.:: اسپم سرای مسابقه ی عکس بچگی...

eeeeeeehsan

New member
خاطره اینکه :مادرم میگفت وقتی بچه بودم (دو ساله) رفته بودم روستایه عمه پدرم. اونا زنبود داری دارن رفتم یه چوب برداشتم هی میزدم به لونه این زنبورا.میخواستم باهاشون بازی کنم اونام عصبانی شدن و اومدن بهم حمله کردن و به قدری موهام فر بوده که تو موهام گیر میکنن و منم هی میزدم تو سرم که اونا رو بکشم مادرم میگه نزدیک 50 یا 60 تا زنوبرو فقط تو موهام کشته بودم و کلی خسارت و اینا زدم ولی میگه که خدا برم گردونده بوده چون تا چند روز حالم خیلی بد بوده داداشم میگه عمه بابایی ماست میزده به سرم خخخخ. الانم که تعریف میکنن همشون از خنده روده بر میشن ولی من خیلی ناراحت میشم خو گناه داشتم دیگه.

خـیلی باحال بود این خاطره :25r30wi:

من نظرم رو بعدن میگم، ولی خدایش مکسین قبول نیست، بچه ها اونایی که همو دیدن می تونن از رو عکس بچگیشون تشخیص بدن همو!!!

منم رفع اسپم یه خاطره بگم:
بچه که بودم روستای بچگی پدربزرگم به نام طزرج که تو کرمانه، رفته بودیم اونجا و صبحونه و ناهار و شام فقط غذا محلی، روغن گوسفند و پنیر و نون کُر نون.. خلاصه چند روز میموندیم تابستونا و با عموی پدربزرگم دیدنی می کردیم.
اونا دختر دو سه تایی داشتن، 4،5 سال بزرگتر از من بودن. منم بچه شهری ساده و بی خبر از گاو و گوسفند و بز و الاغ.. هیچی، ما رو بردن دم طویله که گوسفندا رو ببینم در طویله رو باز کردن منو هُل دادن تو، چراغم خاموش کردن. منم از ترس داد و هوار سر دادم.. وقتی اومدن نجاتم دادن میخواستم تعریف کنم چی شده گفتم مامان فرشته (دخترشون) منو کرده تو جا خری و درم رو روم بسته!! اونا هم همه خنده که من بچه شهری به طویله گفتم جا خری.
هیچی فرداش که شد رفتم دم و سه چهار تا قورباغه گرفتم و اومدم انداختم توشون، هر کدوم چیغ و داد از این طرف و اون طرف در میرفتن.
اونا هم واسه انتقام عصرش منو سوار خر کردن و خره رو ولش کردن، جالب اینجاست که مامان و داییامم باهاشون بودن و هیچ کاری نمی کردن جز خنده!! هیچی دیگه، خره انگار نه انگار من پشتش نشستم، رفت دم رودخونه و دُلا شد و شروع کرد آب خوردن، منم همینطور که گردنش رو خم کرد آب بخوره با سر رفتم تو رود... چون سبک هم بودم آب منو برد. دیگه اینا دلشون به رحم اومد و دست مارو گرفتن و از آب کشیدن بیرون.
خلاصه برنامه تابستونامون جور بود 10 سالی تا اینکه 4 سال پیش عموی بابابزرگم فوت می کنه و اون خره هم همینطور میمیره و بعدش ارتقا پیدا می کنه به اسب و کلن دیگه از اون روستا میرن. جای دنج و قشنگیه طزرج.

آتشین

Well-known member
خـیلی باحال بود این خاطره :25r30wi:

من نظرم رو بعدن میگم، ولی خدایش مکسین قبول نیست، بچه ها اونایی که همو دیدن می تونن از رو عکس بچگیشون تشخیص بدن همو!!!

