اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی درخصوص نحوه پذیرش دانشجو با پرداخت شهریه

به طور کلی نظرتون در مورد پذیرش دانشجوی پولی در کنکور 92

• مجموع رای دهندگان
    0

Samaneh1366

New member
سلام دوستان امیدوارم این روزای سخت زودتر بگذره و آرزو میکنم وقتی اطلاعیه رو زدن هیچکس نا امید نشه...

نارون

Member
بچه ها به نظر شما تاچه رتبه ای میتونه امید قبولی توی ارشد شبانه داشته باشه ؟یه نظر بدید . استرس منو کشت

Persian-Masoud

New member
بچه ها به نظر شما تاچه رتبه ای میتونه امید قبولی توی ارشد شبانه داشته باشه ؟یه نظر بدید . استرس منو کشت

شما ویژه شرکت کردین؟
یکی از آشناهامون که سوپروایزر هستن امسال رتبشون 191 شد ولی قبول نشدن چون فقط 4 تا دانشگاه رو انتخاب کرده بودند.
اینبار برای شبانه میخوان شرکت کنن که خب طبیعتا قبول میشن.
بنظر من رتبه شما اگه از 500 بیشتر نشده باشه امید قبولی دارین. اما همه چیز بستگی به ظرفیت پذیرش داره!

silverclove

New member
بچه ها شماها روزی چندبار سایتو بخاطر این اطلاعیه هه چک میکنین؟ من که روزی......................

nocerino

New member
سلام دوستان من اولویت بهداشت تو قبولی در ارشد شبانه ی بهداشت اولویت در نمره و اولویت در شهر های انتخابی هست و رتبه هیچ اثری در قبول شدن شما در این مرحله نداره. واقعا معلومه بعضی از دوستان اطلاعیه ی شماره ی 18 رو در سایت سنجش پزشکی خوب نخوندن

nocerino

New member
دوست من silverclove شما انقدر استرس نداشته باش.خونسرد باش .ایشالا اطلاعیه میاد همه چیز معلوم میشه

princess

New member
وای من که خیلی استرس دارم.
من آزمون استخدامی رو قبول شدم دعا کنید شبانه رو هم قبول شم
آخرین نمره قبولی تو رشتم 193بود و نمره ی من 188 شدبه نظرتون امیدی هست یانه؟

آخرین ویرایش:

nocerino

New member
بله دوست من حتما همینطوره .نمرتون خیلی واسه قبولی عالی هست .حتما ایشالا بحق عید قربان قبولید

hiva6747

New member
کاش دیگه فردا اطلاعیه رو بزنن
دیگه طاقت ندااااااااااارم:p7977cujr38iyymsu8:

laeya

New member
دوستان ازتون خواهش میکنم خونسرد باشین الان همه ما وضعیتی مثل هم داریم. امیدوارم هرچه زودتر این اطلاعیه رو بزنن و کسی هم نا امید نشه.

mina6228

New member
سلام

سلام دوستان من اولویت بهداشت تو قبولی در ارشد شبانه ی بهداشت اولویت در نمره و اولویت در شهر های انتخابی هست و رتبه هیچ اثری در قبول شدن شما در این مرحله نداره. واقعا معلومه بعضی از دوستان اطلاعیه ی شماره ی 18 رو در سایت سنجش پزشکی خوب نخوندن

سلام دوست من .میشه بیشتر توضیح بدین؟مگر همه انتخابها مورد بررسی قرار نمیگیره؟:rose:
یعنی چی به رتبه ربطی نداره؟یعنی ممکنه نمره 2 نفر تقریبا شبیه هم باشه ورتبه ها با هم خیلی فرق کنه؟!!!:(50):
یعنی امید قبولی برای چه کسایی ؟:dadad4:تا چه رتبه ای؟

shahrzad67

New member
بچه ها من دیگه تحمل ندارم دارم روانی میشم ......:smiliess (2):
پس چرا نمیزنن اطلاعیه رو

silverclove

New member
بچه ها من دیگه تحمل ندارم دارم روانی میشم ......:smiliess (2):
پس چرا نمیزنن اطلاعیه رو

فکر کنم با این وضعی که هممون داریم فقط ارشد روانشناسی بگیرن!!!! روان هممون داره از دست میره آخههههههههههههههههه

بالا