اطلاعیه تغيير زمان آزمون کارشناسي ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصيلي 1394

ati1408

New member
بببخشید حواسم نبود باید refresh کنم . عجب آدمایی هستن! تازه یه روز هم ازش کم کردن !

b.nafas

New member
واقعا که ..کلا اینا حرف ما رو متوجه نشدن ...خیلی جالبه یه روزم کم کردن ... :25r30wi:

biotec93

New member
عجبببب....یعنی قشنگ معلومه حالگیریه....امیدوارم تابستون زود رسشون مبارکشون باشه ..برای خوشگذرونی خودشونه....

آخرین ویرایش:

b.nafas

New member
خدایا تمامی بیماران را شفا بده از جمله ابن بندگان بی فکر وزارت بهداشت:14: ..از دکتر هاشمی بعید بود من خیلی قبولش داشتم :smilies-azardl (12)..ما که رفتیم تا بعد ار کنکور ..همگی موفق باشید :auizz3ffy9vla57584x

ati1408

New member
یه جایی یه جمله جالب دیدم :
کلا ماها آدمای سازگاری هستیم . اگه دست و پامون رو هم ببندن بندازن توی دریا ، آبشش درمیاریم و به زندگیمون ادامه میدیم .
البته خدا کنه وضعیت ماها سازگاری با شرایط نباشه ، ولی اگه اعتراضی هم از الان به بعد بکنیم ، میگن اطلاعیه که چاپ شده ، دیگه هم با آزمون استخدامی تداخل نداره ، دیگه حرفی نباشه .
اینجا قانون جنگل حاکمه دوستان . هرکی زورش بیشتر باشه ، حرف حرف اونه.

ati1408

New member
منم برم این دو هفته رو از دست ندم که اصلا حوصله و اعصابی برام نمیمونه که بخوام برای سال بعد بخونم

Dr.passtor

New member
بابا بی لیاقتی این گوسفندا یکی دوتا نیست که!!! یکی نیست به این رئیس سازمان بگه که ..... ( یه چیزی نوشته بودم ترسیدم تایپیکو تعظیلش کنن و شرمنده شما دوستان بشم واسه همین نقطه چینش کردم)، تاریخو تغییر نمیدی لااقل الان زمان هر گروه و تعداد سوالات رو اطلاع رسانی کن. ساعت خواب همه یکسان نیست که!! حداقل 10 روز قبل باید طرف خودشو وفق بده. اینا خودشون بدون کنکور رفتن اونجا فهمم نمیکنن که کسی قرار نیست روز کنکور غش کنه یا بمیره!!1 همین که کمی سرحال نباشی تو هر درس 3 تا حواست نباشه فقط سه تا، 10 درصد پایین میزنی!! شوخی نیست 10 درصد در هر درس!!! این نابغه ها میان خود 5 شنبه اطلاعیه میدن!!! گیر کیردیم به خدا!!!

با سپاس بيكران به درگاه ايزد منان و ضمن آرزوي توفيق الهی براي تمامي پويندگان عرصه علم و اميد سربلندي براي دوستان عزيز،به اطلاع میرساند: مقرر نبود جای خالی پر شود. ولی بنا به صلاحدید تایپیک و رای موافق جمع کثیری از دوستان بعنوان مرحمی بر درد این عزیزان و نشاندن لبخندی هر چند کوچک بر لبان آنها، جای خالی پر می گردد: بزغاله.
فقط خواستم یکمی از ناراحتی در بیایین. دوستان دیگه ناراحت نشین به خودتون قول بدین لااقل تو این مدت اگرم نمیتونین معجزه کنین لااقل آخرین توانتون رو به کار ببرین. تا این گله بزغاله بازنده باشن نه شما. به امید موفقیت تک تکتون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

b.nafas

New member
راستی بچه ها اینا یه کلمه (ما به فکر داوطلبان هستیم) یاد گرفتن کلا هر کاری میکنن به خاطر ماهاست .منابع عوض شد ..سوالا یکی شد ....من راضی نیستم به خدا داغون شدن انقدر به خاطر ما کار انجام دادن ..میگم یه تاپیک بزنیم بگیم تورو خدا این همه به فکر ما نباشین ار دست رفتین ما عادت داریم به بی نطمی شما خودتونو اذیت نکنید ...

TUMS

Well-known member

بچه ها من درکتون میکنم
ولی کاری نمیتونید بکنید
این مدت باقی مونده را با شدت بیشتری درس بخونید و به حاشیه ها دامن نزنید
کنکور یک رقابت است و این شرایط برای همه یکسانه پس اعصاب خودتون خرد نکنید و با آرامش درستونو بخونید

هانیه

Well-known member
وای مجموعه ها صبح هستن...

امتحانو کشوندن این ورتر که...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TUMS

love virology

New member
احتمالا اطلاعیه برای نحو سوالات 28 بیاد / برنامتونو فشرده کنید فصول درسها رو فشرده کنید حداقل 2بار مرور داشته باشید تا ساعت 7 8 روز 4شنبه هم دیگه تمام درس / شکلات تلخ و تخمه گل افتاب و ویتامین سی گردو و بادام فراموش نشه / به امید پیروزی همه دوستان / خدا نگهدار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408
بالا