منم رفع اسپم یه خاطره بگم:
بچه که بودم روستای بچگی پدربزرگم به نام طزرج که تو کرمانه، رفته بودیم اونجا و صبحونه و ناهار و شام فقط غذا محلی، روغن گوسفند و پنیر و نون کُر نون.. خلاصه چند روز میموندیم تابستونا و با عموی پدربزرگم دیدنی می کردیم.
اونا دختر دو سه تایی داشتن، 4،5 سال بزرگتر از من بودن. منم بچه شهری ساده و بی خبر از گاو و گوسفند و بز و الاغ.. هیچی، ما رو بردن دم طویله که گوسفندا رو ببینم در طویله رو باز کردن منو هُل دادن تو، چراغم خاموش کردن. منم از ترس داد و هوار سر دادم.. وقتی اومدن نجاتم دادن میخواستم تعریف کنم چی شده گفتم مامان فرشته (دخترشون) منو کرده تو جا خری و درم رو روم بسته!! اونا هم همه خنده که من بچه شهری به طویله گفتم جا خری.
هیچی فرداش که شد رفتم دم و سه چهار تا قورباغه گرفتم و اومدم انداختم توشون، هر کدوم چیغ و داد از این طرف و اون طرف در میرفتن.
اونا هم واسه انتقام عصرش منو سوار خر کردن و خره رو ولش کردن، جالب اینجاست که مامان و داییامم باهاشون بودن و هیچ کاری نمی کردن جز خنده!! هیچی دیگه، خره انگار نه انگار من پشتش نشستم، رفت دم رودخونه و دُلا شد و شروع کرد آب خوردن، منم همینطور که گردنش رو خم کرد آب بخوره با سر رفتم تو رود... چون سبک هم بودم آب منو برد. دیگه اینا دلشون به رحم اومد و دست مارو گرفتن و از آب کشیدن بیرون.
خلاصه برنامه تابستونامون جور بود 10 سالی تا اینکه 4 سال پیش عموی بابابزرگم فوت می کنه و اون خره هم همینطور میمیره و بعدش ارتقا پیدا می کنه به اسب و کلن دیگه از اون روستا میرن. جای دنج و قشنگیه طزرج.

خخخخ احسان من قبول ندارم اعتراضت وارد نیس اکثر بچه ها منو دیدن
ولی فقط 5نفر تونست منو حدس بزنه
که از اون پنجتا سه تاش منو دیده بودن

eeeeeeehsan

New member
خب دوستان عزیز مسابقه رو ادامه میدیم

عکس زیر مربوط به کدوم کاربر سایته؟

1. ادمین
2. شفق
3. مهسا بانو
4.نوتر
5.ماکسین
6.مرضی با
7.سارا 77
8. کرهانی
9. سپید 71
10. میدوایف آشل
11. مهنا

اونوقت این چرا ولیش سر به تنش نیست؟!!! :riz481:

من 7 رو خیلی دوست دارم، سارا 77.

eeeeeeehsan

New member
خخخخ احسان من قبول ندارم اعتراضت وارد نیس اکثر بچه ها منو دیدن
ولی فقط 5نفر تونست منو حدس بزنه
که از اون پنجتا سه تاش منو دیده بودن

بهـونه در نیار رئیس، اصن حالا که اینطور شد همون صبحی که مَکسین تو چت باکس سوتی گرفته بود تو منو گول مالوندی سرم، دیدی خوابم میاد طوری رفتار کردی که تو نیستی!!!
یالا جایزت رو بده من :p7977cujr38iyymsu8:

کرهانی

New member
من موندم رو چه حسابی باید حدس بزنم اصلا؟؟؟
به نظرم سبک مسابقه رو یه جوری عوضش کنید بهتر نیست؟این حدس زدنه هیچ مبنایی نداره آخه!
منم به تبعیت از جمع همون مهسا بانو
اگه میشد عکس الان گزینه هارو هم بزارن راحت تر بود که نمیشه...خاطره هم خوبه شاید یه سرنخی شد پیدا کرد که باز بدون داشتن شناخت سخته:smilies:
فکرنکنم بشه سبکشو عوض کرد اجی:riz513:

