اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره ثبت نام ارشد 92

eng.food

New member
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور[/h]سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 و هيجدهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 از ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه 9/8/91 (نهم آبان ماه 1391) به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و تا ساعت 24 روز سه شنبه 16/8/91 (شانزدهم آبان ماه 91) پايان مي‌پذيرد.
دفترچه راهنماي شركت در آزمون از روز شنبه 6/8/91 بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 1/8/91 منتشر و همزمان نيز بر روي سايت سازمان قرار داده مي‌‌شود.
ضمناً به اطلاع مي رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392
در صبح و بعد از ظهر روزهاي چهارشنبه 18، پنج‌شنبه19 و جمعه 20 بهمن ماه 1391 برگزار خواهد شد.

m.homa

New member
سلام میشه بگین ثبت نام المپیاد دانشجویی کی ؟ ممنون

Dexter2009

New member
این اطلاعیه تربیت مدرس رو هم شامل می شه؟

آخرین ویرایش:

ZOT

New member
میگم بچه ها پس چرا ترم بالایی های ما تیر ماه امتحان ارشد دادن !
یعنی ثبت نام ما هم همین موقع هستش ؟!!!!!!!!

eng.food

New member
سلام میشه بگین ثبت نام المپیاد دانشجویی کی ؟ ممنون
سلام
در اطلاعیه اگه خونده باشی نوشته به همراه المپیاد هست با هم هست ثبت نامش دیگه!

میگم بچه ها پس چرا ترم بالایی های ما تیر ماه امتحان ارشد دادن !
یعنی ثبت نام ما هم همین موقع هستش ؟!!!!!!!!
ازمون وزارت بهداشت تیر ماه هست
این ازمون سازمان سنجش هست که بهمن ماه برگزار میشه

ZOT

New member
یه سوال دیگه ؟ میشه من هم آزمون سازمان سنجش شرکت کنم هم علوم پزشکی و رشته ی خودم !!!؟؟ میشه راهنماییم کنید !

antenyus

Active member
یه سوال دیگه ؟ میشه من هم آزمون سازمان سنجش شرکت کنم هم علوم پزشکی و رشته ی خودم !!!؟؟ میشه راهنماییم کنید !

سلام آره ک میشه چرا نشه من خودم امسال هم وزارت علوم شرکت کردم هم وزارت بهداشت...

saeed92

New member
سلام به همه ی بچه ها
کسی میدونه تو آزمون ارشد بتوان آزمایشی شرکت کرد؟؟؟ در ضمن من دانشجوی ترم 3 هستم!!

hirkania

New member
سلام به شما دوست عزیز نه نمیشه شرکت کرد چون باید فرمی مبنی برمعدل 7 ترم یا 6 ترم ببری رئیس آموزش دانشگاه امضا کنه برا ثبت نام اسکن کنی که شما ترم بعدش درست تموم میشه

بالا