اطلاعیه سنجش پزشکی

alireza-ja

New member
افرین ی پتو مسافرتی هم ببر زیر کولر سالن خوابیدن چ حالی میده

بعد دیگه دوغم نخور یا کم بخور،باسه ابمیوه ی وزارت بهداشتم ی جایی کنج شیکمت بذار:25r30wi:

شده از کنکور بهداشت بگذرم از دوغ بعد از صرف آبگوشت نمیشه گذشت. حالا شاید بجا 2 لیوان 1لیوان خوردم. اینطرفا که هوا واقعا عالیه عالیه 24 ساعتش حرف نداره و صبح و عصرش تفاوتی با هم نداره جفتش خوبه. کلا پتو فعلانا نیازی نیست.

آبمیوه سر جلسه حکم دوغاب داره اون مسئله ای نیست حله:motat:

آخرین ویرایش:

Aysel

New member
شده از کنکور بهداشت بگذرم از دوغ بعد از صرف آبگوشت نمیشه گذشت. حالا شاید بجا 2 لیوان 1لیوان خوردم. اینطرفا که هوا واقعا عالیه عالیه 24 ساعتش حرف نداره و صبح و عصرش تفاوتی با هم نداره جفتش خوبه. کلا پتو فعلانا نیازی نیست.

آبمیوه سر جلسه حکم دوغاب داره اون مسئله ای نیست حله:motat:

ماشالا به شما علیرضا خان
میخواین اگه خواستین منم ابمیوه و کیک سر جلسه مو پست میکنم براتون

mahsa khanum

New member
دوستان عزیز استرس الکی به خودتون ندین
زمان آزمون صبح یا ظهر -پنج شنبه یا جمعه اصلا تفاوتی برا شما نخواهد داشت
شرایط برای همه ی داوطلبان اون رشته یکسان هست

فقط تنها توصیه ی برادرانه به شما: هرگز قبل امتحان بخصوص دوستانی که امتحانشون بعد ظهره مغزتون رو خسته نکنید
تجربه نشون داده دوستانی که تا لحطات آخر میخونند مغزشون خسته میشه
یادتون باشه شما قراره نتیجه مدتها تلاشتون رو تو اون 160 دقیقه(تا جایی که یادمه:21:) رو کاغذ پیاده کنید. پس به یک ذهن آماده و سرحال نیاز دارین. سعی کنید بعد ساعت 10 صبح دیگه هیچی نخونید(برای دوستان بعد از ظهری). حتی اگه مرور درسی مونده باشه.

به خدا توکل کنید و به خوندنتون ادامه بدین
ان شالله زحماتتون جواب خواهد داد.:riz304::riz304:

مرسی نوتر خوب شد اینو گفتی آخه من پیش خودم خوشحال بودم که یکم وقت اضافه شد واسه مرور:riz513:

mahsa khanum

New member
من که یه آبگوشت چرب و چیلی تا جایی که جا دارم میخورم خیالم هم اصلا نیست. راستی پیاز هم فراموش نمیشه. دوغ هم که از اوجب واجبات بعد از صرف آبگوشت هستش. به به چه کنکوری بشه.
شوماااااااااااااا با این رجیم فک نکنم پات ب جلسه آزمون برسه

تو راه آزمون خوابت میگره..خخخخخخخخخخ:riz481: البته یکمم سیر بریزی تو ماستت دیگه بکل داغون میکنه

فشارتون میفته کلا بیهوشیه کامل(آخ چقد خندیدم:25r30wi: )

melinaa

New member

بچه ها نوتر راس میگه پیاز نخورین چون فقط 1 نفر یا خیلی دیگه بوی شما مطبوع باشه 4 نفری که در اطرافتونن سلب آسایش میشن...
توصیه من اینه که یدونه از اون آدامس بادکنکیا که خیلی باد میکنن اندازه ی بادکنک توش فوت کنین و بعد وقتیکه همه در فکرن...شما جواب رو که پیدا کردید یک سوالو همون لحظه بترکونینش محکککککمممممممم....اونوقت شما پیروز میدان هم خواهید شد چون بقیه تا 50 تا سوال قبلشو 50 تا سوال بععشدو کلا یادشون نمیاد.خخخ...زهره ترک میشن...خخخخ:25r30wi::25r30wi:

melinaa

New member
من که یه آبگوشت چرب و چیلی تا جایی که جا دارم میخورم خیالم هم اصلا نیست. راستی پیاز هم فراموش نمیشه. دوغ هم که از اوجب واجبات بعد از صرف آبگوشت هستش. به به چه کنکوری بشه.