khodaei

New member
اگه میشد عکس الان گزینه هارو هم بزارن راحت تر بود که نمیشه...خاطره هم خوبه شاید یه سرنخی شد پیدا کرد که باز بدون داشتن شناخت سخته:smilies:
فکرنکنم بشه سبکشو عوض کرد اجی:riz513:
میتونیم بارزترین ویژگی اخلاقی (حالا مثبت باشه)سوژه رو از نظر خودش هم مطرح کنیم یا یه همچین چیزی که بشه لااقل با اندک شناختی که تو انجمن نسبت به همدیگه پیدا کردیم یه حدسکی بزنیم..جذاب تر هم هست اونطوری تا اینکه همینطور رو هوا نظر بدیم!باز هر طور مسیولین امر صلاح بدونن :smilies::riz304:

eeeeeeehsan

New member
میتونیم بارزترین ویژگی اخلاقی (حالا مثبت باشه)سوژه رو از نظر خودش هم مطرح کنیم یا یه همچین چیزی که بشه لااقل با اندک شناختی که تو انجمن نسبت به همدیگه پیدا کردیم یه حدسکی بزنیم..جذاب تر هم هست اونطوری تا اینکه همینطور رو هوا نظر بدیم!باز هر طور مسیولین امر صلاح بدونن :smilies::riz304:

منم با نظرت موافقم.. حتی میشه بیشتر گسترشش داد این مسابقه رو.
ویژگی هم حتمن نباید مثبت باشه، منفی هم باشه میشه به عنوان انتقاد سازنده طرف بپذیره عالیه.

N@RVIN

Well-known member
موهای فر نقطه انحرافی بودا گفتم لابد ماهی ه !!!خخخ

ولی دلم هی میگفت مهسا بانو بید

مهسا از دست تو دختر من اونروز تا شب سرم خارید کم مونده بود تلف شم بخاطر زنبور تو مو :(((

maxin

Well-known member
هرمسابقه ای اسامی برندگان اعلام میشه لطفا مدیران محترم بعدا اسامی برندگان رو شمارش کنن و جوایزی برای رتبه هایی از مسابقه در نظر بگیرن.:riz277:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

mahii

New member
موهای فر نقطه انحرافی بودا گفتم لابد ماهی ه !!!خخخ

ولی دلم هی میگفت مهسا بانو بید

مهسا از دست تو دختر من اونروز تا شب سرم خارید کم مونده بود تلف شم بخاطر زنبور تو مو :(((
ههههههههه اخه دلبر خانوم منکه بچه بودم موهام فری نبود صاف صاف بود هههه همه میگفتن موهام اتو کشیدن.اصن سرم یه مکان عمومی ب.د هرکی رد میشد ی دستی بسرم میکشید:4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

mohana

Well-known member
جواب مسابقه: MAHSABANOO.3

برندگان:
آتشین
mohana
il-2
یاسمن
pashmak
mahsaa
matin
marzi ba
نوتر
کرهانی
Fariba 90
sh!la
khodaei
waria

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
number11-smiley.gif

419.gif

دلم برا تشویق کاله ای تنگ شده بود
partu3-smiley.gif

N@RVIN

Well-known member
ههههههههه اخه دلبر خانوم منکه بچه بودم موهام فری نبود صاف صاف بود هههه همه میگفتن موهام اتو کشیدن.اصن سرم یه مکان عمومی ب.د هرکی رد میشد ی دستی بسرم میکشید:4d564ad6:

ماهی باجی میدونی خو گفتم اکثر شمالیا موهشاون فره خو :((

ببخشید مکسین برای اسپم

من شرمنده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

MAHSABANOO

New member
عاغااا منم اولش فک کردم دختره بعدش از لباس پسرونش فهمیدم پسره:21:
فکر میکنم mexin باشه چون شیطونی از چشاش میباره :motat:
فک نکنم نوتر باشه!البته از بک گراند تصویر میگم!چون تبریز ائل گلی داریم همچین جایی نداربم.
خلاصه من میگم گزینه 1

اون بک گراند عکسه ها خخخخخخخخخخخخخخخ:ahi5slcgm04mi8jqqkl

بالا