ازدواج!!!حست چيه اگه بهت بگن فردا عروسيته؟؟بچها من دارم متاهل ميشم.انگشتر دستش كردم

ba ba barghi

Well-known member
ازدواج!!!حست چيه اگه بهت بگن فردا عروسيته؟؟بچها من دارم متاهل ميشم.انگشتر دستش كردم
خوبيدددددددددددددددددددد؟بلاخره منم به جمع مرغان پيوستما

کلییییییییییییییییییییییییییی لییییییییییییییییییییییییییییییییییی لیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
263321_Laie_28.gif
263321_Laie_28.gif

حس من اینطوریه :
81872_ghayem.gif

اینم حس حدیث هست:
352517_hunter.gif

آخرین ویرایش:

nasehp67

New member
مبارک باشه

پیشنهادات اصلاح رشته ی تغذیه
سلام
دوستان این پیشنهادای جدید جمعی از دانشجویان تغذیه است برای ارسال نامه به وزیر بهداشت و تغییر مقطع تغذیه(از کارشناسی به دکترای حرفه ای مثل فیزیوتراپی)و بعضی از پیشنهادات دیگه برای تعریف بیشتر تو جامعه و بیمارستان وایجاد بازار کار لطفا بخونین و نظر بدین و کامنت بذارین برام

هیئت مدیره ی محترم گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان انجمن تغذیه ایرا(اتا)
سلام علیکم
احتراما به استحضار می رساند ما جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور در طی این نامه خواستار احقاق حقوق دانشجویان این رشته و شناساندن هرچه بیشتر این رشته در بیمارستانها،کلینیک ها ودر جامعه می باشیم که عدم این کار باعث بی انگیزگی فارغ التحصیلان و دانشجویان این رشته شده است لذا:
درخواست های کلی ما از مسئولان محترم به صورت ذیل است

1- تلاش در جهت ارتقاء مقطع رشته تغذیه از کارشناسی علوم تغذیه به پزشک تغذیه در مقطع دکترای حرفه ای در کنکور سراسری برای خدمات شایسته تر این قشر به مردم و جامعه و گذاشتن امتحان جامع علوم پایه بعد از گذراندن ۴ ترم تحصیلی در جهت آمادگی و سواد بیشتر
2- گنجاندن دروس فارماکولوژی بیشتر در مقطع کارشناسی و گنجاندن ۲واحد در مقطع ارشد و حداقل ۴واحد در مقطع دکترای تخصصی
3- گرفتن حق تجویز آزمایش توسط کارشناس و پزشک تغذیه و همچنین تجویز بعضی از داروهای شیمیایی مرتبط با تغذیه با پوشش دادن کلیه ی بیمه ها
4- اضافه کردن دروس بیماریهای داخلی مرتبط با تغذیه به سر فصل آموزشی مقاطع مختلف رشته ی تغذیه و رژیم درمانی
5- راه اندازی بخش های تغذیه و رژیم درمانی در تمام بیمارستان ها حتی بیمارستانهای شهرهای کوچک و افزایش واحدهای کارآموزی و کارورزی تغذیه در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و کار کردن آن ها بطور مستقل در بخش های تغذیه و سایر بخش ها بطوری نیاز به آنها (پزشک تغذیه) واقعا احساس شود.
6- تشکیل دوره ی های دکترای تخصصی در رشته های متعدد مانند اپیدمیولوژی تغذیه،تغذیه جامعه و تغذیه و رژیم درمانی بعد از گذراندن دوره ی دکترای حرفه ای
7-منع کردن شرکت رشته های دامپزشکی ،کارشناسی ارشد صنایع غذایی و دامپروری برای شرکت در مقطعph.d تغذیه برای تخصصی شدن رشته و بر حق بودن لفظ متخصص تغذیه برای فرد دارای مدرک دکترای تخصصی و همچنین منع شرکت رشته های به غیر از علوم تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد
*ضمنا در صورت پیگیری شما قشر زحمت کش حمایت همه جانبه ی دانشجویان تغذیه از شما حتمیست و موجب ایجاد شعف و انگیزه در این قشر میشود.
برماتغذیه شناسان واجب است که در جهت گرفتن حقوق خود و ایجاد انگیزه در فارغ التحصیلانمان نهایت تلاش را انجام دهیم
باتشکر:دانشجویان تغذیه اردیبهشت۱۳۹۲

raha 24

New member
مبارکه . انشائ اله زندگیتون سراسر خوشبختی و آرامش باشه.