آی گفتیییییییییی
آبگوشت....
وووووییییییییییی دیزییییییییییییی

hirkania

New member
ای بابا آزمون ما افتاد جمعه عصر
آخرین نفر از ما امتحان میگیرن چه کاریه آخه

alireza-ja

New member
ماشالا به شما علیرضا خان
میخواین اگه خواستین منم ابمیوه و کیک سر جلسه مو پست میکنم براتون

باور کنید کنکور علوم کل همکلاسیها توی یه ردیف بودیم 3 نفر روبه عقب تا 2 نفر رو به جلو من زحمت کیک و آبمیوشون رو کشیدم.

alireza-ja

New member
شوماااااااااااااا با این رجیم فک نکنم پات ب جلسه آزمون برسه

تو راه آزمون خوابت میگره..خخخخخخخخخخ:riz481: البته یکمم سیر بریزی تو ماستت دیگه بکل داغون میکنه

فشارتون میفته کلا بیهوشیه کامل(آخ چقد خندیدم:25r30wi: )

نه بابا اونجا همکلاسی زیاده سپردم اگه خوابم برد بیدارم کنن. البته زیاد خوش با سیر نیستم فقط سیر توی آش رشته با کشک بادمجون رو میخورم. بچه ها راستی حوزه آزمون داخل خود دانشگاه علوم پزشکی برگزار میشه؟ اگه آره پس اینم حله دانشگاه تا خونم خیلی نزدیکه خوابم نمیبره:ad54ad:

alireza-ja

New member
بچه ها منم یه منو غذایی مثل نوتر میدم صرفا واسه بعدازظهریها:

1. همون آبگوشته با مخلفاتش که گفتم.
2.کشک بادمجان با سیر زیاد و کشک محلی
3. کله پاچه با زبان و چشم اضافه
4.قرمه سبزی طوری که بوش تا مرکز شهر بیاد. دوغ هم بعد قزمه سبزی میچسبه.
5. ماکارانی با سس زیاد (واسه ورزشکارا)
6. آبدوخیار تا جایی که رفلکس معده صورت بگیره. یه مقداری هم سیر توش باشه واسه دفع عقوبت الهی بد نیست.
7. آش رشته با پیازداغ و سیر زیاد (وای دهنم آب افتاد)
8. حلیم با ویسکوزیته بالا
9. لوبیا پلو پر ملات

دوستان انتخاب کنید تعارف نکنید. خیالتون راحت جواب میده.

آخرین ویرایش:

pariya

New member
مرسی بچه ها که اطلاعرسانی کردین...
اون پول رو ک گفتن چجوری باید پرداخت کنیم و چرا؟؟
:smiliess (9)::33::sdasdasd:

goleyakh

New member
واسه تکمیل مدارک باید 52500 تومن بدیم؟!!!!!! :New (6):
بچه ها مدارک من رو دانشگاه قرار شده خودش بفرسته و هیچی دست من نداد! تو اون قسمت از فرم ثبت نام که گفته اگه مدرکتون رو دانشگاه ارسال میکنه یه دست خط از خودتون اسکن کنید و توش بگید که مدرک رو دانشگاه ارسال میکنه. من هم چین چیزی نزاشتم و به جاش دوباره اسکن عکسم رو گذاشتم!:black_eyed: این نقص مدرک محسوب میشه عایا؟!!!:65d6a5d6s:

