلدا جان من اصلا قصد ندارم به کسی توهین بشه اما من همسرم امسال درگیر دکتری وکنکورش بود و خودمم نا خواسته درگیر شدم و همسرم با رتبه 13 دکتری قبول نشد چون فقط تهران زده بود استاداش بهش گفتن چون آخرین نفر دعوت شده به تهران بودی قبول نشدی وهمش بهش میگفتن رتبه رتبه رتبه و بعدش مقاله کسی نگفت ارشد شبانه خوندی یا روزانه

FORD

New member
بنظرم بهترین گزینه برای افراد شاغل شبانست
باید خیلی وقته اجراش می کردن
دوستان شنیدم برای کارکنان بهداشت-درمان شهریه نصف میشه واقعیت داره!

منم شنیدم و حتی دیدم شهریه شبانه بچه های کارمند خود علوم پزشکی در مقطع کاردانی به کارشناسی رو نصف کردند ولی برای ارشد هنوز معلوم نیست اما احتمالش کم نیست که تخفیفی در نظر بگیرن

sefidrooze

New member
حالا این 6000 نفر ازکجا اوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟اطلاعیه نگفته؟؟؟؟؟؟؟6000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نارون

Member
نمره من 186 بود و نمره آخرین فرد پذیرفته شده 223 به نظر شما امید به قبولی شبانه من خیلی بعیده؟
من که دوست دارم امسال قبول بشم نمی دونم چرا اینقدر در مورد شبانه نظر بد نوشته میشه یه خوبیش اینه که اونایی که هزینه براشون مهم نیست میرن دانشگاه برا کنکور سال بعد شرشون کم میشه

بالا