biochemista

New member
مبارکها باشه، آرزوی لحظه لحظه خوش برای همه زوجهای جوان:applause:

ninol

New member
بهتون تبریک می گم امیدوارم سال های سال کنار هم خوشبخت و سلامت زندگی کنید

shadijbooie

New member
مبارک باشه حس خیلی خوبیه. امیدوارم تا آخر عمر این حس خوشحالی رو داشته باشید

ketabsabz

Well-known member
وایییییییی عروسی برای ما که فک کنم زوده .
اما برای شما تبریک خوش بخت شین انشاالله:rose:

helena

New member
شفیع مباااااااااااااااااااااااااااااااارک
ی شیرینی مشتی باید ب بچه های سایت بدیا.............

sara77

New member
شفیییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟کیه طرف ؟؟؟/؟بابا ایووووووووول یهویی مخ کیو زدی

شفيع

New member
سلام سارا جان.نه بابا ما اهل مخ زدن نيستيم ما راه خودمونو ميرفتيم كه ديديم خدا يه فرشته سر راهمون سبز كرد مام نامردي نكرديمو جلو رفتيم بعدش ديديم ااااا

nanaz

New member
سلام سلام مبارکه انشالله خوشبخت بشید و همیشه شاد وسلامت در کنار هم به خوشی زندگی کنید.:thanks:
در مورد حسم بگم:
اگر بگن فردا عروسیمه ، خب بستگی به این داره که اون کسی که قراره کنارم باشه کیه. اگر آدمی باشه که با تمام وجود به پاکیش اعتماد دارم اگر کسیه که راحت و بی دغدغه میتونم بهش تکیه کنم اگر کسیه که همو میفهمیم(وخیلی چیزای دیگه)اونوقت با لبخند خودمو برای یه روز قشنگ آماده میکنم. بدون ترس به استقبال زندگی جدید میرم.
اگرم اون کسی که گفتم نبود . به کسی که داره بهم میگه فردا عروسیته میگم نه اشتباه میکنی خبر اشتباهی دادی. نه که بخوام انکار کنم ها .ولی از ااول حواسمو جمع میکنم که روز قبل عروسیم با ترس به آینده فکر نکنم. کلا دوست دارم قدم های زندگیمو محکم بردارم.
ببخشید طولانی بود:65d6a5d6s:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

A1992

New member
مبارک
اگ میفهمیدم فردا قراره ازدواج کنم خب معلومه سکته میکردم چون هنوز خییییییییلی زوده:motat:

شفيع

New member
بچها ديگه رسما خواستگاري و مراسم و هميه اينا انجام شد.و الان ديگه مجرد نيستم هرچند عقد نكرديما

matin

New member
مبارکا باشه ، ایشالله به پای هم پیر شین ولی از هم سیر نشین .

1392

New member
تاهل و خداحافظی از دنیای مجردی حس فوق العاده قشنگیه
اینکه نیمه گمشده ت رو پیدا کنی ، کسی که قراره بشه همراه همیشگیت توی زندگی
و توی این شلوغی بازار دنیا آرامش و قرار رو بهت هدیه بده
تبریک میگم

yasmina

New member
از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و از خدای خوبم خاشعانه درخواست میکنم که تمام ارزوها و دعاهایی که بچه های عزیزه سایت براتون ذکر کردنو براورده کنه. امین یا رب العالمین

!SeCreT!

New member
دوستم مبارک باشه انشاله خوشبخت بشید و برای گل زندگیت باغبون خوبی باشی...

بعدش میگم لطفتون مایه ی عذابه نمیخوام دیر رسیدین دیروز عروسیم بود...
:motat::25r30wi:

بالا