نوتر

New member
واسه تکمیل مدارک باید 52500 تومن بدیم؟!!!!!! :New (6):
بچه ها مدارک من رو دانشگاه قرار شده خودش بفرسته و هیچی دست من نداد! تو اون قسمت از فرم ثبت نام که گفته اگه مدرکتون رو دانشگاه ارسال میکنه یه دست خط از خودتون اسکن کنید و توش بگید که مدرک رو دانشگاه ارسال میکنه. من هم چین چیزی نزاشتم و به جاش دوباره اسکن عکسم رو گذاشتم!:black_eyed: این نقص مدرک محسوب میشه عایا؟!!!:65d6a5d6s:

علیرغم استرس های زیادی که هر ساله وزارت بهداشت به داوطلبین میده معمولا کسی رو از کنکور کنار نمیذاره. تا حالا من ندیدم
شما دقت کرده باشین تو دفترچه از هر10 تا کلمش یه جمله گفته آب بخورین قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد. به مراقب چپ نگاه کنید قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد. صبح دیر بیای قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد
یکی نیس بگه حاجی بذار اول قبول بشیم بعد انقد منت بذار.

ولی شما دوست عزیز برا اینکه بهونه ای دستشون ندین کاری که گفتن رو بکنید. مدرک خواسته شده رو ارسال کنید

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
علیرغم استرس های زیادی که هر ساله وزارت بهداشت به داوطلبین میده معمولا کسی رو از کنکور کنار نمیذاره. تا حالا من ندیدم
شما دقت کرده باشین تو دفترچه از هر10 تا کلمش یه جمله گفته آب بخورین قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد. به مراقب چپ نگاه کنید قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد. صبح دیر بیای قبولیتون کان لم یکن تلقی خواهد شد
یکی نیس بگه حاجی بذار اول قبول بشیم بعد انقد منت بذار.

ولی شما دوست عزیز برا اینکه بهونه ای دستشون ندین کاری که گفتن رو بکنید. مدرک خواسته شده رو ارسال کنید

یعنی نوتر کسایکه مدارکشون تکمیله و ویرایش چمیدونم این چیزارو ندارن دیگه پول نمیدن؟؟؟
خدا من چقد پول بدم..
گلسازی 100 تومن.. فلان 200 تومن..
گوشی 500 تومن..
درسم بخوام بخونم خدا 1 ملیوووووووونننننن
بابام ورشکست شد..رو هم حدی داره ...بابات هر چقدرم پولدار باشه تا ی اندازه ای میتونی بهش بگی پووووووللللللل

mohana

Well-known member

برای دوستانی که آزمونشون بعد از ظهره

بهترین غذا براشون مصرف ناهار برنج با مرغ است(مرغ سرخ شده خیر).

موفق باشید ان شالله:riz304:

ممنون از توصیه تون...
مرغ سرخ شده نه؟؟؟ :ph34r-smiley:

یادش به خیر برا کنکور کارشناسی کلی خوراکی برده بودم سر جلسه... حیف وقت نشد :))
یکی از دوستام میگفت چون من قراره سر جلسه بیکار بشینم با خودم تخمه میبرم حوصله م سر نره :25r30wi:

biosta

Well-known member
مدارک کامل نباشه کارت ورود به جلسه صادر نمی شود

مقداری از مبلغ درخواستی برای تکمیل مدارک صرف کارشناس میشه برای چک کردن مدارک

mahsa khanum

New member
ممنون از توصیه تون...
مرغ سرخ شده نه؟؟؟ :ph34r-smiley:

یادش به خیر برا کنکور کارشناسی کلی خوراکی برده بودم سر جلسه... حیف وقت نشد :))
یکی از دوستام میگفت چون من قراره سر جلسه بیکار بشینم با خودم تخمه میبرم حوصله م سر نره :25r30wi:
مگه تخمه شکستن یه کار بی سروصداس که میخواسته سرجلسه انجام بده؟!!!!!!
خو چ کاریه یه دفه میرفته دل کوه و کمر تخمشومیشکسته..خخخخ:p

بالا