ازدواج یک زن با سگش!

nf00189316-1.jpg

یک زن آمریکایی پس از چهار بار تجربه زندگی ناموفق با برگزاری مراسم ازدواج در میان دوستان و شنایان خود، سگش را به عنوان همسری برگزید. یکی از سرشناسان منطقه نیز در این مراسم حضور داشت و به دو زوج گفت: برای هر یک از شما آرزوی خوشبختی می کنم!

در شب عروسی، زن با لباس عروس و آرایش کامل و سگ با یک دست کت و شلوار حضور پیدا کردند. این زن درباره علت ازدواجش با یک سگ گفت: این سگ از همسران سابق من باوفا تر هستند.

لازم به ذکر است در سه فروردین امسال خبر دیگری نیز مبنی بر ازدواج یک زن آمریکایی با الاغ مورد علاقه اش منتشر شد. به نظر می رسد در آمریکا به دلیل بی بند و باری های جنسی یا به قول خودشان آزادی های جنسی و لیبرالیزم فرهنگی، بینیان های خانواده آن قدر سست شده که برخی این گونه وارد زندگی حیوانی می شوند و شوهر مورد علاقه شان را از میان حیوانات بر می گزینند.

به نظر می رسد تمامی این اتفاقات شواهدی غیر قابل انکار مبنی بر رد آن تفکر مضحک است که چون در غرب مسائل جنسی آزاد است، همه برایشان عادی شده و کسی چشم چرانی نمی کند یا خیانت نمی کند یا عقده ای نیست و از این دست استدلال های بی پایه و اساس!

majede

New member
لا اله الا الله.......آخرالزمون شدهههههههههههههههههه

sara77

New member
اااااوف چه ژستی گرفته سگه لامصب خوشتیپم هست خوبه

padideh

New member
:smiliess (5)::smiliess (5)::smiliess (5):
چهار بار تجربه زندگی ناموفقش به خاطر همین روشن فکری مطلقش بوده حتما!!!

najma

New member
من نمیدونم چقدر قضیه این جوری که توی این خبر گفته شده : ربط داره با بی بند و باری جنسی و اینکه آیا این زن واقعا به این سگ به عنوان چیزی غیر از سگ نگاه میکنه یا نه:smiliess (5): ...
اما چرا مسئله رو اینجوری نگاه نکنیم : شاید این زن شانس بدی داشته و ازدواج هاش با بی وفایی طرف مقابل فرجام خوبی نداشته .
حالا این زن با این عمل نمادین خواسته بگه که بعضی آدما از حیوانات پست ترن ... و کارش یه جورایی جنبه اعتراض نمادین داره !
البته قطعا کارش جالب نیست ولی خب توی این جور کارای عجیب و غریب بهتره دنبال دلیل هم بگردیم ...

padideh

New member
من نمیدونم چقدر قضیه این جوری که توی این خبر گفته شده : ربط داره با بی بند و باری جنسی و اینکه آیا این زن واقعا به این سگ به عنوان چیزی غیر از سگ نگاه میکنه یا نه:smiliess (5): ...
اما چرا مسئله رو اینجوری نگاه نکنیم : شاید این زن شانس بدی داشته و ازدواج هاش با بی وفایی طرف مقابل فرجام خوبی نداشته .
حالا این زن با این عمل نمادین خواسته بگه که بعضی آدما از حیوانات پست ترن ... و کارش یه جورایی جنبه اعتراض نمادین داره !
البته قطعا کارش جالب نیست ولی خب توی این جور کارای عجیب و غریب بهتره دنبال دلیل هم بگردیم ...

عزيزم دقيقا ذكر كردن كه ازدواج با سگ كردن ! پس فقط ب چشم سگ بهش نگاه نكرده!
هر ازدواج نافرجامي هم كه داشته دليل بر اين نيست كه بخواد مدعي ازدواج با سگ بشه! زني ك با سگ ازدواج كنه طرز فكرش حيواني هست ! ميتونست برا اين كه اثبات كنه سگ وفادارتر هست از همسران قبليش از يك سگ خونگي مراقبت كنه و بگه وفاي اين حيوان از همسرانم بيشتر است نه كه تالار و باغ و عكاس و ماشين عروس و كروات و كت و از اين چيزا ب راه بندازه!!!!
شمع و چراغارو روشن كنيد امشب عروسي داريم! خيلي زشته واقعا من واقعا حالت تهوع گرفتم با اين عكس!

najma

New member
عزيزم دقيقا ذكر كردن كه ازدواج با سگ كردن ! پس فقط ب چشم سگ بهش نگاه نكرده!
هر ازدواج نافرجامي هم كه داشته دليل بر اين نيست كه بخواد مدعي ازدواج با سگ بشه! زني ك با سگ ازدواج كنه طرز فكرش حيواني هست ! ميتونست برا اين كه اثبات كنه سگ وفادارتر هست از همسران قبليش از يك سگ خونگي مراقبت كنه و بگه وفاي اين حيوان از همسرانم بيشتر است نه كه تالار و باغ و عكاس و ماشين عروس و كروات و كت و از اين چيزا ب راه بندازه!!!!
شمع و چراغارو روشن كنيد امشب عروسي داريم! خيلي زشته واقعا من واقعا حالت تهوع گرفتم با اين عكس!

شاید اینطور باشه ، ولی حتی اگر اینطوری هم باشه بهتره به این زن به عنوان یک بیمار روانی نگاه بشه ... و نمیشه تاثیر اون شکست ها رو منکر شد .
البته دقیقا چون کاملا جشن گرفته من میگم کارش نمادینه . البته بنده همینجا وکالت بی جیره و مواجب این خانوم رو تکذیب میکنم ...:25r30wi:

najma

New member
راستش یاد یه چیزی افتادم ، یک زن شکست خورده ایرانی بود که توی آمریکا زدگی میکرد تنهایی و یه سگ داشت وقتی سگه مرد براش مراسم ختم گرفت و حلوا و خرما و سوم و چهلم ...:14:
یه همچین ادمای مریضی داریم ، تازه براش فاتحه هم میخوند ...:5:

rainsavor

New member
راستش یاد یه چیزی افتادم ، یک زن شکست خورده ایرانی بود که توی آمریکا زدگی میکرد تنهایی و یه سگ داشت وقتی سگه مرد براش مراسم ختم گرفت و حلوا و خرما و سوم و چهلم ...:14:

طبق آخرین اخبار همین شب جمعه ای هم داشته براش خیرات میکرده نجما . اینو یادت رفت بگی

padideh

New member

يك دقيقه سكوت ب احترام سگ تازه گذشته

mahsa.

New member
چه باید گفت این هم سرنوشتیست
من وارد زندگی خصوصی مردم نمیشم اونم زناشویی:13:

بالا