ازدواج برای خانمها خوبه يا بد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahram25

New member
دسلك جان ممنون از اظهار لطفت عزيزم. اره كسي هست كه به اين بنده حقير نيز نيم توجهي كرده باشه

Ebi

New member
با این وضع بی پولی و بیکاری و تورم و .... اشتباهه محضه یه بنده خدای دیگه رو هم با کلی آرزو بدبخت کرد...

shahram25

New member
سلام.
نگار جان ازدواج اشتباه نيست .ازدواج يافتن بهترين شخص و موثرترين شخص زندگي هست.بنظرم درسته در شرايط بي كاريو تورم نميشه كسي ديگه با هزار تا آرزو ميخواد خونه شوهرش بره و ناميد كرد سخته ولي غير ممكن نيست.ميشه به كمك هم مشكلات رو حل كرد با تلاش و كوشش زنو شوهر ميتونن كاري دستو پا كنن و زندگيشونو بخچرخونن اين اعتقاد منه

dilak

New member
بیچاره اون کسی که یه نیم نگاهی به تو داره دلم براش می سوزه دعا می کنم که به زودی متوجه اشتباه خودش بشه

dilak

New member
این اعتقاد تو هم مال عصر حجر هست شهرام بیشتر در مورد مامان باباهامون کاربرد داشت نه الان
بخصوص برا دخترای امروز که تو ناز نعمت بزرگ می شن انتظار دارن می رن خونه بخت امکاناتشون بیشتر بشه نه محدود:a2d3:

negar91

New member
حتی اگه مسائل مالی رو کنار بذاریم دیگه یه همراه خوب پیدا نمیشه نسل مردای خوب منقرض شده

shahram25

New member
این اعتقاد تو هم مال عصر حجر هست شهرام بیشتر در مورد مامان باباهامون کاربرد داشت نه الان
بخصوص برا دخترای امروز که تو ناز نعمت بزرگ می شن انتظار دارن می رن خونه بخت امکاناتشون بیشتر بشه نه محدود:a2d3:
مشكلت اينه كه فقط خودتو ميبيني تو در بافت جامعه رسوخ نكردي هستن دخترهايي كه ميخوان با عشق زندگي كنن نه مثل بعضي ها كه با نازو نعمت بزرگ ميشن و با گريه به خواستشون ميرسن و متاسفانه همين افراد امار طلاق رو بالا ميبرن نه زنهاي ديگه

dilak

New member
وااااااا شهرام تو شوخی حالیت نمی شه
قبلا این جوری نبودیا چت شده واقعا عاشقیدی نه
هههههههههههههههه

gil@ss

New member
میگید آدم با ازدواج محدود میشه به آرزوهاش نمیرسه شرایط بعد ازدواجش از لحاظ مالی بهتر از قبل نباشه با این پسرهای بیکار وندار وگیرم هم مسئولیت پذیر با این بی پولی چه میشه کرد؟منم قبول دارم حرفتونو ولی آیا مجرد موندن راه حله یا مسائل بالا قابل حله؟:14:

shahram25

New member
گيلاس تو به مقوله ازدواج فقط و فقط به عنوان حل كردن مشكلاتت و برطرف نياز مالي نيگا ميكني تو زندگي رو حل شده و بدون مشكل ميخوايي در حاليكه هيچ زوجي اينچنين نيستن هيشكي

sakar

New member
مادربزرگم خدا بیامرز میگفت بودن یه ساعت با بچه ها ونوه هامو با هیچ ثروتی عوض نمیکنم
این ینی اینکه ازدواج برا خانما خوبه با همه ی سختیاش

و از یه دختر همکلاسیم که تازه ازدواج کرده بود پرسیم ازدواج خوبه یا نه؟

اگه گفتین چی گفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفت:آره خوبه فقط یه بدی داره اونم اینه که فقط از یه نفر هدیه میگیری!!!!!!!!

اما نظر خودم:
با ازدواج دوران خیال پردازیها تموم میشه وتازه میفهمی دنیا دست کیه

Artmis.a

New member
ازدواج از ديدگاه بسياري از روانشناسان براي زنان بسيار ارامش بخش هست و تا دخترها ازدواج نكنند هرچند هم از لحاظ اجتماعي و مالي در سطح بالا باشند احساس خشنودي نميكنند

ببخشید چندتا سوال دارم:
1.اون روانشناسان محترم خانم بودن یا آقا؟
2.اگه آقا بودن چطور احساس خشنودی خانمهای محترم رو درک کردن؟
3.اگه خانم بودن آیا هرگز خودشون ازدواج کرده بودن؟
4.اگه خانم و متاهل بودن آیا شوهرشون ایرانی بوده؟

