ارشد مهندسی پزشکی

لادن

New member
با سلام
من یه سری کتاب بسیار مفید دارم واسه ارشد زیست مواد
کتاب ریاضیات مهندسی پارسه و ریاضیات عمومی مدرسان و پارسه و آقاسی رو هم دارم هر کس خواست خبر بده

Mr.Saraei

New member
درود

دوستان شرمنده جسارتا می دونین از چه طریقی یعنی گروهی باید برای Cognative Neuroscience اقدام کرد ؟ چون تو دفترچه چیزی ندیدم اما پژوهشگاه هایی در زمینه این وجود داره که گفته از کنکور سراسری پذیرش می کنه ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا

asalmoraba

New member
سوالات کنکور وزارت بهداشت مهندسی پزشکی بیومواد

سلام بچه ها:riz304: من خیلی دنبال سوالات مهندسی پزشکی گشتم اما پیدا نکردم اگه کسی سوالات کنکور وزارت بهداشت مهندسی پزشکی بیو مواد91 داره .
تو رو خدا اگه دارید یا اسکنش کنید یا از سوالاتش عکس بگیرید تو سایت بزارید..:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:
خواهــــــــــــــــــــــــش می کنم بزارید....
ازتون ممنونم

taraneh s

New member
سلام بچه ها....من به لیست دانشگاهای آزادی که رشته مهندسی پزشکی رو داره احتیاج دارم کسی نداره؟

86216664

New member
دوستان سلام اطلاع دارید که امسال دانشګاه تهران هیچ ظرفیتی برای مهندسی پزشکب نداره؟ واقعا چرا این کارو کردن؟ چه دلیلی داشته؟ به نظر شما چطور میشه صدای خودمونو برسونیم و تجدید نظر کنن؟ من خیلی از این وضعیت ناراحت و عصبانیم.بګید چه کار کنیم؟

86216664

New member
چرا امسال دانشګاه تهران ظرفیتشو تو مهندسی پزشکی کلا حذف کرده؟ دوستان خواهشا بیاید صدای خودمونو به مسیولین و تصمیم ګیرنده ها برسونیم شاید تغییری کنه .آخه چه دلیلی داره؟ هر سال 10 تا تهران میګرفت؟ این چه وضعیه؟ چرا چند روز مونده به کنکورر با این کارا به ما استرس وارد میکنین؟ درس خوندن در دانشګاه تهران حق ماست. اطفا این حق رو از مایی که به این امید درس خوندیم نګیرید.لطفا تجدید نظر کنید.خواهشا

sarastar

New member
سلام دوستان. کسی هست که تو گرایش بیومتریال یا زیست مواد اطلاعاتی داشته باشه. خیلی به کمک نیاز دارم

arezu

New member
سلام بچه ها لطفا هر کسی میتونه راهنماییم کنه. من امسال بیوشیمی بالینی شرکت کردم اما قبول نشدم ولی ازاد مهندسی پزشکی گرایش بافت قبول شدم .به نظرتون همینو برم؟ میتونم از پس درساش بربیام ؟؟اخه درسایی مثل بیومتریال و.. داره که من اصلا نمیدونم چی هست

mjphysics

New member
دوستان این منابعی که اعلام کردن کافیه آیا؟ اخه سوالای سال های قبل و که میخونی به این منابع خیلی ربطی نداره :25r30wi:

daruosh

New member
سلام
من میخوام کارنامه رتبه ی یک بیوالکتریک دانلود کنم ولی دانلود نمیشه اشکالی داره از شما بخوام دانلود کنید و اینجا بزارید
سپاس

daruosh

New member
سلام بچه ها:riz304: من خیلی دنبال سوالات مهندسی پزشکی گشتم اما پیدا نکردم اگه کسی سوالات کنکور وزارت بهداشت مهندسی پزشکی بیو مواد91 داره .
تو رو خدا اگه دارید یا اسکنش کنید یا از سوالاتش عکس بگیرید تو سایت بزارید..:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:
خواهــــــــــــــــــــــــش می کنم بزارید....
ازتون ممنونم
با سرچ کردن هم پیدا نکردین
آخه من نمونه سوالات مهندسی پزشکی بیوالکتریک رو پیدا کردم

آخرین ویرایش:

daruosh

New member
سلام بچه ها....من به لیست دانشگاهای آزادی که رشته مهندسی پزشکی رو داره احتیاج دارم کسی نداره؟

سلام اگه بیوالکتریک منظورتونه
علوم تحقیقات داره که دست کمی از دانشگاههای معتبر کشور نداره
مشهد داره
علوم تحقیقات آذرباییجان شرقی هم داره
من شنیدم امسال شاید جای دیگه هم بگیره انشالله
در غیر این صورت دفترچه شو دانلود کنید اونجا نوشته همه چیزو.

boogfh

New member
سلام.کازرون هم کارشناسی و هم ارشد این رشته رو میگیره.البته فقط بیو الکتریک

mohabbat90

New member
سلام خوبین؟
ببخشید کسی اطلاع داره که منطور از رشته علوم پایه که تو دفترچه کنکور ذکر شده کدوم رشته هاست؟
من رشته زیست شناسی سلولی مولکولی هستم .میخواستم بدونم منظور از علوم پایه رشته هایی مثل رشته ماست یا این که منظور رشته های علوم پایه پزشکی هست؟
من میخوام ارشد مهندسی پزشکی شرکت کتم.
متشکرم که به سوالم جواب میدید...منتظر جواباتون هستم.

اهورا

New member
سلام بچه ها، اگه کسی ارشد داشته باشه از وزارت علوم، روزانه هم باشه اونوقت میتونه ارشد وزارت بهداشت دوباره روزانه قبول بشه؟ ترا خدا اگه میدونین جواب بدین. ممنون

اهورا

New member
سلام خسته نباشید. ببخشید اینجا سؤالمو مطرح کردم. اگه کسی ارشد وزارت علوم باشه اونم روزانه، میتونه مثلا ارشد مهندسی پزشکی بازم روزانه بیاره؟ ممنون میشم اگه پاسخگو باشین

bme88

New member
سلام خسته نباشید. ببخشید اینجا سؤالمو مطرح کردم. اگه کسی ارشد وزارت علوم باشه اونم روزانه، میتونه مثلا ارشد مهندسی پزشکی بازم روزانه بیاره؟ ممنون میشم اگه پاسخگو باشین

سلام دوست عزیز
قطعا میشه
چرا نشه اصلا؟!

medic69

New member
سلام، یه سری اطلاعات در مورد گروه مهندسی پزشکی دانشگاه هایی که این رشته رو دارن توی سایتشون گذاشته، لینکش رو میزارم، قبل از انتخاب رشته یه نگاهی بهشون بندازید شاید به درد بخورن. اینطور که متوجه شدم برای پیدا کردن گروه مهندسی پزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی باید ابتدا به دانشکده ی پزشکی بریم، سپس به بخش علوم پایه و در اونجا به دنبال گروه مهندسی پزشکی و فیزیک پزشکی بگردیم چون معموالا این دو رشته با هم یک گروه هستند.
1- دانشگاه علوم پزشکی تهران:
اطلاعات بسیار جامع و کاملی داره، تمام اعضای هیات علمی و دانشجویان ارشد و دکتری رو معرفی کرده، عنوان تمام پایان نامه های ارشد و دکتری رو داره، تمامی دروسی که ارائه میشن رو لیست کرده و...
Tehran University of Medical Sciences, School of Medicine
2- دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
تا اونجایی که من گشتم در قسمت تحصیلات کلاسیک ( دانشکده ها و گروه ها ) هیچ موضوعی مرتبط با مهندسی پزشکی پیدا نکردم، اما در بخش پژوهشکده ها یک پژوهشکده به نام «مرکز تحقیقات و سیگنال پزشکی» وجود داره و به نظر میرسه این رشته در همین پژوهشکده ارائه میشه نه به صورت کلاسیک. اطلاعات بسیار جامع و مفیدی میتونین درباره ی فعالیت های پژوهشکده در لینک زیر پیدا کنین، به نظر میرسه فعالیت اصلی پژوهشکده پردازش تصاویر پزشکی هست.
مرکز تحقیقات پردازش تصویر و سیگنال پزشکی
3- دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
متاسفانه تا اونجایی که من گشتم هیچ گونه اطلاعاتی در سایت این دانشگاه نتونستم پیدا کنم، اما یه صفحه ی خالی به نام گروه مهندسی پزشکی داره
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي درمانی شهيد بهشتي - خانه
4- دانشگاه علوم پزشکی شیراز
متاسفانه هیچ اطلاعاتی نتونستم در سایت این دانشگاه پیدا کنم.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
5- دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
این دانشگاه فقط یک استادیار مهندسی پزشکی داره که در زمینه ی بیومکانیک فعالیت میکنه و در کل به نظر میرسه مهندسی بیومکانیک ارائه میدن و هیچ ارتباطی با بیوالکتریک نداره، دوستان لطفا موقع انتخاب رشته دقت کنین.
فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی | دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کرمانشاه
دوستان لطفا هر اطلاعاتی در مورد دانشگاه ها دارین اینجا قرار بدین تا واسه انتخاب رشته بتونیم بهتر تصمیم بگیریم، مثلا من به زمینه ی مهندسی عصبی علاقه دارم اما هنوز نتونستم هیچ دانشگاهی رو پیدا کنم که تو این زمینه کار کنه. اگر توی اینترنت چیزی پیدا کردین یا از بچه های سال های قبل چیزی شنیدین بقیه رو هم در جریان بزارین.
با تشکر و آرزوی موفقیت.
دانشکده فناوریهای نوین علوم پزشکی | دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی
سایت دانشکده فناوری های نوین علوم پزشکی اصفهان
که فقط این دانشکده ارشد و دکترای مهندسی پزشکی در دو گرایش بیوالکتریک و بیومواد

بالا