اسم شما چیه؟

n.b.m

New member
ا ا ا سارا چرا عکستو عوض کردی؟
آفرین دیگه گرگه نمی کنی؟!

shahram25

New member
من استاد شعر و ادب و داناي كل سايت علوم پزشكي پسري عاقل باهوش سر به زير و بسيار خجالتي جناب اقاي شهرام جان هستم

waria

New member
من استاد شعر و ادب و داناي كل سايت علوم پزشكي پسري عاقل باهوش سر به زير و بسيار خجالتي جناب اقاي شهرام جان هستم
این استاد شعر و ادب جزو رزومتون نبودا؟؟؟
میگم ،با اعتماد به نفس ترین فرد سایتم بهش اضافه کنین
:65d6a5d6s:

shahram25

New member
[من استاد شعر و ادب و داناي كل سايت علوم پزشكي پسري عاقل باهوش سر به زير و بسيار خجالتي جناب اقاي شهرام جان هستم دوستان گرامي بنا بردرخواست هاي متوالي دوستان سايت مبني بر نداشتن شكست نفس بيش از حد فط بخاطر رضايت خاطر ايشان قسمتي از درخواتسهاي دوستان كه نمونه اي بسيار كوچكش در گفتار واريا ميبينيد رو اوردمQUOTE=waria;60408]این استاد شعر و ادب جزو رزومتون نبودا؟؟؟
:65d6a5d6s:[/QUOTE]

خزر

New member
[من استاد شعر و ادب و داناي كل سايت علوم پزشكي پسري عاقل باهوش سر به زير و بسيار خجالتي جناب اقاي شهرام جان هستم دوستان گرامي بنا بردرخواست هاي متوالي دوستان سايت مبني بر نداشتن شكست نفس بيش از حد فط بخاطر رضايت خاطر ايشان قسمتي از درخواتسهاي دوستان كه نمونه اي بسيار كوچكش در گفتار واريا ميبينيد رو اوردمQUOTE=waria;60408]این استاد شعر و ادب جزو رزومتون نبودا؟؟؟
:65d6a5d6s:
[/QUOTE]

باشه شهرام جان اضافه شد . برو خیرشو ببینی:thanks:

shahram25

New member
بله ه ه ه ه ه ه ه ه كاملا متوجه هم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ميشه يكم از اون اعتماد به نفستونو به منم بديد:shocked:
چشمك من پسر خيلي خوبو نازيم در ضمن خيليم سربه زيرم حالا نميدونم گفتن حقايق ايا اعتماد به نفسه؟حالا چقد ميخواي؟

cheshmak

New member
چشمك من پسر خيلي خوبو نازيم در ضمن خيليم سربه زيرم حالا نميدونم گفتن حقايق ايا اعتماد به نفسه؟حالا چقد ميخواي؟

نه اين ديگه ميشه نوشابه باز كردن

در ضمن نوشابه كلي ي ي ي ي ضرر داره اصن خوب نيست

حالا يه دو سه كيلو بده اگه خوشم اومد باز ميام ازت ميگيرم

بالا