اگر پاسخ سوالات بالا مثبت است پس این نظریه 100% درست است و من هم با آن موافقم.:21:

mojtabak62

New member
سلام دوستان ازدواج از نظر من انتخاب سخت و شیرینی است.
چرا که از یک طرف ما باید خصوصیاتی که مربوط به دوران مجردی است و نمی توانیم از این همه چیزهایی که سال ها با آن زندگی کردیم از جمله تنهایی ، تکیه به پدر و مادر ، تامین مایحتاج توسط یکی از والدین ، شب گردی ، شب نشینی با دوستان ، وقت گذرانی ، بی مسئو لیتی و... دست بکشیم و از طرف دیگر روبرو شدن با شرایطی جدید که به قول عده ای هزینه های سرسام اور ازدواج ، خرج زندگی ، محدودیت بیشتر! و عشق ورزیدن به کسی با تمام وجود و ... ترسی را در دل ما ایجاد میکند تا در مورد این تصمیمی که باید عمر با ارزشمان را به پای این تصمیم بگذاریم دغدغه هایی را برای ما بوجود می اورد .
به هر حال ما همیشه جوان نیستیم و باید روزی این انتخاب را برگزینیم.الان که جوان هستی و شانس بیشتری داری و یا اینده که هر روز این شانس را از دست میدهید و در پایان راه تنهایی بیشتر به انسان فشار خواهد اورد و این تنهایی وقتی بیشتر میشود که هم سن و سال های ما دارای فرزندان ، داماد، عروس و نوه ..... هستند و شما.. به این زمان غبطه خواهید خورد و پشیمانی سختی در پیش خواهد بودکه دیگر فایده ای ندارد؟
اما از نظر من این انتحاب شجاعت میخواهد چون انسان مجبور است شرایط شیرین و دشوار پیش رو را قبول کند متاهلی یا مجردی.
انتخاب با شماست الان یا اینده؟؟؟؟؟
مواظب باشید وقت داره میگذره.
موفق و پیروز باشید.

3am

New member
سلام .شاید تعداد کمی باشند که دوره مجردی شیرین و پر هیجانی مث دوره مجردی من داشتن. ولی الان که نزدیک 2 ساله ازدواج کردم یک ثانیه ارامشی که کنار شوهرم دارم با تموم لذتای دوره مجردیم عوض نمیکنم.تاره بعد ار اردواج بود که فهمیدم عشق یعنی چی.

Artmis.a

New member
بیخیال من که ترجیح میدم تنها زندگی کنم تا اینکه دائم به فکر این باشم شوهره چه وقت قراره بهم خیانت کنه و فردا چه تصمیمی واسه زندگی من میگیره!:(50):

ازدواج مخصوصا تو ایران با اون وضع دادگاه های خانوادش و ... که همشون به عینه حقوق یک زنو لگدمال میکنن به نظر من شجاعت که نمیشه گفت بلکه حماقته محضه!:65d6a5d6s:

آقا مجتبی واسه اون تنهایی هم که گفتین میشه یه فکری کرد!:65d6a5d6s:

مثلا خود من تصمیم گرفتم 35 سالگی یه بچه از پرورشگاه بیارم بزرگش کنم و بعد داماد یا عروسش کنم و یه خانواده خوب براش تشکیل بدم!:thanks:

تازه از هزارتا دوست آدم همه که ازدواج نمیکنن! لااقل 2-3 تاشون مجرد میمونن با اونا صمیمی میشم، دوره میذاریم، سفر میریم و هزارتا کار دیگه که همیشه دوست داشتیم انجام میدیم!

آخه کی گفته فقط با ازدواج میشه خوشبخت شد یا فقط یه مرد میتونه یه زنو خوشبخت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکس خودش عامل خوشبختی خودشه!

حالا چه تنها باشه چه نباشه میتونه از زندگیش نهایت استفاده رو ببره!

بعدشم اگه ازدواج واسه فرار از تنهایی باشه دیگه بدتررررررررررررررررررررررررررررررررررررر!

(توصیه خواهرانه مادرانه: دخترای عزیز قبل از هر اقدامی جهت آشنایی علاقه و عشق و ازدواج خواهشا یه سر به دادگاههای خانواده بزنید!)

25RR

New member
ازدواج واسه خانومها هر جور نگاش كني گرفتاريه و برا آقايون آزادي بيش از پيش.......
مخصوصا اگه خدا نكرده يك دختر خوب گيرشون بيفته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا